Sari la conținut

Oameni Buni! Unde Gasim Accesorii Ieftine Si Accesibile?


Anihilator
 Share

Postări Recomandate

Internetul cica e plin de informatie... chiar asa nu se pot gasi site-uri romanesti care sa aiba stoc mare de produse pentru motociclisti? Si ce naiba e cu preturile astea? Oamenii astia cred ca ne exploateaza slabiciunea fata de a merge pe 2 roti, nu se poate sa trebuiasca sa dai in jur de 1000 de $ sa iti iei accesorii strict necesare nu numai unui vitezist, dar unui motociclist in general, cum ar fi o amarata de casca... Voi ce parere aveti? E de cacao sau nu? Stiti site-uri romanesti? Dar nu dinalea care iti arata produse care nu le au in stoc si ei la randul lor le comanda mai departe cand tu le comanzi lor, cu alte cuvinte fac specula... S-a nascut romanul poet, afacerist, sau camatar???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Incearca la baietii astia, care aduc aproape orice de la Louis din germania! Si ce e mai important, iti aduc la pret de catalog, adik pretul de germania, fara adaos, fara tva! Nush cum reusesc ei treaba asta, da super! Eu am luat vara asta mai multe de la ei si sunt super multumit, de aia le fac reclama pe gratis! :baldy:

 

http://www.paulas-bikershop.com/catalog/index.php sau la tel 0788.883.585 sau 0788.883.586

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Incearca la baietii astia, care aduc aproape orice de la Louis din germania! Si ce e mai important, iti aduc la pret de catalog, adik pretul de germania, fara adaos, fara tva! Nush cum reusesc ei treaba asta, da super! Eu am luat vara asta mai multe de la ei si sunt super multumit, de aia le fac reclama pe gratis! :baldy:

 

http://www.paulas-bikershop.com/catalog/index.php sau la tel 0788.883.585 sau 0788.883.586

 

E bine ca se mai poate face rost de una de alta... pe de alta parte nu'i plange p'astia care "nu pun nimic peste" scot ei bani si inca bine. Isi recupereaza TVA'ul din Germania si functie de volumul vanzarilor pot negocia preturi preferentiale. Nu o zic in sensul rau al cuvantului, cu cat mai multi de genul asta ... cu atat mai bune preturi pentru noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Incearca la baietii astia, care aduc aproape orice de la Louis din germania! Si ce e mai important, iti aduc la pret de catalog, adik pretul de germania, fara adaos, fara tva! Nush cum reusesc ei treaba asta, da super! Eu am luat vara asta mai multe de la ei si sunt super multumit, de aia le fac reclama pe gratis! :baldy:

 

http://www.paulas-bikershop.com/catalog/index.php sau la tel 0788.883.585 sau 0788.883.586

 

Personal mi se par scumpe accesoriile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai asta era faza si cu "superbaichs", ca nu le au pe stoc. deci nu sunt magazin, sunt samsari. Hai sa ma exprim academic si sa le zic "intermediari".

Pe stoc au o pereche de cizme care le-a returnat careva presupun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai asta era faza si cu "superbaichs", ca nu le au pe stoc. deci nu sunt magazin, sunt samsari. Hai sa ma exprim academic si sa le zic "intermediari".

Pe stoc au o pereche de cizme care le-a returnat careva presupun.

tinere conducator de motoreta, nu se poate si cu plua in сur si cu sufletul in rai. intr-adevar nu au pe stoc dar asta e ceva bun. nu au banii investiti in marfa care sa zaca in raft de la un sezon la altul. iti comanzi ceea ce iti doresti si vei primi in 3 saptamani. personal am facut cumparaturi de la ei si am sa mai fac si am sa-i recomand tuturor amicilor mei pentru ca am ramas incantat de:

 

1. pret (care este cam cel mai bun din Romania la ora actuala pentru articolele provenite din US)

2. seriozitate si calitatea relatiei cu clientul

3. politica de return. daca ceea ce mi-am comandat nu mi se potriveste, il returnez si mi se aduce un alt articol. cati samsari ai vazut sa faca asta, dragul meu?

4. open catalog policy. catalogul de pe site e orientativ. poti comanda cam orice iti trece prin cap si ti se aduce. la un pret foarte bun.

 

ar trebui sa incercati si voi. o sa fiti placut surprinsi sa aflati ca EXISTA calitate la preturi mici. ii recomand fara rezerve pe cei de la superbikes.ro iar eu fac recomandari foarte rar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule, merci, esti ca un fel de cobai pentru mine (no offense). Voiam sa stiu daca se poate sa comanzi ceva fara sa te pomenesti ca ai de-a face cu niste "f... vant aduce ploaie" neseriosi, care sa te amane cu comanda pana da zapada, sa iti ceara bani in plus pentru nush ce mama draq, si sa te pomenesti ca nu se potrivesc accesoriile dorite si ramai cu ele "pe stoc" :))

Oricum, initiativa e buna de a intermedia, numai sa ofere seriozitate.

Cat despre preturi, ma refeream in genere la preturile la accesorii, mi se par mult prea scumpe, e un fel de a exploata piata... la fel si cu telefoanele mobile, camere foto, computere, si alte smecherii, la care dupa ce ai cumparat produsul de baza, ca sa il exploatezi corespunzator trebuie sa cumperi X acesorii pentru el. Eh, asta-i viata! Ce nu face omul sa isi satisfaca pasiunea?

Astia de pe superbikes.ro ma incanta ca au preturi bune la accesoriile Icon, care am auzit ca sunt bune, aproape calitativ ca Alpinestars sau Dainese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinere conducator de motoreta, nu se poate si cu plua in сur si cu sufletul in rai. intr-adevar nu au pe stoc dar asta e ceva bun. nu au banii investiti in marfa care sa zaca in raft de la un sezon la altul. iti comanzi ceea ce iti doresti si vei primi in 3 saptamani. personal am facut cumparaturi de la ei si am sa mai fac si am sa-i recomand tuturor amicilor mei pentru ca am ramas incantat de:

 

1. pret (care este cam cel mai bun din Romania la ora actuala pentru articolele provenite din US)

2. seriozitate si calitatea relatiei cu clientul

3. politica de return. daca ceea ce mi-am comandat nu mi se potriveste, il returnez si mi se aduce un alt articol. cati samsari ai vazut sa faca asta, dragul meu?

4. open catalog policy. catalogul de pe site e orientativ. poti comanda cam orice iti trece prin cap si ti se aduce. la un pret foarte bun.

 

ar trebui sa incercati si voi. o sa fiti placut surprinsi sa aflati ca EXISTA calitate la preturi mici. ii recomand fara rezerve pe cei de la superbikes.ro iar eu fac recomandari foarte rar.

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...