Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

IMI merge bordu da nu imi afiseaza kilometri e 0 tot timpu!! da cablu de la kilometaraj un vine ca in spate la bord nu are nici o gaura pentru caablu de kilometraj??

pai daca nu are cablu de chilometraj inseamna ca e dala digital, si are un alt sistem de detectare a vitezei...du-te la un mecanic autorizat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca nu are cablu de chilometraj inseamna ca e dala digital, si are un alt sistem de detectare a vitezei...du-te la un mecanic autorizat!

are sistem de radar :P

ai cam incurcat-o aicea cu sistemu asta de detectare care noaptea poti sa-l faci si sistem de teleportare

daca iti pare 0 ,ori s-a rupt cablu si nu stii tu sa-l gasesti ori a iesit cablul de acolo , are un fel de "cap" care "citeste" viteza ...

 

mi-e greu sa cred ca tu ai la scuter cititorul in transmisie,n-are cum ... toate scuterele au la roata din fata ,cauta BINE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca doriti va fac eu logo-uri PRO "ieftin" :rose: Vorbim alias , deocamdaata iesim la o plimbare pe la 13:30 :finger:

 

Conform zicalei " Dupa razboi multi viteji se arata" , propunerea ta a fost innaintata a little to late :P Avem deja stickerele cu logo-ul oficial CSR lipite pe scutere. :finger: Oricum multumim pentru oferta :finger:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :( :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alias, te rog mult, poti sa imi trimiti si mie prin posta ramburs un set de stickere....platesc eu si 10Ron stickerele si ce mai tre dat la posta...te rog eu mult...raspunde-mi aici daca poti ca sa iti trimit PM cu datele...

Editat de yOCorni
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari , am si eu o intrebare la voi , am un piaggio nrg luat cam de o saptamana si as vrea sa stiu unde sunt limitatoarele , am inteles ca are la carburator , la cureaua de distributie si la tobe . Asta unde ar putea sa aiba , poate avea in 3 locuri ? Acum nu merge mai mult de 50km/h si turatia nu sare de 7.0000rot/min , el are 13.000rot/min.TNX

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari , am si eu o intrebare la voi , am un piaggio nrg luat cam de o saptamana si as vrea sa stiu unde sunt limitatoarele , am inteles ca are la carburator , la cureaua de distributie si la tobe . Asta unde ar putea sa aiba , poate avea in 3 locuri ? Acum nu merge mai mult de 50km/h si turatia nu sare de 7.0000rot/min , el are 13.000rot/min.TNX

mergi la cineva care stie sa le scoata eventual un SERVICE AUTORIZAT si te vor ajuta ei! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pia in spate l bord nu ma undE sa bag cablu!!!! CA NU E NICI UN LOCASI ACOLO PENTRU CABLU

Frate noi nu intelegem nimic ce scrii tu aici.. scrie mai incet si poate o sa iti iasa...am stat 5 min ca sa-mi dau seama ce scrie.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si io o intrebare. Vreau sa schimb culoarea scuterului...trebuie sa schimb si in acte adica in cartea de identitate nu? si asta nu stiu ... trebe sa fac alta carte sau imi scrie pe cartea asta ca am schimbat culoarea scuterului??? si cam cat ar costa? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu dc padawan imi suna cunoscut din star wars din joc.in age of empires park nu am auzit.cat despre ce inseamna.......cred k......invatzacel.dak stie altcineva alta traducere....

Reverse.....ma tot bate un gand asa....dulce d vara....cu un movistar d 600......k e prea frumos.sa vad la anu c se poate face : :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu dc padawan imi suna cunoscut din star wars din joc.in age of empires park nu am auzit.cat despre ce inseamna.......cred k......invatzacel.dak stie altcineva alta traducere....

Reverse.....ma tot bate un gand asa....dulce d vara....cu un movistar d 600......k e prea frumos.sa vad la anu c se poate face : :scratch:

chiar ce inseamna padawan ca nici eu nu stiu de sunt inapoiat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reverse.....ma tot bate un gand asa....dulce d vara....cu un movistar d 600......k e prea frumos.sa vad la anu c se poate face : :)

Adevaru e ca intre scuterul tau si un 600 supersport nici nu e mare diferenta...chiar daca au 2 roti , NU AU NICIO LEGATURA una cu alta ... ia-o usor ca ne esti simpatic si te vrem cu noi prin zona :moron:

 

chiar ce inseamna padawan ca nici eu nu stiu de sunt inapoiat :peace:

Ma deci padawan este un fel de invatzacel mai smecher ... vine din razboiu starurilor :) unde aveau aia niste grade...apprentice,padawan,jedi night,jedi master,jedi plm ...fanii stie :scratch:

si cand esti padawan dasta ai voie sa te antrenezi cu un jedi master dala , adica elev-profesor...daca te indragostesti de profesor...ai voie sa sari pe geam..obligatoriu in cap ca sa nu-ti rupi picioarele :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si io o intrebare. Vreau sa schimb culoarea scuterului...trebuie sa schimb si in acte adica in cartea de identitate nu? si asta nu stiu ... trebe sa fac alta carte sau imi scrie pe cartea asta ca am schimbat culoarea scuterului??? si cam cat ar costa? :)

imi raspunde si mie careva ? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...