Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un nou joc ce iti va alunga plictiseala :rock: Scrii numele, iti primesti botezul si apoi dai comanda sa te lupti cu altii, tu doar te uiti cat timp personajul tau se bate cu un alt caracter :blbl: Atentie! E in franceza.

 

Bafta! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un nou joc ce iti va alunga plictiseala :blbl: Scrii numele, iti primesti botezul si apoi dai comanda sa te lupti cu altii, tu doar te uiti cat timp personajul tau se bate cu un alt caracter :P Atentie! E in franceza.

 

Bafta! :rock:

 

pff....nu prea le am cu franceza :lol:

 

am incercat sa dau click pe toate dar nu m-am prins cum se joaca :rock:

Editat de Razvy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut....am un gilera runner 50 si nu prea imi place cum pleaca de pe loc.....cand plec de pe loc si ii dau blana merge usor pana la 15km/h si dupaia o ia dintr-o data.ce pot ca sa ii fac sa plece dintr-o data cand ii dau blana ca si scuterele de obicei????Si ce poate fii stricat daca mi se misca axu pe care vine ambreiaju???Si redmoto ma bucur pt tine ca tiai recuperat scuterul.... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dc nu ti l-au dat ? :rock:

un motiv clar nu mi-au zis, banuiesc da pentru cercetari

 

Salut....am un gilera runner 50 si nu prea imi place cum pleaca de pe loc.....cand plec de pe loc si ii dau blana merge usor pana la 15km/h si dupaia o ia dintr-o data.ce pot ca sa ii fac sa plece dintr-o data cand ii dau blana ca si scuterele de obicei????Si ce poate fii stricat daca mi se misca axu pe care vine ambreiaju???Si redmoto ma bucur pt tine ca tiai recuperat scuterul.... :rock:

probabil rolele sunt prea grele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rolele nu stiu iar toba ii sito plus dar cred ca si rolele sunt schimbate ca nu sunt uzate mai deloc

Mie imi merge "usor" pana in 10 km/h , apoi pleaca tare ...

Dar imi face asa dupa ce am pus toba sport si role mai usoare :rock: da' nu ma deranjeaza :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa imi face si mie! crek ca tot de la role si tobam,dar acum nu mai vrea sa imi ia mai mult de 70... de la ce poate sa fie?

Cica o solutie ar fi sa punem arculetele de la abreiaj mai tari , rosii parca . Daca le schimb , va trebuie sa pun alt arc "mare"( tot de la abreiaj) ?

Astept pareri ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

As vrea sa-mi confectionez o

dar nu stiu ce materiale sunt necesare (ex: tipul de teava(aluminiu , metal) , diametru , etc).

Va rog frumos ajutati-ma cu o lista a materialelor necesare.

 

 

Ps:Vreau ca toba sa fie goala in interior si sa semene cat de cat cu cea din filmul de mai sus.

 

Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

As vrea sa-mi confectionez o

dar nu stiu ce materiale sunt necesare (ex: tipul de teava(aluminiu , metal) , diametru , etc).

Va rog frumos ajutati-ma cu o lista a materialelor necesare.

 

 

Ps:Vreau ca toba sa fie goala in interior si sa semene cat de cat cu cea din filmul de mai sus.

 

Multumesc anticipat!

 

in realitate cred ca suna mai tare ca in filmare .... si la viteza nu cred ca v-a suna placut ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da,dar nu cred ca in realitate suna asa....eu cred ca suna umpic mai tare

 

un prieten are pe un aerox o toba goala....nu tare poti sa stai langa el ;)

Cred ca o sa am mari probleme cu poltia :)

 

Sau macar cum o pot face mai zgomotoasa pe cea originala?

Eu i-am taiat finalul ala mic cu tot cu o bucata de toba ;) , arata urat , nici nu suna mai tare :) si acum am observat ca teava care trce prin interiorul tobei e indoita in mai multe directii ca sa iasa aerul mai greu.Eu ma gandesc sa-i dau 3 gauri cu bormasina.(vezi imagine)

Oare ar suna mai tare?

post-14995-1223389136_thumb.jpg

post-14995-1223389889_thumb.jpg

Editat de RaDuCu_CostEL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o sa am mari probleme cu poltia :)

 

Sau macar cum o pot face mai zgomotoasa pe cea originala?

Eu i-am taiat finalul ala mic cu tot cu o bucata de toba ;) , arata urat , nici nu suna mai tare ;) si acum am observat ca teava care trce prin interiorul tobei e indoita in mai multe directii ca sa iasa aerul mai greu.Eu ma gandesc sa-i dau 3 gauri cu bormasina.(vezi imagine)

Oare ar suna mai tare?

daca-i dai gaura mai mult ca sigur ca o sa sune "spart" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o sa am mari probleme cu poltia :)

 

Sau macar cum o pot face mai zgomotoasa pe cea originala?

Eu i-am taiat finalul ala mic cu tot cu o bucata de toba ;) , arata urat , nici nu suna mai tare :) si acum am observat ca teava care trce prin interiorul tobei e indoita in mai multe directii ca sa iasa aerul mai greu.Eu ma gandesc sa-i dau 3 gauri cu bormasina.(vezi imagine)

Oare ar suna mai tare?

Fara suparare, dar numai aia cu dacii cu naic pe luneta isi dau gauri in toba sa sune reising... Va suna ca scuterul de cocalar, zgomotul invers proportional cu performanta. Vrei sa ai alt sunet, cumpara o toba sport si scoate-i vata din silencer.

 

 

 

Bafta! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara suparare, dar numai aia cu dacii cu naic pe luneta isi dau gauri in toba sa sune reising... Va suna ca scuterul de cocalar, zgomotul invers proportional cu performanta. Vrei sa ai alt sunet, cumpara o toba sport si scoate-i vata din silencer.

 

 

 

Bafta! ;)

 

intr-adevar suna urat cu toba goala

 

un prieten are toba goala pe un aerox si are sprint mai mare decat inainte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...