Sari la conținut

protectie Șa?


Nedelcu.
 Share

Postări Recomandate

batranul cauciuc a inceput sa faca riduri .intr'o parte chiar sa rupt putin.... stiti ceva tratamente care ar putea sa ii imbunatateasca calitatea? solutii,creme?sau ,cea mai buna varianta ar fi o husa din piele?

 

multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

batranul cauciuc a inceput sa faca riduri .intr'o parte chiar sa rupt putin.... stiti ceva tratamente care ar putea sa ii imbunatateasca calitatea? solutii,creme?sau ,cea mai buna varianta ar fi o husa din piele?

 

multumesc anticipat.

 

Am inteles de la cineva pasionat de MZ-uri ca se pot comanda in Germania... Adica se agsesc sei noi noute originale...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea ai ce face, au si ele niste ani in care cauciucul si-a pierdut elasticitatea.Singurul lucru pe care il poti face, este sa nu lasi motocicleta in soare sau daca o lasi sa acoperi seile.Poate daca se gaseste cineva priceput, ar merge imbracate cu piele , stransa bine pe sa, insa nu va arata la fel.Eu am facut un efort si am luat noi, insa sunt cam scumpe aprox 100 euro.Cisu68 am vazut ca a pus noi de ceva rusesc ij 56 parca, arata destul de bine, astea sunt mai ieftine si il poti intreba pe el de unde le-a luat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 luni in soare zi de zi strica mai mult decat 50 de ani de stat, asta am vazut eu vara trecuta. Fetele de sei de Nipru/Ural sunt pe dimensiuni ok, doar ca-s subtirele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multam.... treaba cu soarele o stiam.... :bounce: cred ca momentan le duc la meserias sa le imbrace'n piele...

 

Poate te ajuta cu ceva.

 

http://www.nano-space.ro/ro/5/produse/1/Au...-si-jante-auto/

 

http://uleideulei.ro/spray-protectie-cauci...0-ml-p-269.html

Editat de constantin57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spray-ul acela ar fi ceva, cred ca o sa imi iau si eu...este bine sa le protejezi pe cele noi.Decat imbracatul in piele, cred ca mai bine vorbesti cu dany si iei de moto ruseasca,nu este o diferenta foarte mare intre ele

 

/index.php?...5222&st=140

pe mz-ul lui cisu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...