Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai nene cum ridic scuteru de poponeata mai mult ca imi atunge toba semnalu si il topeste :)

 

arcu de la susensie ?

 

side unde cumpar niste role usoare si ieftine (nu mallossi ca's 500 de mi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar ca.. era cat pe ce sa rad.oricum, sa`i spuna cineva comunistului(vine de la treaba cu stai jos) ca nu mai pot continua asemenea discutii ce nu isi au rostul cu el ca asa oricine poate injura o zi intreaga.si nu m`am uitat la varsta m`am uitat la modul de gandire.daca ai vreo neclaritate si te pot ajuta spune`mi,oricand.daca nu, te sfatuiesc sa nu te mai iei de altii :) salve

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai vorbim dupa ce o sa absolvi o institutie de invatamant, alta decat scoala generala.

Eu nu te-am injurat, doar m-ai enervat cu afirmatii absurde, mai ales cand este vorba de siguranta cuiva.

Asa ca inceteaza cu astfel de rugaminti catre alti membri, care poti fi influentati negativ de tine, si suntem ok.

 

Aaah, sunt curios cum ai "vazut" tu modul meu de gandire? Te-ai uitat mult? Ai folosit lupa?

N-ai analizat prea tare insa. Continui sa scrii cu ' in loc de -

 

Numai bine

Editat de Clodius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie unul nu`mi trebuie facultate ca sa observ comportamentul inadecvat al cuiva, iar pentru asta nu am nevoie de lupa.si scriu cum vreau eu atata timp cat scriu corect cuvintele, nu ca altii(nu zic de tine, desi te`ai mai scapat prin unele locuri) dar asta e, orice om mai greseste.PUNCT ````

iReal, incearca pe net, s`au scris niste site`uri de unde poti lua piese pe undeva pe forum(nu mai stiu topicul)

Editat de ZICKU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clodius, stai jos, ai nota 4. Esti cel mai dus din curtea scolii. Inteligenta nu-l face pe om, sufletul il face. Intre tine si zicku, mi l-as alege prieten pe zicku, si nu zic ca e prost, doar ca tu esti prea umflat in pene, prea snob. Pana nu ai doua masterate, sa nu te consideri destept, pana nu ai 60 de ani sa nu te consideri intelept...esti pur si simplu un om care crede ca daca sti esti cel mai tare. Gresit, asta se intampla acu multi ani. Mai important sa fi inteligent decat invatat(ceea ce tu oricum nu esti)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe importator in stiu personal. nu prea aduce a adus doar scutere/motoare hyosung

la scuter center la ciprian mi'a zis k nu au de hyosung

poate gasesc ceva care sa se potriveasca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rolly, ZICKU, nu am nevoie de prieteni pustani si nici de aprecierile unor liceeni la adresa inteligentei, cunostintelor sau pregatirii mele academice. Va multumesc. Asa sunt eu mai nesuferit, mai ales cu cei care persevereaza in greseala (nu cu cei care gresesc).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze, doar ca e Discutii Intre Noi! Vorbesc ce vreau, mai ales aici. Oricum nu continui, un post a fost, unul ramane.

 

Ati vazut ce ati facut cu offtopic-ul? Cel mai frumos topic s-a dus... Acu cereti-va scuze lui DMW, poate il convingeti sa nu il stearga. De cate ori as fi facut acolo offtopic, pur si simplu m-am abtinut. Bunul simt este prima calitate pe care trebuie sa o avem noi, oamenii, si apoi vine inteligenta si alte prostii pe care ne certam aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...