Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: poate is 120 de metrii pe ora sau daca nu ii ca sa masoare viteza care o prinde cand il arunci din avion....sau cn stie la cat de idioti is soferii de suv si nu te vad in trafic...o fi ca sa vezi cu ce viteza meri lipit de botu unu x5 sau nissan navara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: poate is 120 de metrii pe ora sau daca nu ii ca sa masoare viteza care o prinde cand il arunci din avion....sau cn stie la cat de idioti is soferii de suv si nu te vad in trafic...o fi ca sa vezi cu ce viteza meri lipit de botu unu x5 sau nissan navara

 

poate is 120 de mile :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica prinde 70 ... sincer nu cred ....

la 70 cred ca incepe sa se descompuna :lol:

daca bicicleta merge cu 236km/h aia nu a merge cu 70? :lol: :(

 

bicicleta care merge cu 236

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehm deci...in legatura cu pedala...am avut si eu aceeasi problema...in nici un caz nu e din motor, te-ai dus muuuult prea departe pentru o peda. In primul rand se verifica mecanismul de revenire (arcul si rotitele) Eu le aveam gripate, le-am desfacut, am dat cu vaselina, le-am curatat de cauciuc de la curea si merge perfect.

 

In legatura cu domnul einstein...si eu te apreciez pentru cunostinte, dar uneori cultura ta da in basini...serios acum. Tu spui penis si eu spun p*la...e tot aia. Esti mai cult? Nu cred. De cand ma stiu geamurile de la masini sunt heliomate, ionizate, fumurii, negre, cum vrei tu sa le spui. Tot aia e si aici. Incearca sa-ti mai temperezi cunostintele ca o dai in alte alea...si ca sa vorbim serios, vizierele in discutii sunt negre nu fumurii...alea fumuri sunt doar nuantate asa, ce ziceti voi e negru inchis (si la alea ma refeream si eu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani C.J @ :lol: . Nedumerire : care e viteza maxima pe care o ia un scuter full tuning? din cate am auzit, nu stiu care e treaba... dar daca alezeaza cilindrul sau nustiu ce, merge mai tare? si... cum poate un scuter sa aiba capacitatea de 80 cc? :lol:

Editat de ionutz100cc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

full tuning ia in jur de 150 km/h (aeroxu meu i l-am vandut unui baiat a baga 2000e in el si la facut full) si de alezat nu stiu ce sa zic ... eu nu stiu despre asa cea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am alarma aici langa calc in cutie de 1 an nu am mai montato. vreau sa o montez dar cand ma gandesc sa desfac toate carenele la scuter parca mi se taie :lol:

Editat de alby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...