Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma gandesc destul de serios sa-mi dau V-Clicul. Am gasit un Aprilia Mojito aproape nou si mai este si tunat.

Intereseaza pe careva?

parca postasei pe undeva pe aici ca mojito e 2000 E ( am un prieten care si-a luat cu 24 de mil :angryfire: acu 1 an si ceva ... din 2004 parca )

Nu e cam mult ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Francezii au facut niste sapaturi arheologice si au gasit la vreo 50 m adancime resturi de fire de cupru. Dupa ce au fost cercetate cu atentie de oameni de stiinta, s-a tras concluzia ca stramosii francezilor, Galii, pusesera la punct o retea de telefonie subterana. La aceasta neasteptata veste, nemtii, ca sa nu ramana mai prejos, au inceput si ei sa sape si pe la 70 m adancime au gasit niste resturi de sticla de unde, dupa alte cercetari, au ajuns la concluzia ca stramosii lor, Gotii, pusesera la punct o retea subterana de fibre optice. Romanii au inceput si ei sa sape 100 m si nu au gasit nimic si au ajuns la concluzia ca dacii aveau deja wireless

 

 

:angryfire: :P :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca postasei pe undeva pe aici ca mojito e 2000 E ( am un prieten care si-a luat cu 24 de mil :angryfire: acu 1 an si ceva ... din 2004 parca )

Nu e cam mult ?

Comparativ cu ce a dat prietenul tau, este cam mult, dar asta are 1 an de zile 1100 km + modificari...

Am inteles ca unul nou ar fi 2400 euro + tva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comparativ cu ce a dat prietenul tau, este cam mult, dar asta are 1 an de zile 1100 km + modificari...

Am inteles ca unul nou ar fi 2400 euro + tva

1100 km ... mi se pare extrem de putin ...

Eu il am din toamna si am facut vreo 4000 si ceva

 

M-am dat si io pe Mojito ( cum ii ziceti voi , pe al lu ala scria Habbana ) da tot asa e

Stai super pe el , e confortabil , zici ca e Harley :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai el are si motor + masina si n-are pe unde sa circule cu scuterul decat din cand in cand la serviciu.

Asadar, intereseaza pe cineva scuterul meu, sau ma apuc sa-i pun kit de 80 si variator sport?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai el are si motor + masina si n-are pe unde sa circule cu scuterul decat din cand in cand la serviciu.

Asadar, intereseaza pe cineva scuterul meu, sau ma apuc sa-i pun kit de 80 si variator sport?

Dupa ce ai dat cu el in gard? Mai bine pune-i 'kit' de 90.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce ai dat cu el in gard? Mai bine pune-i 'kit' de 90.

Si de unde ai dedus tu asta? Ia citeste putin semnatura mea si nu te mai baga in seama.

Oricum voi cei de la niba nu sunteti un service care nu iese din tiparele romanesti. Am mai povestit cum nu-mi mergeau semnalizarile si am sunat sa reclam aceasta problema. Raspunsul a fost "De unde stim noi ca nu s-a umblat in el?"

Pai de unde sa umblu in el, ce sa-i fac, sa desfac releul ca sa ma joc cu firele din el? Asa ca bagati-va undeva serviciile alea si asa SUPRAevaluate, pana cand invatati sa vorbiti si sa tratati clientii asa cum trebuie.

Credeti ca toti cei care suna sunt niste pustani care n-au ce face decat sa faca liniute cu scuterele si sa "dea cu ele de gard"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai asa m-am plictisit de scuterele astea , sa-mi bag ,azi vreau motor , mai tarziu vreau masina , maine vreau motor , si tot asa visez ca un prost inca 1 an jumate =))

 

 

una peste alta , de unde va luati cauciucuri ? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...