Sari la conținut

Enduro


Postări Recomandate

Salutare, dupa cum poate stiti, noi sintem importatorii mopedelor GoPOP. In 2007 ne-am propus sa marim gama de produse comercializate prin importul a 2 noi modele de mopede dar si a unuia de enduro, a unuia

de dirtbike precum si a 2 tipuri (modele) de ATVuri si a unuia/doua modele de dirtbike.

Deoarece cunoasteti piata mai bine ca mine si deoarece stiti ce ati dori de la un ENDURO, va rog sa ma ajutati si pana pe 25 Octombrie sa incercam sa definim cerintele dvs.

Ma intereseaza ce capacitate cilindrica sa aiba si alte cerinte pe care vi le doriti de la un ENDURO. Pe masura ce veti posta, voi posta si eu modele si poze astfel incat sa definim in timpul alocat, cel mai potrivita model pe care sa il gasiti din Ianuarie in magazine.

Va multumesc si haideti sa vedem ce doriti!

post-5482-1159898065_thumb.jpg

post-5482-1159898089_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala e cross! Si cu alea putin succes o sa scoateti ca romania e o tara saraca si

lumea nu cumpara cross ca nu isi permite sa bage bani in ceva pe care nu poate circula si pe drumuri. Enduro sunt versiunile neagresive si cu faruri si toate elementele anti-racing facute pentru sosea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai putin... daca pretul e acceptabil (si probabil va fi, avand in vedere scuterele), eu zic ca s-ar gasi clienti pt un cross de 125-250cc, 2timpi, ca a doua motocicleta - de tinut pe undeva printr-o curte la munte (sau de carat pe platforma) pentru dat pe munte cu ea.... deja vorbeam cu niste prieteni de asta, si am ajuns la ideea ca ar fi interesant sa avem asa ceva! Dar sa coste undeva in jur de 1000-1500 eur...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot vrei sa faci o treaba profesionala eu zic sa aduci 2 motorete pe care sa le dai in teste la endurijdi, vezi exemplul linhai de acum 2 ani ;)

 

cu cross-ul deja atingi alt segment de piatza care este mult mai pretentios decat scuterijdii. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot vrei sa faci o treaba profesionala eu zic sa aduci 2 motorete pe care sa le dai in teste la endurijdi, vezi exemplul linhai de acum 2 ani ;)

 

cu cross-ul deja atingi alt segment de piatza care este mult mai pretentios decat scuterijdii. :baldy:

 

 

Bine zici.

MA OFER SA TESTEZ. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala e cross! Si cu alea putin succes o sa scoateti ca romania e o tara saraca si

lumea nu cumpara cross ca nu isi permite sa bage bani in ceva pe care nu poate circula si pe drumuri. Enduro sunt versiunile neagresive si cu faruri si toate elementele anti-racing facute pentru sosea.

Nu stiu ce fel de sport cu motor practici, dar enduro nu se practica pe asfalt :D

ca sa fiu si mai rau...nici macar pe drumuri ;)

Nenea gopop...baga poze cu specificatii si votam :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, dupa cum poate stiti, noi sintem importatorii mopedelor GoPOP. In 2007 ne-am propus sa marim gama de produse comercializate prin importul a 2 noi modele de mopede dar si a unuia de enduro, a unuia

de dirtbike precum si a 2 tipuri (modele) de ATVuri si a unuia/doua modele de dirtbike.

Deoarece cunoasteti piata mai bine ca mine si deoarece stiti ce ati dori de la un ENDURO, va rog sa ma ajutati si pana pe 25 Octombrie sa incercam sa definim cerintele dvs.

Ma intereseaza ce capacitate cilindrica sa aiba si alte cerinte pe care vi le doriti de la un ENDURO. Pe masura ce veti posta, voi posta si eu modele si poze astfel incat sa definim in timpul alocat, cel mai potrivita model pe care sa il gasiti din Ianuarie in magazine.

Va multumesc si haideti sa vedem ce doriti!

Nu stiu din ce cauza nu pot sa vad pozele . :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce fel de sport cu motor practici, dar enduro nu se practica pe asfalt :D

ca sa fiu si mai rau...nici macar pe drumuri ;)

Nenea gopop...baga poze cu specificatii si votam :baldy:

 

 

Se vede ca nu ai inteles nimic. Cross-ul se face doar pe offroad si 99% nu cumpara cross chiar pentru ca ei vor sa mearga si pe drumuri (enduro). Acuma ti e clar?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca nu reusesc sa vad utilitatea topicului pentru comunitatea de enduristi, deocamdata blokez postarea.astept pm, sunt deschis la discutie, nu vreau sa bag betze intre spitzele nimanui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...