Sari la conținut

OCAZIE


1%1%1%
 Share

Postări Recomandate

din lipsa de timp si chef,am luat o decizie inteleapta zic eu sa vind tot ce mai am si am pastrat pt unii care credeam ca le vor folosi,greseala, :D asa ca' contra unei sume de 500 ron vind angro inclusiv ROMMEL-ul, nu este functional piesele le-am donat cind la-m scos la pensie dar are rotile,aripile carterele cotiri inox,aripi,rezervor.furca,ghidonul este in lituania pe un pegaso :D

 

deasemene mai am un rezervor ''lacrima'' rezervor jup 5,rez jup 4,rezervor nipru marit,cilindru cota0 cu uzura ij 56 aripi de tot felul,bascule atas,bascula ij enduro multe piese de cutie de jup 3,4,ij56 discuri ambreaj,placi ambreaj oale ambreaj,bla bla

concret vi cu banul si dubita posteaza aici, si lasa un nr de tel ,preferabil vodafone

 

deci 500 ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca cel mai bine, puneai poze la toate fiarele si preturile pentru ele, le dadeai imediat, asa nu cred ca le va cumpara nimeni pe toate,

 

problema este ca am mai facut asa si credema ca nu ajungi nicaieri am ramas cu ele,gindestete ca toate aveau preturi mai mult decit modice,am dus acum un an 300 kg de piese de ij la fier vechi si ma durut inima credema,nici de pomana nu au venit sa le ia,,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce inseamna " bascula ij enduro " ??

 

 

ma intereseaza o bascula lungita de ij ...

 

multumesc.

 

asta este un model mai vechi, dar bascula este mult mai lunga, ca sa o montezi pe alt cadru de ij 56,jup3,4,5 tre sa modifici prinderile

post-51757-1296931127_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kombat, te-am lasat sa iti dezvolti acest topic in ideea in care vinzi toata motocicleta, daca vinzi piese te rog sa le postezi la Bursa.

A doua problema ar fi ca te rog sa incetezi cu up-urile si sa postezi date de contact concrete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu asa mi-am propus sa dau angro tot,daca lumea vrea pe bucati tre sa le raspund cumva,date de contact nu mai las ca ma inebunesc dupaaia, am cerut sa lase ei asa nu ma baga in seama toti ''pustani''pe care nu am de unde sa-i iau

Mesaj completat

eu asa mi-am propus sa dau angro tot,daca lumea vrea pe bucati tre sa le raspund cumva,date de contact nu mai las ca ma inebunesc dupaaia, am cerut sa lase ei asa nu ma baga in seama toti ''pustani''pe care nu am de unde sa-i iau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu ti-am dat ID-ul de mess....am cerut si o poza cu rezervorul (daca poti) sa vad in ce stare e ,si iti dadeam raspunsul pe loc daca al iau sau nu ,nu imi place sa incurc lumea.

asa tre sa astepti pana vin eu, unde ai piesele in Bucuresti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu ti-am dat ID-ul de mess....am cerut si o poza cu rezervorul (daca poti) sa vad in ce stare e ,si iti dadeam raspunsul pe loc daca al iau sau nu ,nu imi place sa incurc lumea.

asa tre sa astepti pana vin eu, unde ai piesele in Bucuresti?

 

rezervorul este ok, tre sa-mi dai accept,,in berceni stau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...