Sari la conținut

Intrunirea De La Baraju De La Paltinu


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

Chiar ne-ai face un bine sa ne tii la curent cu vremea.... :crack: ..pe cat posibil

 

pai hai sa-ti spun io ce e in Ploiesti la ora 16:30 .. de 5 minute TOARNA cu galeata, deja strada pe care stau io e jumate inundata. Si exact acu 15 minute am parcat motoru, norocu meu :crack:

 

.. chiar nu va sfatuiesc sa faceti treaba asta azi .. poate maine va fi mai frumos.. dar azi e jale :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:funny:

pai hai sa-ti spun io ce e in Ploiesti la ora 16:30 .. de 5 minute TOARNA cu galeata, deja strada pe care stau io e jumate inundata. Si exact acu 15 minute am parcat motoru, norocu meu :D

 

.. chiar nu va sfatuiesc sa faceti treaba asta azi .. poate maine va fi mai frumos.. dar azi e jale :kiss:

 

 

 

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!! :crack: :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locuiesc acolo,mai bine spus bunicii mei sunt acolo.Acum ma apuc de cabana si sper sa fie gata in vara.Va invit acolo in vara.Mai se baga cineva?

Editat de remijaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locuiesc acolo,mai bine spus bunicii mei sunt acolo.Acum ma apuc de cabana si sper sa fie gata in vara.Va invit acolo in vara.Mai se baga cineva?

 

normal :peace: :) :D

dupa ce vremea ne-a dat planurile peste cap, am renuntzat la paltinu pentru plecarea in delta!!!

 

/index.php?...c=63075&hl=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...