Sari la conținut

Motociclist...r1 ...nr 1


man-man
 Share

Postări Recomandate

s-ar putea sa fiu socata de ceea ce N-O sa vad la un pustiulica ca tine...o sa am nevoie de o lupa

IAR DACA AI ZIS PUBLIK CA MA INSEL IN PRIVINTA TA , TE ROG SA DEMONSTREZI TOT PUBLIC!!!

e o chestie mult prea intima sa o arat public:D daca iti iei o lupa poate o sa iti scoti ochii :D :P :baldy: ;) as fi facut un pariu da nush daca te tine;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

e o chestie mult prea intima sa o arat public:D daca iti iei o lupa poate o sa iti scoti ochii :P :D :baldy: ;) as fi facut un pariu da nush daca te tine;)

s-ar putea sa-mi scot ochii CHINUINDU-MA SA VAD CEVA!

HAI ARATA PUBLIC CA ZMEU TOT PUBLIC TE DAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAI , SA VEDEM CE DOTAT ESTI !

DAR CERE-TI VOIE MAI INTAI DE LA MAMICA :D

Editat de man-man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-ar putea sa-mi scot ochii CHINUINDU-MA SA VAD CEVA!

HAI ARATA PUBLIC CA ZMEU TOT PUBLIC TE DAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAI , SA VEDEM CE DOTAT ESTI !

DAR CERE-TI VOIE MAI INTAI DE LA MAMICA :baldy:

shefa de la wheelie-u lu ala s-a ajuns la marimea sculei mele........eu iti pot dovedii......tu nu ai ce sa dovedesti...si vad ca te cam certi singura;).........si sti ca aberezi exagerat de mult? ia zi facem un pariu? ;) :D :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alexutzz ,ne lasi tata cu discutiile astea infantile, dai si tu un google :sex ,si rezolva-ti problemele. :baldy:

shefu eu chiar ma amuzam.......duduia se agita in fata pcului si isi zmulga paru din cap de nervi ( cardeala) oricum se agita aiurea....si chiar devenise penibila......

GATA CU OFFTOPICU ca deja m a plictisiti

ssss conteaza motoru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza motoru', dar tot asa de mult nu conteaza nici ce a scris ea aici. E parerea ei cu care poti sau nu sa fii de acord. Vrajeala asta de pirnaie pe care o aplici tu mai bine i-o spui personal, va vedeti la o cafea si o vrajesti acolo, desi nu prea cred sa ai vreo sansa ca fata mi s-a parut destul de isteata.

Parera Mea.

:baldy: dar nu e nici o vrajeala.... personal i as fi spus o.....fata pare destul de isteata ( nu uita aparentele inseala;)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Papuc e bun, dar nu situ daca e numraul 1.

Avem ceva meseriasi in tara..man man, te lansezi in afirmatii fara sa ai habar. ti-a zis cineva ca pustii sunt de aruncat la capitolul ala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Papuc e bun, dar nu situ daca e numraul 1.

Avem ceva meseriasi in tara..man man, te lansezi in afirmatii fara sa ai habar. ti-a zis cineva ca pustii sunt de aruncat la capitolul ala?

:baldy:

 

Deci fara nici o suparare, personal sunt satul de femei care se uda la vederea unui wheelie si care se "fuck" cu pilotul dupa o simpla plimbare cu motorul acestuia.Cu un pic de antrenament in cateva saptamani merg multi pe o roata (nu extraordinar, dar indeajuns de bine incat sa impresioneze astfel de gagici)..

man-man, esti genul de fata care ajuta sexul frumos sa aiba o anume reputatie..si nu o reputatie demna de luada.Bravos, acum du-te si masturbeaza-te cu dusul ca l-ai vazut pe papuk.

 

P.S. Papuk e renumit pentru anumite chestii, dar in domeniul manevrabilitatii motorului si exhibitionismului cu acesta, sunt altii mai buni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dusul este pentru cele care au langa ele impotenti

topicul era pentru labagii care se cred smecheri

au scris si barbati adevarati aici...(a se vedea ....)

nu credeam sa vad atatea reactii ofticate ..personal...cred ca sunteti invidiosi...

ROG ADMINUL SA INCHIDA ACEST TOPIC PENTRU CA UNII NU VOR SA SUPORTE...EXISTA SI ALTI MOTOCICLISTI BUNI (PASCOTA , SABIN , MOS CRACIUN,BOTA , VRAJITORU, BRANCIO MAJID SI ALTII PE CARE POATE EU NU-I CUNOSC....)SI MAI RAI SI ALTII CARE CRED CA A FI MOTOCICLIST DERIVA DE LA ,,MOTOR''...IMI CER SCUZE PUBLIC CELOR PE CARE I-AM JIGNIT EXPUNAND ACEST FILM....SI FAC MENTIONAREA CA NU SUNT O AIURITA DE PUSTOAICA CARE SE PLIMBA IN ,,FIGURI'' ci am PRETENTIA DE A CIRCULA CU CLASA I....VA PUP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dusul este pentru cele care au langa ele impotenti

topicul era pentru labagii care se cred smecheri

au scris si barbati adevarati aici...(a se vedea ....)

nu credeam sa vad atatea reactii ofticate ..personal...cred ca sunteti invidiosi...

 

Domnisoara, nu intelegi ceva...

Dusul e pt cele care au langa ele impotenti si pt cele care vad wheelie-uri si deschid topicuri..

Deci ai deschis topicul pt labagii care se cred smecheri?Ca ei sa citeasca si sa vada ce?:baldy:

Barbatii aceia adevarati au postat intr-un anume mod..reciteste si poate o sa-ti dai seama..daca ai fi avut altceva intre picioare nu stiu cati ti-ar fi luat apararea...

Reactii ofticate...hmm.. am avut ocazia sa-l vad si sa-l aud pe papuk..si sincer, nu am de ce sa fiu invidios..pe ce?Pe un R1 cu NOS si skill-urile lui moto?;) :D :P Hai sa fim seriosi..

Oricum toata stima mea pt papuk pt reusita de a face o fata sa fie atat de entuziasmata de el incat sa-l filmeze si sa mai deschida si un topic special pentru asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnisoara, nu intelegi ceva...

Dusul e pt cele care au langa ele impotenti si pt cele care vad wheelie-uri si deschid topicuri..

Deci ai deschis topicul pt labagii care se cred smecheri?Ca ei sa citeasca si sa vada ce?:lol:

Barbatii aceia adevarati au postat intr-un anume mod..reciteste si poate o sa-ti dai seama..daca ai fi avut altceva intre picioare nu stiu cati ti-ar fi luat apararea...

Reactii ofticate...hmm.. am avut ocazia sa-l vad si sa-l aud pe papuk..si sincer, nu am de ce sa fiu invidios..pe ce?Pe un R1 cu NOS si skill-urile lui moto?:lol: :lol: :lol: Hai sa fim seriosi..

Oricum toata stima mea pt papuk pt reusita de a face o fata sa fie atat de entuziasmata de el incat sa-l filmeze si sa mai deschida si un topic special pentru asta...

CATA FRUSTRARE IN RASPUNSURILE TALE :lol:

CATE FETE AI REUSIT SA ENTUZIASMEZI CU FELUL TAU DE A MERGE PE MOTO?

CRED CA STIU!UNA SINGURA!PE SORA LUI STINGA :baldy: ;) :D :P :D :D

Editat de man-man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu iese si bataie cu frisca , degeaba. deci: motociclistul este profesor. si cine a zis ca si altii sunt mai buni, e vorba aia: ;;orice nas isi are nasul'', dec i pica. e bun si atat. nu cred ca e cazul sa-l strangeti de gat pe pusti, estre in crestere..asa ca .nu se stie....si daca e sa vb de fata, putem vb si de impresarii ca re isi iau motoare noi si nu au mers pe bicicleta , deci nu e cazul sa aruncam cu rahat aiurea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti ... scuze dar vreau sa va arat EU cum se dialogheaza cu aceasta Duduie .....

 

 

Iubito, o intrebare am sa iti pun : Cei care nu se dau "in general" pe o roata sunt lache flaushati sau cum ii cataloghezi tu ?

 

Sa iti explic .... Esti o fetita rea care a deschis un topic normal dar cu mici carente ... Exprimarea.

Daca ai fi zis ca 1 se da pe o roata si . era ok ,dar ai comentat in felul tau macablu cu alte aberatii care nu isi aveau rostul .... Ex practic : Un barbat adevarat la care aspiri tu si bine faci nu se va da ca dementu' pe o roata stiind ca are o sotie acasa si poate si 2 3 puradei ... Intelegi ?

 

In rest eu iti urez numai de bine si Asfalt Uscat !!

 

Nu uita : TE IUBIM !!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti ... scuze dar vreau sa va arat EU cum se dialogheaza cu aceasta Duduie .....

Iubito, o intrebare am sa iti pun : Cei care nu se dau "in general" pe o roata sunt lache flaushati sau cum ii cataloghezi tu ?

 

Sa iti explic .... Esti o fetita rea care a deschis un topic normal dar cu mici carente ... Exprimarea.

Daca ai fi zis ca 1 se da pe o roata si . era ok ,dar ai comentat in felul tau macablu cu alte aberatii care nu isi aveau rostul .... Ex practic : Un barbat adevarat la care aspiri tu si bine faci nu se va da ca dementu' pe o roata stiind ca are o sotie acasa si poate si 2 3 puradei ... Intelegi ?

 

In rest eu iti urez numai de bine si Asfalt Uscat !!

 

Nu uita : TE IUBIM !!!!!!!!!

lumea e rea...si suparata tocmai ca nu aspir la nimeni...........

nu vreau sa se dea nimeni pe o roata ....si nici sa se dea motociclisti daca nu au mers nici cu bicicleta...

multumesc celor care ma iubesc si daca am fost rea nu mai fac ,promit !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaa, mare om mare caracter shoshonel asta.

mandro, fii serioasa, este de apreciat ce face el, dar e un om pe care n-as da nici 20 de bani(noi), fitzo-biker iti spune ceva????

daca nu, uita-te mai bine la el cand il vezi si ai sa vezi despre ce vorbesc!

ca sa fii no.1 cum iti place tie sa zici ca e, trebuie sa ai si un pic de caracter si doza micuta de bun simt. lui ii lipsesc cu desavrasire, cam in aceeasi masura in care iti lipseste si tie respectul de sine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man-man tu ce cauti pe forumu asta? faptu ca te uzi cu gandul la motociclisti NU te face motociclista.

 

Daca imi amintesc bine tu esti aia care a pus topicu asta:

Topic has attachmentsFetelor Ce Va Place Cel Mai Mult La Un Motociclist? unde te-a facut de cact tot forumu ...

 

Da oricum la tine e ceva ciudat .. adica nu esti prima care manifesta o asemenea lipsa de neuroni in stare functionala, dar de obicei e suplimentata lipsa de o anumita doza de frumusete, si dupa cat imi amintesc cand te-am vazut live la snagov ... tu chair eshti nashpa rau ... cateodata natura nu e dreapta!

 

Macar de nesimtire si tupeu nu duci lipsa. Daca eram in locu tau cred ca imi schimbam useru la fiecare 2-3 posturi puse, de rusine de ce tampenii sunt prin ele...

 

In concluzie... you so very suck (si NU, asta nu e de bine)!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man-man tu ce cauti pe forumu asta? faptu ca te uzi cu gandul la motociclisti NU te face motociclista.

 

Daca imi amintesc bine tu esti aia care a pus topicu asta:

Topic has attachmentsFetelor Ce Va Place Cel Mai Mult La Un Motociclist? unde te-a facut de cact tot forumu ...

 

Da oricum la tine e ceva ciudat .. adica nu esti prima care manifesta o asemenea lipsa de neuroni in stare functionala, dar de obicei e suplimentata lipsa de o anumita doza de frumusete, si dupa cat imi amintesc cand te-am vazut live la snagov ... tu chair eshti nashpa rau ... cateodata natura nu e dreapta!

 

Macar de nesimtire si tupeu nu duci lipsa. Daca eram in locu tau cred ca imi schimbam useru la fiecare 2-3 posturi puse, de rusine de ce tampenii sunt prin ele...

 

In concluzie... you so very suck (si NU, asta nu e de bine)!!!

esti (cuvant urat) ...nu am facut nimic in viata mea de care sa-mi fie rusine

 

esti (cuvant urat) ...nu am facut nimic in viata mea de care sa-mi fie rusine

sa stii ca tie iti lipseste orgoliul...si daca vrei detalii iti pot spune si de ce....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...