Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cea mai mare motocicleta din lume!

 

 

cum au facut toba rosie?Este toba speciala sau doar a incalzit`o foarte foarte tare?

lool... o turat motorul pana s-a inrosit toata evacuarea (da ma mir cum de nu i so calat motorul de la atata caldura sau isi face racirea la motor prin instalatia de apa cu termocupla cu toate alea?):(:o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma baieti....e posibil asa ceva...m-am dus la un magazin sa cumpar o baterie ...am intrebat cat ajunge imi spune 1mil370...am dat sa scot banii sa o cumpar..si ma gandesc mai bine lasa ca ma duc pana in targ sa vad cat e si acolo..si acolo acceasi baterie era 800 ...si am negociato la 700...deci e jumatate de pret :blink: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva idee cum si'o facut faru? :baldy: ma tenteaza si pe mn

 

cu folie probabil ... dar nu bag mana in foc. Oricum ori cu folie ori cumparat separat farul insa dupa aspectul scuterului, tribale si alea, alea, mizez pe prima optiune :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu folie probabil ... dar nu bag mana in foc. Oricum ori cu folie ori cumparat separat farul insa dupa aspectul scuterului, tribale si alea, alea, mizez pe prima optiune :baldy:

 

Ala nui un SR model vechi? Cum are brick?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare ... vreau sa mi mai iau o casca, am una insa e open face si vreau si una integrala, insa din pacate nu am foarte multi bani sa investesc acum in casa. Am gasit 2 pe okazii la preturi rezon insa nu stiu ce sa aleg.

 

1. http://www.okazii.ro/catalog/6091281/auto-...35109#div_photo

- De Kiwi am mai auzit stiu ca era firma buna asta insa acum cativa ani. Ce parere aveti de casca asta si daca are cine il rog sa mi raspunda. Va cer parerea pt ca baiatul nu este din Buc si nu o pot inspecta inainte sa o cumpar.

 

2. http://www.okazii.ro/catalog/5884208/auto-...39568#div_photo

- Asta este a 2-a optiune... Imi pace designul, firma e buna insa are o mare hiba... casca are o decupatura pentru camera video, se poate vedea in poza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu am atatia bani acum pt o casca, bugetul este considerabil mai mic, 100-150 max. Momentan sunt in renovari cu scuterul de la motor pana la vopsit si am cheltuit ceva pana acum si o sa mai treb sa scot ceva banuti din buzunar. Din pacate sunt incapatanat si nu vreau sa mai astept, daca s a pus pata, s a pus ! :baldy: merci oricum pt sfat

 

serj_20: am uitat sa ti spun ca nu este legal sa pui folie, risti sa ti iei amenda !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms pt raspunsuri :baldy:, daca nu este legal at nu are rost sa'mi pun, vroiam sa il fac si eu asa deoarece astazi merg cu el la un service sa'l vopsesc :blink:, m'am gandit la un negru mat si de aceea vream sa fac si farul negru :blink:

Editat de serj_20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu asa stiu ca nu este legal, e posibil sa nu mi amintesc eu bine, deschide cartea de legislatie rutiera si cauta pe acolo. nu sunt 100% ca e asa, daca stie cineva sigru poate te ajuta, mie mi e lene sa incep sa caut acum :baldy: dar asa imi amintesc de cand am invatat eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incredibil. SMS pe motor..... :blink:

 

Penal :blink: parca eram eu acu' un an cand mergeam fara maini pe scuter si mancam :baldy:

 

Chestie tare: nu mi-am luat amenda cu masina, nu mi-am luat amenda cu motorul/scuterul, mi-am luat amenda pe role :ph34r: traversare prin loc nepermis...

 

 

Bafta! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vladu sau cand erai la mine pe scuter si vorbeai me mess :blink:) da ma rog erai safe in spate

 

PS am luat si io permisu

Sau cand vorbeam cu tine pe mess, tot in spate eram, pe pilot automat:P

 

Felicitari frate :blink: Asteptam sa-l uzi duminica; poate vii cu kinezaki.

 

 

Bafta! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...