Sari la conținut

Ce-o Fii Asta?


Fix
 Share

Postări Recomandate

pe mobile.de e un scuter de150cm nou la790E cu tva returnabil!stie cineva ceva despre el??

Pune si tu un link care sa mearga, te rog!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as zice ca este ceva chinezesc... deoarece astea sunt asa 'fantoma'.

si designul seamana f mult cu astea (toate carenele rotunjite... nimic ascutit, agresiv)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca sunt pe forum unii care zic ca aduc motoare din germania, dar vezi ca te mai costa 200euro transportul, vreo 200euro vama si alte acte.

 

Nu am crezut ca pot spune asta vreodata, dar daca vrei sa-ti iei un scuter chinezesc iti recomand sa te duci la FB :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te duci frumos pana in germania si il cumperi ;)

si vin calare de acolo!!!istetule!!ies mult mai scump decat daca-l aduce cineva care cu asta se ocupa!! :peace:

 

 

vezi ca sunt pe forum unii care zic ca aduc motoare din germania, dar vezi ca te mai costa 200euro transportul, vreo 200euro vama si alte acte.

 

Nu am crezut ca pot spune asta vreodata, dar daca vrei sa-ti iei un scuter chinezesc iti recomand sa te duci la FB :D

chinezismele de la nemti crezi ca sunt aceleasi cu ale noastre??? :) vezi ca are2 ani garantie!!si decit unul de firma ..rupt.. mai bine o chinezeasca de 150 nou!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca sunt pe forum unii care zic ca aduc motoare din germania, dar vezi ca te mai costa 200euro transportul, vreo 200euro vama si alte acte.

 

Nu am crezut ca pot spune asta vreodata, dar daca vrei sa-ti iei un scuter chinezesc iti recomand sa te duci la FB :)

sti cumva pe cineva care aduce motoare/scutere de pe mobile.de? :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Woooooow esti chiar tare......Nu imi dai si mie un autograf.....Frate vrei sa faci posturi aiurea??

DMW.....ptr ce mai tii topicul asta?

mah da' tu nu te-ai saturat sa o tot faci pe interesantul in fata noastra....DMW o sa inchida tipicul dak va crede ca este cazul si fara sa-i spui tu asa ca....lasa-ne..lasa-ne

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...