Sari la conținut

MotoBoxer si-a schimbat iar adresa!


demostene
 Share

Postări Recomandate

Se pare ca s-a mutat iar! am fost la el saptamana asta si magazinul este undeva pe stanga acum, cum vii dinspre gara basarab, intr-o spalatorie auto. e cu putin inainte de piata.. 300 de m sa zic mai inapoi fata de unde era inante si pe partea cealalta.. parca nr. este 265 dar nu sunt sigur! Nr lui de tel este acelasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am apelat niciodata la omul acesat(nu am inca motor  ) dar imi puteti spune va rog ce pretzuri practica?... 

.

 

 

 

Pot sa iti zic ce am luat eu de la el :

 

-cablu frana fata care a cedat la primul stop 80.000

-simeringuri de furca-a curs ulei si la primul drum cu pasager am ramas cu uleiul la jumatate(gasesti mai bine in alta parte)100.000perechea

-platini care aveau piciorusul din plastic in loc de textolit si aveam erori la aprindere (gasesti la magazine auto:la Jawa bagi de Skoda,la MZ de Trabant,la IJ de Moskvich)40.000 perechea(ieftine,dar proaste)

-buji care s-au belit in 200 km(dar a avut si motorul vina lui)30.000 buc(iei de trabant pt comuniste)

-pinion vitezometru 125.000!!!!!!!!!(asta mai merge desi e din plastic)

-ferodouri de frana 4X75.000(astea sunt ok)

-cablu de acceleratie(inca nu s-arupt in 600km)

 

 

 

Sfatul meu e sa te uiti f bine la ce iei si dc se poate sa iei piese din alta parte,mai ales de la magazine auto(dc se gasesc). :)

 

Simeringuri si rulmenti gasesti in Bucale langa Paneuro Mosilor(la inters cu Dacia).Pt mine Tunaru e ultima solutie cand vreau sa cumpar vreo piesa(si totodata cea mai proasta). :) :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai mohsu,

asa il acuzi pe tunaru de parca el ar face piesele alea in fabrica personala,

eu te sfatuiesc sa te duci tu sa cumperi piesele din rusia sa vezi cu ochii tai

calitatea si variantele ce ti se ofera.

Singura "vina" pe care o poarta Tunaru in treaba asta este ca a raspuns unei cereri a pietii.

salutari.

 

P.S.- Din lista care ai trimis-o tu se pare ca desi Tunaru e cea mai proasta alegere

piese tot de la el cumperi ( ca multi altii) pt. ca la momemtul asta nu avem nici unul de ales.

 

chopped DNEPR owner.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu numarul lui Cristi Tunaru. M-ar interesa niste cilindri in cota 0 de Jawa de 350. si-a luat si tata un motor(doar motorul) si vrea sa-i faca el cadru custom. Eu i-am zis ca nu o sa poata fi omologat, dar il las sa-si manifeste pandaliile.

 

ares666@xnet.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu numarul lui Cristi Tunaru. M-ar interesa niste cilindri in cota 0 de Jawa de 350. si-a luat si tata un motor(doar motorul) si vrea sa-i faca el cadru custom. Eu i-am zis ca nu o sa poata fi omologat, dar il las sa-si manifeste pandaliile.

 

ares666@xnet.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Tunaru asta e cam neserios. am comandat set de ambelaje pt un jupi4 si unu e bun si la celalt freaca biela in sunka. no dao draq de treaba. tre sa il sun sa vad daca mil schimba ca de nu io dau de cap.

si multi mi-o mai spus ca e destul de neserios.

regards

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi s-a parut de treaba. Eu am cumparat de la el niste cabluri si un carb de minsk si mi-z zis ca daca nu se potrivesc sa le aduc inapoi ca mi le schimba. Ce vreti mai mult d'atat. Si apoi el ia piese din rusia, d'aia sunt proaste. Ca doar nu le face el. nu mai dati vina pe om dejaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...