Sari la conținut

Accident Mortal Oradea


nk_maniak
 Share

Postări Recomandate

de 10 minute am aflat de la un prieten care sta in zona insa nu a putut sa-mi dea mai multe detalii fiind necunoscator decat ca a fost un motor de 600 alb cu rosu,motociclistul se dadea intr-o roata, a intrat in ceva bordura aprox 180 km\h{sincer nu cred} decedat p loc leziuni grave la cap,casca praf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

de 10 minute am aflat de la un prieten care sta in zona insa nu a putut sa-mi dea mai multe detalii fiind necunoscator decat ca a fost un motor de 600 alb cu rosu,motociclistul se dadea intr-o roata, a intrat in ceva bordura aprox 180 km\h{sincer nu cred} decedat p loc leziuni grave la cap,casca praf

In ce portiune?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneste-te in pace, Luky :angryfire: :angryfire:

 

deci se pare ca e adevarat din nefericire daca 2 insi din Oradea deja au "confirmat" :)

Oooofff .. inca 1 disparut dintre noi , Odihneasca-se in pace :angryfire: ;)

E vreun oras mare din Romania in care nu a murit anu asta vreun motociclist din cauza vitezei excesive ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot ati vb cu lumea, dati informatii complete: imprejurari, cauze, etc. Poate totusi pricep si altii ca se moare FOARTE usor.

 

D-zeu sa-l ierte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. :angryfire: :angryfire:

 

M-am cam saturat sa tot scriu la rubrica asta.........

Intr-adevar, esti mult mai expus accidentelor cand esti pe 2 roti.........dar parca multi dintre noi mai forteaza si nota mai mult decat se poate.......

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul era un Suzuki GSX-R 600 k4 Alb-Albastru condus de prietenul nostru Luky,imprejurarile in care s-a produs nu le cunosc exact da din cate am inteles s-ar fi ridicat pe o roata si ar fi intrat intr-o bordura dar mai sunt inca semne de intrebari asupra modului in care s-a petrecut tragicul accident.

 

R.I.P :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce? ... De ce? ... De ce? Cand se va opri oare sirul asta de pagini negre ?

Pana cand si pana unde.... ?

Accidentele se vor opri doar cand nu vor mai exista motociclete :angryfire:

 

R.I.P. :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentele se vor opri doar cand nu vor mai exista motociclete :angryfire:

 

R.I.P. :angryfire: :angryfire:

 

 

 

TOTAL GRESIT...accidentele se vor termina...cind motociclistii vor intelege ca lasa in urma numai durere...pentru toti cei ce iau cunoscut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand R.I.P! :angryfire:

 

Mai baieti, cred ca e timpul sa ne gandim un pic inainte sa tragem acceleratia. eu am fost in fata locului, am vazut de unde si pana unde a "zburat" motorul, e incredibil si groaznic! cel puti 100-110 metri...am vazut "balta" de sange de langa casca (casca praf)

dumnezeu sa-l ierte, nu se stie exact ce a fost, sau daca a fost vreun vinovat (auto, sau altceva), dar oricum viteza conteaza cel mai mult.

 

din pacata nu o sa se termine niciodata, cum a mai scris si careva, dar eu cred ca noi (motociclistii) suntem cei care putem face cel mai mult impotriva.

mai incet cu viteza plz! (inclusiv eu)

 

R.I.P :angryfire: :angryfire:

Editat de bh99mes
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: :angryfire: RIP :angryfire: ;)

 

Va salut baieti, sunt nou pe aici dar sunt si ingrozit...

 

In fiecare zi cand deschid forumul prima oara ma uit la accidente, Doamne fereste sa nu se mai fii intamplat ceva, dar se pare ca mereu se intampla cate o nenorocire.. cineva de mai sus spunea ca motociclistii sunt cei de vina, dau gaz prea tare..

 

Va place viteza ? dati-va fratilor in siguranta, vrei spectacol ? gasiti-va un drum numai al vostru(poligon sau ceva de genul) sa nu aveti obstacole...

 

Dumnezeu sa-l ierte ! :) :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...