Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) n-am mai mers cu scooteru din noiembrie :crack: :rock: :blbl:

vreau sa vina primavara :( :) :)

visez numai tunning si plimbari cu bajetii :rolleyes:

 

:) Numai orasul asta e plin de nebuni...ultima plimbare am facut'o ieri 19 decembrie(0-1 grade), totusi ma rezum la 2 iesiri pe saptamana a cate 1 ora cel mult. Pe cand, enduristii bat orasul in fiecare zi...Sarbatori fericite tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdea .... inca mai treb sa vopsesc carena .... dar ma apuca dracii ..nu stiu ce sa fac...sau mai dau cu smilgher pe grund (dar imi ia o groaza) ...sau doar sa sterg cu diluant (sa dregresez) si sa vopsesc......

 

poze mai jos :rolleyes: .....dar a 3 a ci ce`a finala se vede faru mai subtire ..pt ca e mai inclinata carena ....

 

 

 

 

si produsu final ...

post-18872-1198190507_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si produsu final ...

Sa te duci la RAR sa vada si ei lentilele negre si farul in alta pozitie :crack: Ce te faci cand expira itp-ul, declaratie pe proprie raspundere(vezii unii de pe-aici :rock: ) Hai ca a iesit fain! Sa-ti lumineze bine si succes la modificarile viitoare!

 

 

Bafta! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te duci la RAR sa vada si ei lentilele negre si farul in alta pozitie :crack: Ce te faci cand expira itp-ul, declaratie pe proprie raspundere(vezii unii de pe-aici :rock: ) Hai ca a iesit fain! Sa-ti lumineze bine si succes la modificarile viitoare!

Bafta! :rolleyes:

da la noi de ce nu cere ITP si alte porcarii dastea?

Chiar ti-a iesit frumos haste :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms all :rock: cat despre itp..asa stiam si yo ...ca nu imi cere :rolleyes:) sper ca nu treb sa calc pe la rar..ca am pus`o :crack:)) ,dar vreau sa`mi fac un rca...trebuie sa ma duc la rar?? sau sa fac un altfel de inspectie ?

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms all :( cat despre itp..asa stiam si yo ...ca nu imi cere :rock:) sper ca nu treb sa calc pe la rar..ca am pus`o :blbl:)) ,dar vreau sa`mi fac un rca...trebuie sa ma duc la rar?? sau sa fac un altfel de inspectie ?

La rca nu ai nevoie decat de cartea de identitate si talonul parca.

Nu ai nici o treaba cu rar-ul :crack:

 

 

Bafta! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect :rolleyes:

 

<small>--- Mesaj completat în 23 Dec 2007 10:32 -------------</small><br/>si spatele ...

a iesit beleaaaaaaaa :crack:

 

gg ../... cand il termini de tot pune poze la " Poze cu scuterele noastre" :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia incearca sa scoti aripa :crack:...asa de proba

 

 

da m`am gandit ...si sa`i pun numaru` sub rezervor .... dar pana mea il stric .... adik e de munca ...treb sa mut semnalele langa stop ( treb doar sa`i pun becuri) si daca`i dau jos aripa e cam naspa ca ea tine niste fire si o cutie ( nu stiu ce draq e ....cred ca da comanda la aprindere bla bla ) si nu o sa am unde sa le pun ...sau poate o tai ... nu stiu momentan o las asa :rolleyes: :rock: oricum ms de sfat :blbl:

 

 

aaa inca ceva...daca scot aripa ma face varza pe spate daca intru intr`o baltoaca, merg pe ploaie sau prin noroi

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asa ar arata fara aripa,dar mai misto ca nu mai are farul sus.Ti-a iesit super scuterul

eu tot nu am inteles,in poza lifanul concura cu aerox ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e aproape gata.... mai ramane de modificat instalatia electrica (ca am scos bordu si acolo avea toate imbinarile) , sa tai cele 2 tije de pe ghidon, cu toate ca se pot tine manusile si`n mers :rolleyes: , ma oftica faptu ca s`ar putea sa`mi bata faru` in pomi ....dupa ce am pus carena am obs ca bate "drept" paralele cu soseaua ,sau asa cred ...ca nu am putut sa aprind faru`.... si ma oftic ca nu am avut cum sa montez din prima carena si faru (inainte sa chituiesc) sa reglez bine .... in fine sper sa ma insel in privinta asta :crack::D si pozele ... sper sa va placa

post-18872-1198425753_thumb.jpg

post-18872-1198425767_thumb.jpg

post-18872-1198425796_thumb.jpg

post-18872-1198425810_thumb.jpg

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e aproape gata.... mai ramane de modificat instalatia electrica (ca am scos bordu si acolo avea toate imbinarile) , sa tai cele 2 tije de pe ghidon, cu toate ca se pot tine manusile si`n mers :crack: , ma oftica faptu ca s`ar putea sa`mi bata faru` in pomi ....dupa ce am pus carena am obs ca bate "drept" paralele cu soseaua ,sau asa cred ...ca nu am putut sa aprind faru`.... si ma oftic ca nu am avut cum sa montez din prima carena si faru (inainte sa chituiesc) sa reglez bine .... in fine sper sa ma insel in privinta asta :blbl::D si pozele ... sper sa va placa

wow ce schimbare :rock: ...e prea frumos :( :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e aproape gata.... mai ramane de modificat instalatia electrica (ca am scos bordu si acolo avea toate imbinarile) , sa tai cele 2 tije de pe ghidon, cu toate ca se pot tine manusile si`n mers :rolleyes: , ma oftica faptu ca s`ar putea sa`mi bata faru` in pomi ....dupa ce am pus carena am obs ca bate "drept" paralele cu soseaua ,sau asa cred ...ca nu am putut sa aprind faru`.... si ma oftic ca nu am avut cum sa montez din prima carena si faru (inainte sa chituiesc) sa reglez bine .... in fine sper sa ma insel in privinta asta :crack::D si pozele ... sper sa va placa

Prea frumos,ii mai tragi o vopsea la primavara si e chiar misto.

Editat de adysme55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms all ..daca aia e vopsea calumea yo ma impusc :rolleyes: nu o mai vopsesc deloc o las asa ca iar treb sa dau cerenele jos bla bla prea mare bataie de cap vreau sa ma bucur de el ... nu sa stau prin garaje cu el :blbl: ma oftica faptu ca prin ian o sa`i fac si instalatia si pana atunci sunt limitat in iesirile cu scuteru` chiar daca`i frig afara :crack: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...