Sari la conținut

Haideti la o tura


Kyfla
 Share

Postări Recomandate

ne-am intalnit la 11 la Real. Am fost 3 motoare. Am mers pana la C de Arges si acolo s-a spart gasca. Baietii avea treburi pe acasa asa ca au inchis ziua mai devreme. Eu m-am intors la Pitesti pe drum ocolit si apoi am mai dat si o fuga pana la Valcea. In total am facut aproape 200 KM.

 

Eu o sa ies si maine...mai vine cineva?

nu sunteti sanatosi... nici pisica nu o scoti pe frigul asta ... dapoi...auzi la el 200 km.... neneee nu esti sanatos :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 266
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu sunteti sanatosi... nici pisica nu o scoti pe frigul asta ... dapoi...auzi la el 200 km.... neneee nu esti sanatos :P

De fapt, a fost doar un pretext ca am treaba acasa ca sa ma intorc. In realitate, mi-a fost rusine sa zic ca imi este frig si ca vreau la caldurica. Numai, nene, nu se merita sa mai iesi pana nu sunt 22 de grade afara, sa se lipeasca, in pielea mea, cauciucul de asfalt.

Hai, ne vedem la vara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat sa intru pe Valsan dar acolo chiar era frig. Dupa prima curba m-am intors ca imi era ca dau de vreo bucata de ghiata dar in rest a fost super.

 

Maine am pofta de o cafea la Craiova. Am auzit ca o fac buna aia acolo...mai vine cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, la Craiova as merge si eu, dar nu maine ca am treaba (adica mi-e frig). Las-o peste o saptamana-doua. Si dupa aceea, vreau sa testam cafeaua si la Targoviste, sa vedem daca e la fel de buna ca aia din C. de Arges.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunteti sanatosi... nici pisica nu o scoti pe frigul asta ... dapoi...auzi la el 200 km.... neneee nu esti sanatos :P

Nea Traiane,te-ai cam inmuiat bre... :hurt: te stiam mai calit ce naiba... :scratch: ,eu azi am stat in sa vreo cateva ore si nu a fost frig :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai bre ce naiba..in saua motocicletei :rock:

ti-ai facut tinicheaua???..

 

app, tre sa dai o bere cel putin , ca sa te iertam, ne-am rupt gatul uitandu-ne la sosetele cu gel, bine ca nu ai pus pozele pe diagonala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-ai facut tinicheaua???..

 

app, tre sa dai o bere cel putin , ca sa te iertam, ne-am rupt gatul uitandu-ne la sosetele cu gel, bine ca nu ai pus pozele pe diagonala

E clar...ce draq bai Traiane si ochii te lasa :crack: ...„sosetele„ sunt ale lui Mihai ”Goro” de la Topoloveni.Eu mi-am facut tinicheaua inca de anu trecut din aprilie...berea oricum o dau :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E clar...ce draq bai Traiane si ochii te lasa :crack: ...„sosetele„ sunt ale lui Mihai ”Goro” de la Topoloveni.Eu mi-am facut tinicheaua inca de anu trecut din aprilie...berea oricum o dau :cheers:

bre pupati-as neuronu, am zis ca ne-am rupt gatul adica is pozele puse de'ampixu...

 

ce zic io ce intelegi tu... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre pupati-as neuronu, am zis ca ne-am rupt gatul adica is pozele puse de'ampixu...

 

ce zic io ce intelegi tu... :cheers:

Mama ei de atentie...ce draq bre,nu eu am postat anuntul cu „sosetele„ cu gel...deci nu am de ce sa fiu iertat :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama ei de atentie...ce draq bre,nu eu am postat anuntul cu „sosetele„ cu gel...deci nu am de ce sa fiu iertat :smoke:

'var autobuzul de ras al dracilor, doi devilisti de arges cu textile la bursa

 

 

esti iertat , da dai o bere

:P

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'var autobuzul de ras al dracilor, doi devilisti de arges cu textile la bursa

 

 

esti iertat , da dai o bere

:P

dau si doua,insa mi-e teama ca nu o sa tin minte pana prin aprilie-mai cand te gandesti tu sa iesi la o tura... :laugh: Am glumit,sper sa ne vedem, sa stam si noi la un pahar de vorba si bineinteles mai multe cu bere :friends:

Editat de ritz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...