Sari la conținut

Am Dat Si Eu Un Anunt In Revista....


SILVIU.C
 Share

Postări Recomandate

Am trimis si eu luna trecuta un mail la redactie cu anuntul meu si nu mi-a aparut anuntul.Am inteles ca anunturile se dau in masura spatiului disponibil ,dar am trimis anuntul destul de devreme(de altfel in Moto-Life a aparut anuntul). Ce se intampla?!...luna asta a trecut ,sa il mai trimit odata sa apara pt luna septembrie sau ramane valabil cel trimis atunci? Multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal. Anunturile pe care le primesc sunt introduse in ordinea in care sosesc. Din pacate spatiul este limitat iar ce nu mai incape este transferat pentru numarul urmator. :D

Fie nu s-a primit anuntul, fie se afla printre cele care vor intra in urmatorul nr. Una din doua :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preferabil sa-l trimiti direct pe adresa mea, pana maine:

filip.pitaru [@] motorpresse.ro cu datele complete + o poza de calitate.

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Luna asta ,trimis iarasi si trimis si mesaj privat personal tie ,demostene si....NIMIC ,nici urma de anunt :ok: .Pot sa intreb ,de ce?

 

si eu la fel :angry:

PS: daca nici in urmatorul nr. nu-mi apare, in semn de protest nu mai cumpar urmatoarele 3 numere (stiu ca doare pe cineva in fund, dar macar ma simt eu mai bine)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...