Sari la conținut

Poze Cu Motocicletele Din Banat.


Abel
 Share

Postări Recomandate

Salut , la Timisoara Choppers(str.Ialomita nr.60). magazinul lui Sorin poti sa atarni! :P dar fi prudent fiindca in ultima vreme Sorin mai imprastie lumea cu matura din dotare :banana: kidding.

puteti venii linistiti la cafeneaua lui sorin tot pe aceeasi adresa ca sigur nu matura pe nimeni ;) :banana: poate numai pe cei care merita :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 969
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut , sper ca am nimerit bine topicul unde pot sa ma prezint impreuna cu primul meu motor :banana: , un hornet 600s 2001 ;)

 

post-62336-1294341685_thumb.jpg

 

Sa o alergi cat mai mult si fara nici o problema ! Bine ai venit intre " motociclisti " si cum ar zice un mare contemporan " ai grija , caci viata de motorist e grea ! " : whip:

 

P.S : sa vedem si ceva poze mai clare . . .

Editat de Arthur TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puteti venii linistiti la cafeneaua lui sorin tot pe aceeasi adresa ca sigur nu matura pe nimeni ;) :banana: poate numai pe cei care merita :banana:

si pe baza caror criterii se selecteaza cei care merita de cei care nu ? :banana: sau localul isi rezerva dreptul de a selecta clientela :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , sper ca am nimerit bine topicul unde pot sa ma prezint impreuna cu primul meu motor :banana: , un hornet 600s 2001 ;)

 

post-62336-1294341685_thumb.jpg

 

fain motor hornet-ul. poate un pic prea "rau" pt. primul motor, dar pe de alta parte stii ca nu trebuie sa-ti iei prea curand altul.

 

anyway, un naked f. reusit.

 

sa ai parte numai de bucurii cu el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pe baza caror criterii se selecteaza cei care merita de cei care nu ? ;) sau localul isi rezerva dreptul de a selecta clientela :banana:

 

Multe vorbe scrise pe acest forum sunt glume intre prieteni.Un nou venit poate ar crede ca @Alex nu ne stie sau ca noi avem relatii incordate cu baietii de la Ghiroda Racing Team :banana: (apropo:felicitari Disabled Cata pentru locul 2 la campionaul national SuperSport debutanti!).

Atat la magazinul Timisoara Choppers cat si la nou infiintatul Rabbit Club am incercat si incercam prin actiunile noastre sa transformam comunitatea moto virtuala din Timisoara intr-o comunitate reala.Detalii pe cele doua topicuri dedicate.

 

Respect

Sorin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) :banana: frumoasa mobra

 

mersi mult , intradevar a fost un motor extraordinar , dar de ceva vreme a fost dezmembrata si vinduta pe bucati , intre timp a aparut un alt transalp putin mai nou ,din 95.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si mandra mea ... doar e si ea de 3 ani in timisoara ;)

Mesaj completat

Hop si mandra mea ... doar e si ea de 3 ani in timisoara :D

 

Mesaj completat

Hop si mandra mea ... doar e si ea de 3 ani in timisoara :huh:

Mesaj completat

post-26671-1295563873_thumb.jpg

post-26671-1295564443_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si mandra mea ... doar e si ea de 3 ani in timisoara ;)

 

CB500 a fost prima mea dragoste. ma bucur de fiecare data ca un copil cand vad un CB500. o mobra exceptionala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CB500 a fost prima mea dragoste. ma bucur de fiecare data ca un copil cand vad un CB500. o mobra exceptionala!

 

Sarumana, si eu sunt foarte multumit de ea ;) numa ca o am de 3 ani si .... am inceput sa ma gandesc la altceva, acum sa vedem ce o fi...

Primavara sa vina ca ... de restul ne descurcam noi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un update ,o poza mai reusita cu Kawa si mititica Bandita de 400 plimbata deja un sezon pe drumurile pitoresti .

post-48085-1295602976_thumb.jpg

post-48085-1295602982_thumb.jpg

post-48085-1295603002_thumb.jpg

Editat de kennyc2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un update ,o poza mai reusita cu Kawa si mititica Bandita de 400 plimbata deja un sezon pe drumurile pitoresti .

faine poze , faine motoare ;) sa le stapanesti sanatos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...