Sari la conținut

Enduro Parc OPEN II


Che_TheUndertaker
 Share

Postări Recomandate

Daca v-a fost dor de noi, am revenit!!!! Mare adunare de sarbatoare!!! Enduro Parc va invita sambata, 14 mai 2011, incepand chiar cu dis de dimineata( se poate veni chiar de vineri) la ENDURO PARC OPEN editia a II-a.

Asa cum v-am obisnuit, circuitul va va sta la dispozitie, gratarele vor sfarai,berile vor curge,muzica va rasuna.

Ziua va fi plina de concursuri si distractie. Vom juca paintball, ne vom da pe tiroliana. Seara vom avea si ceva cantareti live (surpriza).

 

Mentiune foarte importanta: In cazul in care vremea se va anunta ploioasa,festivitatea se va amana cu o saptamana!!!

Pret intrare 5 lei.

Voi reveni cu afisul pt acest event.El nu este gata inca!

Va asteptam cu informatii, rezervari si confirmari la office@enduroparc.ro

 

Coordonate GPS: 44º 44’ 18,31’’ N

25º 58’ 25,05’’ E

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, inca nu am stabilit meniul.Patrama nu stiu sigur daca vomn avea.Dar vom avea sigur mititei, fasole,carnaciori si, vreau eu, niste pulpe de pui cu sos de vin si bulion, specialitatea casei.Am avut mereu succes cu ele, dar la festivale nu au fost,asa ca vor fi de data asta!!!.Va astept!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa il mai intreb si pe maestrul Rotila, sa vedem ce propune la mancare.Eu cred ca vom aduce si un disc acolo, pt niste retete spontane.Oricum, mancare va fi pt toata lumea si, cu siguranta o sa va placa!

Mesaj completat

Si DA, rotila vine cu doua Capre pt inchiriat.deci vor fi si alea!

Editat de Che_TheUndertaker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca o sa fie si ciorba aia speciala pentru de dupa, :laugh: atunci succesul va fi garantat. Data trecuta n-a prea apucat lumea s-o guste, dar daca de data asta va fi vreme buna, atunci va curge berea si nu numai si ciorba aia sigur va avea cautare :bounce:

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai, in functie de cum se bea sambata seara, duminica dim poate punem de-o ciorba.Insa in niciun caz nu va mai fi ca aia de data trecuta.Am cam da-t-o-n bara cu ciorba aia,deh, mai facem si ratueri. :bounce: ;D nu dati cu pietre!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, vorbiti mai pe romaneste ca nu inteleg unde e locatia. Am cautat coordonatele pe google maps si m-a dus in Mexic :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comuna Poienarii Burchii, Prahova, la granita cu Comuna Peris (sat Burias) si judetul Ilfov. O sa revin si cu o harta.Cei mai multi stiu deja, imi cer scuze ca nu am pus harta, dar o sa revin cu ea!

Editat de Che_TheUndertaker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avem 2-3 surprize care sa va incante urechile la festival; astept insa unda verde de la tine Che,sa vedem cum ne organizam cu sonorizarea! ne auzim zilele astea! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In functie de ce imi pun nebunii astia la dispozitie, Iuli. Thanks for your help!

Mesaj completat

Cu parere de rau, va anunt ca, din motive financiare si de efectiv, petrecerea se va amana pe o perioada nedetarminata.

Rog pe aceasta cale si adminii sa stearga cumva topicul ca sa putem evita neintelegerii.

Echipa Enduro Parc isi cere scuze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

In functie de ce imi pun nebunii astia la dispozitie, Iuli. Thanks for your help!

Mesaj completat

Cu parere de rau, va anunt ca, din motive financiare si de efectiv, petrecerea se va amana pe o perioada nedetarminata.

Rog pe aceasta cale si adminii sa stearga cumva topicul ca sa putem evita neintelegerii.

Echipa Enduro Parc isi cere scuze!

 

nasol, pacat, asta e, dar oricum erati la concurenta cu evenimentul de la circuitul de la Ciolpani din apropiere, dedicat tot enduristilor, asa ca asteptam sa fie o data viitoare, cand nu sunt alte evenimente importante enduro in weekendul respectiv (consultati sectiunea competitii offroad).

WARNING: vedeti ca site-ul vostru e virusat de la bocpoo, nu pot sa-l deschid !!unsure.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...