Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

zurby2fast ..stiu acuma , ms de informatie , putem da o intalnire cand vine caldura aici la noi la pista vik power numa sa vb cu astia sa vedem cand o deschide , pana una alta asfalt uscat si sa ne auzim numai de bine :crack: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce sa lipesc carena pt ca o crapat.Am lipit cu picatura si dupa un timp o crapat din cauza socurilor.O solutie rezistenta la socuri stie careva?

 

Cu chit de fibra de sticla, se gaseste la magazine de piese auto si costa in jur de 15 lei daca imi aduc bine aminte (in functie de gramaj). E bine sa pui si ceva pe dedesupt sa fie mai solida, o panza sau ceva de genul. Eu mi-am lipit aripa dupa fata direct cu chit si merge de timp bun asa (se rupsese o parte de prindere si cealalta s-a sectionat jumate). Am mai si lovit-o si tot la locul ei sta. Dupa ce se intareste, chitul ala se transforma in "plastic".

Editat de plici
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce sa lipesc carena pt ca o crapat.Am lipit cu picatura si dupa un timp o crapat din cauza socurilor.O solutie rezistenta la socuri stie careva?

 

Se gaseste tot la piese auto fibra de sticla plasa si vine cu un fel de solutie de lipit, daca pui 2-3 straturi e foarte bun.

Am auzit de la cineva si de Codez 100 lipeste foarte bine si e si ieftin :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se gaseste tot la piese auto fibra de sticla plasa si vine cu un fel de solutie de lipit, daca pui 2-3 straturi e foarte bun.

Am auzit de la cineva si de Codez 100 lipeste foarte bine si e si ieftin :crack:

Codezul nu cumva topseste plasticul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar , cat trebuie sa downloadez sa am si eu o invitatie ? :crack:

care vrea cont pe filelist dati-mi PM cu adresa de mail sau id-ul de mess. am 4 invitatii.

 

@sorin n-am gasit nici un id la profil. da PM cu el si se rezolva.

 

L.E. am dat add la vreo 2 id-uri. inca doua invitatii mai sunt.

Editat de Chivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni imi scapa furca din stanga ulei si o ia scuterul intr-o parte. am inteles ca trebuie sa iau simeringuri noi. cine sti ce marime au simeringurile la Malaguti firefox F15 ?

dscn0102aq3.th.jpg

 

am gasit ceva manual care zice asa

FRONT hydraulic telescopic fork STEMS:32mm

travel : 66mm f15sl7.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...