Sari la conținut

Nu e nici o parada la Ploiesti pe 29


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

AM SPUS CA NU MA BAG DAR MA ENERVEAZA SITUATIA SI AM SA INCERC SA LAMURESC LUCRURILE ASA CUM LE INTELEG EU DIN ACESTE DISCUTII.

#ca sa infiintezi un club iti trebuie un nr de membrii care sunt fondatori si au drept de vot(nu conteaza sotie ,nepot frate etc).Cei ce vin dupa infiintare sunt membrii cotizanti care adera la club in urma unei cereri semnata , discutata si aprobata de A.G. si platind o cotizatie.(daca nu exista aceasta cerere nu sunteti membri-nu aveti drept de vot).Cristi contesta votul vostru ca are tot dreptul pentru ca din cate stiu voi nu ati completat acea cerere deci nu aveti cum sa-l schimbati pentru ca nu ati facut parte din club-avantaj Cristi Ursu (teapa ca nu va informati).ALTFEL SPUS CRISTI ESTE PRESEDINTE SI VOI NU AVETI ALCEVA DE FACUT DECAT SA VA FACETI ALT CLUB CU O ALTA DENUMIRE PT CA ACEASTA ESTE DATA CONFORM HOTARARII JUDECATORESTI DE INFIINTARE .jURIDIC NU AFETI CE-I FACE.PT SIGLA VA PUTETI ADRESA TRIBUNALULUI.

Cred ca am incercat sa lamuresc aceasta problema.

 

Nu stiu care cui trage teapa. Dreprtatea este impartita.Un om informat face cat doi.

Problema este ca va certati si va injurati pe siteul pro-bike si ma simt obligat sa ma bag.discutia devine violenta si nu are rost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii nostii prahoveni. Nu ati vrea voi sa va faceti la marele club Ploiestean un forum pe site si sa va mancati kakatii reciproc acolo ? Organizati-va intalnirile intre voi, fiindca oricum din tara nu cred ca vine nimeni iar din Bucuresti nici atat, fiindca ati reusit sa convingeti pe toata lumea de "seriozitatea" voastra.

Cum dreaqu la cate cluburi sunt in Bucuresti, nu s-a mai certat nimeni, iar intalnirile au fost ok, iar voi cu o mana de oameni si un amarat de bulevard (si ala cu interdictie, de "puternici" ce sunteti) ati ajuns sa va luati in cearta voastra "motocicistica" de neveste si joburi ? Mai ramane sa bagati poze cu copii si soacrele....

 

Lasati-neeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Huooooo !!!!!!!!!! :D :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce observ din acest scandal este ca fiecare arunca cu noroi in celalalt, insa niciunul nu raspunde la ceea ce i se reproseaza.

 

Presupunerea mea (pt ca nu cunosc exact situatia) este ca ambele tabere ati gresit (asa se intimpla in majoritatea situatiilor). Cred ca fiecare ar trebui sa recunoasca asta (fiecare om stie cind greseste dar nu o recunoaste din orgoliu) in masura in care poate. Este o dovada de maturitate si de putere de autodepasire sa-ti recunosti greselile, si totodata primul pas spre eliminarea acestora.

 

Este regretabil ca ati ajuns pina la a va spala rufele in public, dar daca tot ati facut acest pas , cel putin urmariti sa invatati ce puteti din asta si poate pina la urma va iesi si ceva bun din toata balacareala.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii nostii prahoveni. Nu ati vrea voi sa va faceti la marele club Pitestean un forum pe site si sa va mancati kakatii reciproc acolo ?

Raduleee raduculeee, invata tati geografie ca face lumea misto de tine....In Prahova e Ploiesti tati, Pitestiu e prin Arges pe undeva... :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raduleee raduculeee, invata tati geografie ca face lumea misto de tine....In Prahova e Ploiesti tati, Pitestiu e prin Arges pe undeva... :P  :D

Si ? Unde-i greseala ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Ultima Strigare ... ca plec la PARADA !

 

 

... ca sa n-o mai lalaim, baieti ... PARADA de pe 29 Aprilie 2004 cu intalnire la ora 15:00 in Petrom km. 6 la motel

 

se tine !

 

totul e real, adevarat, tot ce am promis se va desfasura !

 

@DanChelsoi: verifica la Politie la judet, aprobarile exista si sunt semnate chiar de seful politiei, inca de sapt. trecuta ! Intreaba la redactia Ziarului Telegraful si vbezi ce or sa-ti spuna...!

 

Chiar daca incerci sa-mi faci antireclama sa determini oamenii sa nu vina, te anunt ca deja, multi si-au confirmat participarea... ! Imi pare rau, nu vreau sa ma cert cu tine, (vreau doar sa te ignor) si mai vreau ca joi, indiferent de intentiile tale, sa iasa frumos!

 

Fata de ceilalti forumisti vreau sa-mi cer scuze pt. scandalul asta care pare interminabil, eu nu vreau decat sa-mi vad de treaba, sa ne simtim bine impreuna joi, si sa va conving ca merita sa veniti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, domnilor... a fost si a iesit super ....!!!

 

Multumim foarte mult participantilor, am fost 30 de motociclete (comuniste, japoneze, mai vechi si mai noi, speedere, enduro, chopere si nackede) , s-au dat 150 de litri de benzina cu care am ARAT Ploiestiul ...

 

Pe voi Bucureshtenilor, v-am asteptat pana la 4 dar, ...surpriza ! NU A FOST NICI UNUL ! bravo ...!?!

 

Da' las ca ne vdm la mare ...

 

 

Silver Pistons MC

pr. Cristi Ursu

--------------------

Ride safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii nostii prahoveni. Nu ati vrea voi sa va faceti la marele club Ploiestean un forum pe site si sa va mancati kakatii reciproc acolo ? Organizati-va intalnirile intre voi, fiindca oricum din tara nu cred ca vine nimeni iar din Bucuresti nici atat, fiindca ati reusit sa convingeti pe toata lumea de "seriozitatea" voastra.

Cum dreaqu la cate cluburi sunt in Bucuresti, nu s-a mai certat nimeni, iar intalnirile au fost ok, iar voi cu o mana de oameni si un amarat de bulevard (si ala cu interdictie, de "puternici" ce sunteti) ati ajuns sa va luati in cearta voastra "motocicistica" de neveste si joburi ? Mai ramane sa bagati poze cu copii si soacrele....

 

Lasati-neeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Huooooo !!!!!!!!!! :D  :D  :P

Te rog frumos sa iti revizuiesti atitudinea pe acest topic.

 

Ce se intampla la Ploiesti... este intern. Nu rezolvi nimic prin jignire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@CristiUrsu: felicitari si sa-ti reamintesc: bucurestenii au servici dom'le. daca il organizai la 6 seara sunt convins ca apareau niste inspectori de la bucuresti sa vada cum decurge treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...