Sari la conținut

Plimbarica Buc-poiana Bv Dus Intors Duminica 24.09?


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

Salutare

Vrem sa mai facem o plimbare (cine stie daca nu ultima pe anul asta) pana in Poiana si inapoi, duminca - din tot felul de '''

Anyone?

Niko

Salutare/.... Mi-as lua un prieten si parca as veni si eu maine la 9.30 la Omv. Sper sa ma trezesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞi am plecat. 3 Honde, 2 CB-uri Âşi un Dominator, în total 4 persoane am mers pe valea Prahovei, am dat o tură până în Poiană Âşi ne-am întors prin Cheia. Pe drum ne-am mai întâlnit cu multe motociclete, Âşi cunoscuți Âşi necunoscuți, la întoarcere eram 5 Honde Âşi 7 persoane :baldy:

 

Poate spune Niko mai multe, eu mă retrag în pat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, cum ne fu vorba am asteptat pana la 10, a venit doar Adrian (+Dan si niste prieteni de-ai lui care aveau alt traseu), eu si releone cu prietena, ne-am vazut de drum si a fost cat se poate de placut.

Dupa ce am analizat multele variante de traseu am ramas la ideea initiala si ne-am dus pe DN si ne-am intors pe Cheia.

Din multitudinea de restaurante si variante am ales tot varianta initiala si am mancat la Coliba Haiducilor la Poiana.

Grupul meu despeederi a fost jalnic, doar doi au ajuns dupa masa pana la Snagov si ne-am intors cu ei in Bucuresti.

Intradevar cum a observat si Adrian nu ne dam decat cu Honde!Aiurea, a fost o coincidenta sa ajungem 5 Honde. Unul din baieti e Adelin Petrisor (banuiesc ca sunt putini care nu-l cunosc) care are un suberb CBR600f nou-noutz.

Acestea fiind spuse noi suntem multumiti de plimbare si poate pune Adrian niste poze, ca daca nu pun eu facute cu telefonu s-o sa fie mai rau! :baldy:

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos.

Eu nu am mai ajuns decat pe la 80 km, obosita (culmea) de un durm de tara plin de gropi, carute, tigani si targuri de duminica.

Am hotarat cu pasagera sa ne oprim la o pizza si apoi acasa. :baldy:

 

PS Acum am o casca CMS aproape marimea mea deci sunt apta de excursii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...