Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Il rugam pe domnul DMW sa dea drumul iar la topic :) (daca se poate) si sa dea warn-urile de rigoare la cei care au facut offtopic(chiar daca duce la ban)...ca si costy, si eu am luat warn ptr un singur post. Dai frate un comentariu, dar nu deschizi subiect separat pe acelasi topic, cum ati facut voi. Va sucariti, fugiti repede aici si discutati, nu pe POZE unde intru prima data cand accesez site-ul sa mai vad si eu cu ce se mai lauda colegii

 

ok, da tre sa fac curatenie in el 2 ore :ok: ;) :pow:

 

ce e asa de greu de inteles ca ala e topic doar de poze ;)

 

daca vreti sa discutati despre ele, faceti asta in topicul asta pt ca e liber de moderare :D :lol: :lol: v-am lasat chiar si anunturile comerciale aici, desi exista sectiune speciala de vanzari pe forum :lol: :ok: :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu faci forum cu 1 user. Era cel mai frecventat topic acela , si pe cine ca a deranjat sau ce a stricat ca si-a cineva dat cu parerea. Defapt asta e esenta forumurilor. Cand vorbeste de Mozart sau sarmale atunci e cu adevarat off-topic, pana la urma e vorba despre scutere. Din moment ce dmw e moderator putea sa faca niste reguli stricte si cateva topicuri "universale". Si vorba lui don'juan : "Si dak ai sti ce bine te unge pe la inimioara cand vine unu si zice : "Mane imi place f mult scuteru' tau!" , sau poate nu ai "experimentat" sentimentul asta . Faceti ceva interesant din forumul asta , nu discutii interminabile despre "topicuri inutile". Bafta

 

QUOTE(dead_man_walking @ Jul 12 2007, 05:37 PM)

 

bah juma de ora a durat sa curat topicu asta si sa dau vro 30 de warnuri!!!

si e abia al doilea topic pecare intru!!!

pana o sa le verific pe toate, unii or sa ajunga la 100%

 

de acu inc-olo cine mai face off topic repetat sau off topic in topicuri cu un anumit subiect primeste carantina sau suspendarea contului pentru o perioada

 

 

 

 

ca tot va intrebati de ce ati luat warn

 

si asta e doar unu din cele 3 avertismente pe acest topic, da va doare la basca

 

incepand de azi o sa controlez zilnic subforumul scuteristilor si se aplica sanctiunile de mai sus

 

 

Sa vedem cum se tine DMW de cuvant :

 

/index.php?...7178&st=280

 

lipsa poza :ok:

Editat de light1980tm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, da tre sa fac curatenie in el 2 ore ;) :pow: :)

 

ce e asa de greu de inteles ca ala e topic doar de poze :D

 

daca vreti sa discutati despre ele, faceti asta in topicul asta pt ca e liber de moderare :lol: :lol: :lol: v-am lasat chiar si anunturile comerciale aici, desi exista sectiune speciala de vanzari pe forum :ok: :kali: :kali:

Multumim DMW pentru redeschiderea topicului cu poze :ok:

S-a ajuns sa 100% warn??? ;)

Editat de adysme55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci... Vrem un topic unde sa ne aratam scuterele si sa vedem ce cred altii despre ele... Chestia cu "topicuri separate" e chiar "comunista". Adica in topicul de "yamaha fan-club" (in cazul meu) imi discut problemele cu alti detinatori de aceeasi marca,de unde mai aflam cate ceva despre ele. Nu stau sa umblu prin 10 topicuri sa vad si scuterele altora. Si la "fan-club"-urile astea ,normal, ca sa fii on-topic ar trebui sa spun cat de mult imi place marca respectiva. Si inca ceva... Avem dreptul la topic-uri noi , daca ai de gand sa le inchizi sigur vor aparea altele...si ce o sa faci? banezi toti userii? sa fim seriosi....

 

din cate vad eu aici numai noi suntem contra lor\lui

 

Il rugam pe domnul DMW sa dea drumul iar la topic (daca se poate) si sa dea warn-urile de rigoare la cei care au facut offtopic(chiar daca duce la ban)...ca si costy, si eu am luat warn ptr un singur post. Dai frate un comentariu, dar nu deschizi subiect separat pe acelasi topic, cum ati facut voi. Va sucariti, fugiti repede aici si discutati, nu pe POZE unde intru prima data cand accesez site-ul sa mai vad si eu cu ce se mai lauda colegii

 

mai avem si un complexat :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu cel cu nick-ul fara semnificatie...poti sa taci ca nu te-am bagat pe tine in seama. Mi se pare mie sau la tine la status scrie "nou venit pe forum"? Daca da, nu cred ca esti in masura sa faci glume de prost gust. STFU!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu cel cu nick-ul fara semnificatie...poti sa taci ca nu te-am bagat pe tine in seama. Mi se pare mie sau la tine la status scrie "nou venit pe forum"? Daca da, nu cred ca esti in masura sa faci glume de prost gust. STFU!

 

dezvolta sau ai redus totul la "tu cel cu nick-ul fara semnificatie"\"poti sa taci ca nu te-am bagat pe tine in seama"daca vezi eu scriu nu vorbesc dar sa lasam ca pentru tine limba romana este o chestie care nu o stapanesti la fel de bine ca ...... depinde la ce esti tu "bun", ce te face sa crezi ca este fara semnificatie nick-ul meu daca tu esti redus asta nu inseamna ca nu semnifica ceva. A si inca ceva daca sunt nou venit asta nu inseamna ca trebuie sa ma reduc la a scrie niste mesaje banale ca tine sa ajung expert.Concluzie, nu mai epata cu altruismul tau.

PS vezi ca nu te am injurat :ok:

 

 

--- Mesaj completat în 31 Oct 2007 15:18 -------------

poa sa fie si de 10 ani pe forum ca poa sa scrie nou venit pe forum!!! ;) :pow: :)

 

e in functie de posturi ce apare acolo, daca esti inscris de 5 zile si faci 500 de posturi nu mai scrie nou venit ;) :D :lol:

 

 

ms DMW

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-am injurat? In romana se traduce Taci `Re*q din Gura...ti se pare ca e injuratura? Comentul tau e penibil, tu te-ai luat de mine primu...deviza mea e "Dai un pumn iti dau 100" asa ca acu' suporta consecintele.

 

Daca ai o semnatura cu citat scris de cineva cunoscut esti cult? Sti limba romana? Uite al meu e luat din gettou si e mai jmecher. Sti la ce sunt bun? La PAT ;) :ok: sunt gigolo de meserie, acu dedu si tu de la cine iau banii...si sa fim seriosi nu te-am injurat sau nu nimic, e final subiectiv, daca te gandesti la prostii e vina ta :)

 

Inca o discutie penibila in care nu cred ca trebuie sa ma implic, o inchid ACUM...sti de ce :pow:

 

Da DMW, stiu cum e cu statusul dar eu la 16 posturi nu cred ca aveam gura asa mare, spuneam mult multumesc si va rog, nu comentam ca un nesimtit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai interpretati ca aia mici pe cuvantu meu... nu mai dau exemple ca am dat de atatea ori. Intri intr-un colectiv, la servici oriunde. La inceput nu faci gura mare, adica nu iti EXERCITI TOATA PUTEREA PE CARE O AI. Nu ma duc ca cel mai mare jmecher din prima zi la noul loc de munca si incep sa ma cert cu colegii care au deja ceva vechime, este stupid, este nesimtire este ce vrei tu. Ca un om cu cei sapte ani de-acasa te duci frumos, asculti, vezi cum sta treaba, dupa ce te acomodezi, apoi poti incepe sa intri in vorba cu ceilalti pe teme mai importante. E mai bine asa decat sa te duci si sa spui niste balarii, te certi cu colegii...si nu, nu pierzi slujba, doar ca iti vei face urmatoarele zile un calvar cu colegii care au pica pe tine.

 

Eu nu am zis ca am mai multe drepturi ca el, le avem egale, doar ca el (pentru ca poate are cei 7 ani de-acasa) nu e frumos sa le foloseasca pe toate. N-am zis ca sunt mare s*la in prefectura si el e un aurolac, NU, doar ca atunci cand esti nou mai mult privesti decat sa comentezi (asa am facut eu, si probabil majoritatea)

 

Fiecare intelege ce vrea :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-am injurat? In romana se traduce Taci `Re*q din Gura...ti se pare ca e injuratura? Comentul tau e penibil, tu te-ai luat de mine primu...deviza mea e "Dai un pumn iti dau 100" asa ca acu' suporta consecintele.

 

Daca ai o semnatura cu citat scris de cineva cunoscut esti cult? Sti limba romana? Uite al meu e luat din gettou si e mai jmecher. Sti la ce sunt bun? La PAT :lol: :) sunt gigolo de meserie, acu dedu si tu de la cine iau banii...si sa fim seriosi nu te-am injurat sau nu nimic, e final subiectiv, daca te gandesti la prostii e vina ta :lol:

 

Inca o discutie penibila in care nu cred ca trebuie sa ma implic, o inchid ACUM...sti de ce :lol:

 

Da DMW, stiu cum e cu statusul dar eu la 16 posturi nu cred ca aveam gura asa mare, spuneam mult multumesc si va rog, nu comentam ca un nesimtit.

 

da bun raspuns ,elevat, dai dovada de mult cinism si prostie in cazul tau "sti" se scrie cu 2 de i ,daca parerea ta la 16 ani ma intereseaza ,de ''gettou''te inseli amarnic cand ai sa ajungi la o maturitate(poate niciodata in cazul tau)o sa avem idei de schimbat, am avut curiozitatea sa citesc postarile tale (banale si lipsite de sens)gandire tipica de frustrat ,poate am sa te invit prin banat(poate te intorci cu idei bune pt getoul tau ,noi stam la case care au curte si verdeata un caine si liniste am trecut de epoca primitiva pari ,pumni, la noi s-a inventat comunicarea ) sa stii ca intr-un colectiv(muncesc la o multinationala)poti sa fii de 1 zi daca ai ceva de spus si o spui bine esti aprecit mult mai mult decat un trantor care a sters biroul de praf 10 ani in cadrul companiei(vezi cazul tau)

daca tu crezi ca in ziua de azi totul se reduce la "100 de pumni"ma gandesc cu regret la tine unde ai sa fii peste 10 ani probabil un delicvent care la 16 ani nici macar nu stie sa se exprime bine romaneste.Gigolo? sa fim realisti te poti lauda cat vrei dar numele\renumele nu il faci tu laudandu-te ,lasa fetele(mana dreapta \stanga)si apucate de combinatii pe bune :cheers: bafta pana maine sa ai 600 de mesaje stiu ca poti fii in continuare TARE :moto:

Editat de light1980tm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@light1980tm:

 

"Doreste-ti cu adevarat ceva, si Universul conspira in indeplinirea dorintei tale" nu e Guta e doar Kant

 

 

jura-te ca e kant!!!

 

 

 

hint:

 

formularea corecta e:

 

"Cand iti doresti un lucru, tot Universul conspira la realizarea dorintei tale"

 

 

 

nu stiu de pe ce google ai luat tu asta si scria kant la ea, da daca te-ar auzi Paulo Coelho te-ar da in judecata.

asa ca lasa google si pune mana pe alchimistul, buna carte

 

:cheers: :) :moto: :lol: :lol: :lol: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@light1980tm:

 

"Doreste-ti cu adevarat ceva, si Universul conspira in indeplinirea dorintei tale" nu e Guta e doar Kant

jura-te ca e kant!!!

hint:

 

formularea corecta e:

 

"Cand iti doresti un lucru, tot Universul conspira la realizarea dorintei tale"

nu stiu de pe ce google ai luat tu asta si scria kant la ea, da daca te-ar auzi Paulo Coelho te-ar da in judecata.

asa ca lasa google si pune mana pe alchimistul, buna carte

 

:10: :D :D :D :D :D :D

 

 

am citit Ghidul nesimtitului de curand http://www.librariilehumanitas.ro/product....imtitului/5032/

interesanta carte pot pune mana sa o citeasca x,y,z sa nu te rezumi doar la Paulo Coelho ca e tragic nu stiu de ce pe forumul asta sunt atatia complexati, tipul cu care comunicam imi trimite un pm de parca nu aici erau discutii libere si ma invita pe mess credeam ca il interesau fetele dar stiu eu? in fine daca pentru voi a comunica inseamna monologuri sau ca esti moderator trebuie sa iti dea dreptate toata lumea te inseli nu sunt genul "multumim ca esti bun cu noi ""ca nu ne dai ban " sa fim seriosi etc oricum ma bucur ca citesti felicitari sper ca si "restul" sa iti urmeze exemplul

"oricum sper sa nu imi stergi contul" sa mai citesc lucruri interesante :moto: fii serios glumeam :lol:

 

ps daca vroiam sa sune ca Paulo Coelho il citam corect era o interpretare by light :lol: a ,nu ai primit inca ban pacat credeam ca esti corect la topicul cu poze

 

--- Mesaj completat în 03 Nov 2007 12:01 -------------

"o inchid ACUM...sti de ce "

 

Raspuns: PENTRU CA SUNT PESTE TINE!

 

Bafta :)

 

si referitor la tine inca nu imi plac barbatii si nu o sa fii niciodata peste mine doar daca mor inaintea ta si avem "norocul" sa fim intro groapa comuna dar si atunci am sa " fug" de tine ;) de ce nu poti fii si tu normal sa comunicam chiar parea interesant forumul, ca macar marca(Aprilia) sa fie cea care este liantul acestor conversatii dar na daca te simti inferior nu trebuie sa arati, fii peste toti(lasa modestia)nu cred ca te caracterizeaza nu cred ca am timp sa il pierd cu tine pe mess altii fac bani si viziteaza locuri interesante,cresc copii se duc in cluburi ,in fine cand o sa ai curaj si na nu pot sa zic ca ma baneaza :D :lol: te invit sa cunosti niste oameni calzi ,buni cum suntem noi banatenii (recunosc ca suntem cam zgarciti) pe bune esti bine venit in west :) poate face 2 face o sa poti uita de ce vrei tu ....... :cheers: am sa pun totul pe seama varstei tale si a impulsivitatii dar daca vrei sa vb normal (nu m-am speriat de tine :D )stai linistit

 

hai pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da bun raspuns ,elevat, dai dovada de mult cinism si prostie in cazul tau "sti" se scrie cu 2 de i ,daca parerea ta la 16 ani ma intereseaza ,de ''gettou''te inseli amarnic cand ai sa ajungi la o maturitate(poate niciodata in cazul tau)o sa avem idei de schimbat, am avut curiozitatea sa citesc postarile tale (banale si lipsite de sens)gandire tipica de frustrat ,poate am sa te invit prin banat(poate te intorci cu idei bune pt getoul tau ,noi stam la case care au curte si verdeata un caine si liniste am trecut de epoca primitiva pari ,pumni, la noi s-a inventat comunicarea ) sa stii ca intr-un colectiv(muncesc la o multinationala)poti sa fii de 1 zi daca ai ceva de spus si o spui bine esti aprecit mult mai mult decat un trantor care a sters biroul de praf 10 ani in cadrul companiei(vezi cazul tau)

daca tu crezi ca in ziua de azi totul se reduce la "100 de pumni"ma gandesc cu regret la tine unde ai sa fii peste 10 ani probabil un delicvent care la 16 ani nici macar nu stie sa se exprime bine romaneste.Gigolo? sa fim realisti te poti lauda cat vrei dar numele\renumele nu il faci tu laudandu-te ,lasa fetele(mana dreapta \stanga)si apucate de combinatii pe bune :cheers: bafta pana maine sa ai 600 de mesaje stiu ca poti fii in continuare TARE :)

 

 

 

Multinationalule,esti cel mai adevarat...Cand ma fac mare ca tine vreau sa devin NOT :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit Ghidul nesimtitului de curand http://www.librariilehumanitas.ro/product....imtitului/5032/

interesanta carte pot pune mana sa o citeasca x,y,z sa nu te rezumi doar la Paulo Coelho ca e tragic nu stiu de ce pe forumul asta sunt atatia complexati, tipul cu care comunicam imi trimite un pm de parca nu aici erau discutii libere si ma invita pe mess credeam ca il interesau fetele dar stiu eu? in fine daca pentru voi a comunica inseamna monologuri sau ca esti moderator trebuie sa iti dea dreptate toata lumea te inseli nu sunt genul "multumim ca esti bun cu noi ""ca nu ne dai ban " sa fim seriosi etc oricum ma bucur ca citesti felicitari sper ca si "restul" sa iti urmeze exemplul

"oricum sper sa nu imi stergi contul" sa mai citesc lucruri interesante :cheers: fii serios glumeam :moto:

 

ps daca vroiam sa sune ca Paulo Coelho il citam corect era o interpretare by light :) a ,nu ai primit inca ban pacat credeam ca esti corect la topicul cu poze

 

 

 

bai baiete, ai o problema, unde vezi tu ca cer io sa-mi multumeasca lumea sau sa fie de acord cu mine!!!!

 

si citatul ala to nu e din kant oricat ai incerca tu

 

sau poate ai auzit asa la televizor si crezi ca de la kant "vine" citatul respectiv :lol: :lol: :lol:

 

eu iti spuneam de unde vine citatul , nu doar ce citesc eu!!! ;) :) :D esti putin penibil ,dar asta e!!! o sa mai cresti si iti revii!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce nu stiu unii este ca exista o scara ierarhica oriunde...in lumea reala, pe forumuri oriunde. Unii sunt mai sus, altii mai jos. Tu nu sti ce-i ala respectu si sa-ti ocupi pozitia. I-am multumit omului pentru ca a redeschis un topic care normal avea tot dreptul sa-l inchida, si putea sa-l lase asa... Dar ce te pasa pe tine de forumul asta? Si eu detest comunismul si dictatura, dar mai intra si tu pe alte forumuri sa vezi ca pentru ce am facut noi2 luam ban de 10 ori pana acum. DMW e chiar super ok :cheers: si nu il pup in fund, ii multumesc ca m-a iertat de mai multe ori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce nu stiu unii este ca exista o scara ierarhica oriunde...in lumea reala, pe forumuri oriunde. Unii sunt mai sus, altii mai jos. Tu nu sti ce-i ala respectu si sa-ti ocupi pozitia. I-am multumit omului pentru ca a redeschis un topic care normal avea tot dreptul sa-l inchida, si putea sa-l lase asa... Dar ce te pasa pe tine de forumul asta? Si eu detest comunismul si dictatura, dar mai intra si tu pe alte forumuri sa vezi ca pentru ce am facut noi2 luam ban de 10 ori pana acum. DMW e chiar super ok :cheers: si nu il pup in fund, ii multumesc ca m-a iertat de mai multe ori

 

 

tot plin de c... esti la guritza

 

--- Mesaj completat în 05 Nov 2007 05:41 -------------

bai baiete, ai o problema, unde vezi tu ca cer io sa-mi multumeasca lumea sau sa fie de acord cu mine!!!!

 

si citatul ala to nu e din kant oricat ai incerca tu

 

sau poate ai auzit asa la televizor si crezi ca de la kant "vine" citatul respectiv :) :moto: :lol:

 

eu iti spuneam de unde vine citatul , nu doar ce citesc eu!!! :lol: :lol: ;) esti putin penibil ,dar asta e!!! o sa mai cresti si iti revii!!!!

 

 

ce tot o dai cu Kant ai uitat sa iti dai ban asta uiti cam des

oricum din cele ce citesc aici sunt multi complexati si multi .... nu mai conteaza cu bai baiete il trezesti pe taica tu dimineata ca nu suntem asa apropiati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...