Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Nu am cine stie ce sistem ... dar nu imi sacadeaza ... merge jucat.

Am service pack 3.

 

 

cere aberant de multe resurse ... da se vede bine ... am jucat crysis cu toate la maxim si nu se compara cu gta 4 la grafica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cere aberant de multe resurse ... da se vede bine ... am jucat crysis cu toate la maxim si nu se compara cu gta 4 la grafica

Crysysu la maxim se vede ... incredibil. Zici ca e real daca joci conectat la un monitor/ecran full HD

 

-----------

 

Si film cu negri, unu mai vechi dar FOARTE tare dupa parerea mea ... e HOW HIGH

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crysysu la maxim se vede ... incredibil. Zici ca e real daca joci conectat la un monitor/ecran full HD

 

-----------

 

Si film cu negri, unu mai vechi dar FOARTE tare dupa parerea mea ... e HOW HIGH

da...HOW HIGH 1 si 2 este cel mai tare!!! am vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am auzit de el in viata mea..chiar am cautat si nimic ;) pe imdb nu scrie nimic deci nu exista :D

o fi prea nou si n-au apucat nici pe net sa il dea ;)

 

haste mai baga niste poze cu motoare din gta IV. daca nu pot sa il joc macar poze sa vad :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o fi prea nou si n-au apucat nici pe net sa il dea ;)

 

haste mai baga niste poze cu motoare din gta IV. daca nu pot sa il joc macar poze sa vad :wave:

 

un film poate fi pus pe imdb chiar cand e anuntat ca o sa apara.. sunt unele filme postate la care nici casting`ul nu este finalizat :D

 

numai joc gta4... e frumos asa, dar toate misiunile sunt c`am la fel ..omoral pe ala, ba pe ala ... mai frumos mi`sa parut vice city la misiuni ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie la GTA IV imi lipseste din texture, nu pot modifica nimic la setari video toate sunt pe minim, sa se vada cat de urat poate dar sa nu imi lipseasca din texturi, se poate face ceva sau imi trebuie alta placa video ? Am una Radeon X1300 128 mb PCI-E, stiu e antica dar cat de cat barim ca nu vad deloc drumul, de mers merge bine nesacadat. Am pus ultimul driver video, am XP sp3.

Editat de laur26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie la GTA IV imi lipseste din texture, nu pot modifica nimic la setari video toate sunt pe minim, sa se vada cat de urat poate dar sa nu imi lipseasca din texturi, se poate face ceva sau imi trebuie alta placa video ? Am una Radeon X1300 128 mb PCI-E, stiu e antica dar cat de cat barim ca nu vad deloc drumul, de mers merge bine nesacadat. Am pus ultimul driver video, am XP sp3.

Are un coleg x1500 si ii merge sacadat.

Iti trebuie alta placa video

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai completeaza sunt 2 chopere si inca un cruiser:D toate arata diferit cu nume diferite.. la alea de 900..au acelasi nume numai ca difera... una are faru ca un f3 iar alta ca un ... nu`mi vine in minte..are o lupa in fata :laugh:

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai completeaza sunt 2 chopere si inca un cruiser:D toate arata diferit cu nume diferite.. la alea de 900..au acelasi nume numai ca difera... una are faru ca un f3 iar alta ca un ... nu`mi vine in minte..are o lupa in fata :laugh:

Imi merge si mie GTA IV pe P4 de 2000Mhz,placa video ati radeon(am uitat modelu)de 256MB,512MB de Ram si hard de 120Gb?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...