Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Sal all.....N-am mai scris de mult pe acest forum dar am si eu o rugaminte la voi... Daca vreti sa vedeti ultimele modele de scutere, performantele acestora...etc...intrati pls pe http://power-scooters.blogspot.com/. Dati si click pe banerul de la inceputul paginii. Puteti gasi siteuri tuning scutere...etc..ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

nu ! apropo ... ti-ai reparat scuteru ca parca ziceai ceva de pompa ... parca :lol: ??

 

am reparat pompa , merge perfect..

Am mers 3km , si sa stricat de tot filetu de la ambielaj ... sa rupt cureaua malossi , sau dus zimti de la steluta de la variator , a si intrat in variator la cat de tare l-am strans .

 

Nu-l mai fac anu asta .. la primavara :D , si asa e cam frig :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am reparat pompa , merge perfect..

Am mers 3km , si sa stricat de tot filetu de la ambielaj ... sa rupt cureaua malossi , sau dus zimti de la steluta de la variator , a si intrat in variator la cat de tare l-am strans .

 

Nu-l mai fac anu asta .. la primavara :lol: , si asa e cam frig :cheers:

Mama,eu plangeam acum,in locul tau :D are destule piese distruse...ii doresc insanatosire grabnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are , n-are ... cam cat costa unu ? ca as fi si eu interesat :finger:

Unu nou costa cam 1 milion si ceva unu original...mai ieste si ceva universal aici la magazin la 50 ron da ala tre sa il ajustezi tu. Dak sunteti interesati va pot ajuta..si vi-l trimit prin posta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pey yo as fi interesat...dar are si el prinderi ceva?sau e doar un bat? :baldy: banuiesc ca o poza nu ai cum sa`i faci :finger:

Unu nou costa cam 1 milion si ceva unu original...mai ieste si ceva universal aici la magazin la 50 ron da ala tre sa il ajustezi tu. Dak sunteti interesati va pot ajuta..si vi-l trimit prin posta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da categoric ca are prinderi...Cumsa fie doar batzu :finger:

Cineva zisese ca sio luat pt peugeot si ca io potrivit fara sa se chinue deloc...ca doara nui mare scofala prinderea ca piciorul dak are loc de prindere iar scuterul iar are loc de prindere cu surub nush cat i de complicat... in ce consta ala original i faptu ca i mai frumos...la asta universal culoarea i neagra iar la cel original cica is mai multe culori interesante si are o forma mai interesanta atata difera doar...ca prinderea i la fel ...numa probabil calculata la fix la ce mai scump in functie de ce marca i scuteru.

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pey as fii interesat...dar cum sa facem?

Da categoric ca are prinderi...Cumsa fie doar batzu :finger:

Cineva zisese ca sio luat pt peugeot si ca io potrivit fara sa se chinue deloc...ca doara nui mare scofala prinderea ca piciorul dak are loc de prindere iar scuterul iar are loc de prindere cu surub nush cat i de complicat... in ce consta ala original i faptu ca i mai frumos...la asta universal culoarea i neagra iar la cel original cica is mai multe culori interesante si are o forma mai interesanta atata difera doar...ca prinderea i la fel ...numa probabil calculata la fix la ce mai scump in functie de ce marca i scuteru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E cineva din Tei care are un club ceva? Sunt interesat de asha ceva :baldy:

Salut! Nu exista club in zona Tei din cate stiu, dar daca vrei iesiri in grup, te asteptam saptamanal Duminica la ora 14:00 langa fantana de la inceputul Aleii Circului, alaturi de CSR (desigur casca in cap si numar pe scuter).

 

 

Bafta! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! pot sa intru si eu in clubul vostru?

am un Peugeot Speedfight2 100 cc si sunt din Petrosani

ce pot face sa intru in club?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e frate..gilerik din cate am inteles are doar 13 ani(si a dat dovada de copilarie in toate posturile) dar nu isi avea rostul o caterinca pe seama lui..ca are scarite de 150 euro ca are bani ca nu stiu ce...si faza ca isi bate joc de cei cu mobra..poate a fost greseala de exprimare a lui gilerik.

Stii tu..daca pui semnul intrebari in loc de punct se modifica sensul propozitiei..

Cat despre Haste..ce pot sa zic..am impresia ca si-a cautat-o cu lumanarea..

:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu numai el si eu mi-am luat ban si tot care au sustinut topicul :( .. vad ca aici treaba e pe interes :baldy: :baldy:

ce prostie ... daca zic , ca imi place revista imi iau ban [ din fericire nu permanent] ...

""... de daca sunt moderator/admin nu ma __ pe mine care e treaba la scuteristi ... le dau ban si scap de ei""

:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...