Sari la conținut

Poze Cu Motocicletele Din Banat.


Abel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 969
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator _Raul_
Hop si eu , desi incepator ne-am imprietenit deja!

Deocamdata doar off-road...

Speiti

 

O motocicleta deosebita :) .

Sa o stapanesti cu placere si sa iti aduca multe bucurii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O motocicleta deosebita ;) .

Sa o stapanesti cu placere si sa iti aduca multe bucurii !

Multumesc de urari,chiar o stapanesc si am inceput sa fiu dependent de ea,e superba!

Ma gandesc sa-i cumpar si un frate,un Intruder 18000 ,cred ca nu-mi pot dori mai mult.

 

Mesaj completat

s-o stapanesti sanatos :( si inca odata: Felicitari pt permis! si sa ne vedem cu bine pe...eu pot doar pe asfalt ;)

Si tie draga ,imi pare bine ca ne gasim pe aici,daca iesiti pe undeva spune-mi si mie.Vreau sa-mi cumpar un Intruder 1800 de la Suzuki,dar vreau nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari,chiar o stapanesc si am inceput sa fiu dependent de ea,e superba!

Ma gandesc sa-i cumpar si un frate,un Intruder 18000 ,cred ca nu-mi pot dori mai mult.

 

Mesaj completat

 

Si tie draga ,imi pare bine ca ne gasim pe aici,daca iesiti pe undeva spune-mi si mie.Vreau sa-mi cumpar un Intruder 1800 de la Suzuki,dar vreau nou.

 

pai noi am iesit duminica trecuta. Nu stiu wk asta daca se organizeaza ceva. Oricum, fii cu ochii pe forum, aici apar "anunturile" ;)

Cat despre noua achizitie...sunt convinsa ca daca ceri ajutor aici pe forum vor veni si ceva raspunsuri.

Eventual da-mi un call cand te decizi...si te pot indruma catre cineva care sa te-ndrume ;))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Timisoara, BMW F650, rosu ca bomba termonucleara. Nu stiu daca e un el sau ea ca inca nu m-am hotarat pana nu-l inmatriculez :alcy:

 

dsc0886f.jpg

 

dsc0939p.jpg

 

dsc0894v.jpg

 

Inca nu suntem prieteni 100% ca m-a trantit o data... ce-i drept cu ajutorul uneia cu un logan care mi-a taiat calea dar in rest ne intelegem ok :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clever : Superba poza pe centura :alcy: Pentru mine exista doar ultima motocicleta din acel cadru :laugh: Felicitari posesorului, nu am vazut in Timisoara alta decat a lui Mircea (patronul reprezentantei Ducati Timisoara), e o bijuterie pe 2 roti, daca merg toate bine la anul ce urmeaza imi voi adauga un 1198 in garaj.

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Timisoara, BMW F650, rosu ca bomba termonucleara. Nu stiu daca e un el sau ea ca inca nu m-am hotarat pana nu-l inmatriculez :alcy:

[...]

Inca nu suntem prieteni 100% ca m-a trantit o data... ce-i drept cu ajutorul uneia cu un logan care mi-a taiat calea dar in rest ne intelegem ok :blbl:

Frumos/Frumoasa roscata. Daca e o ea, va trebui sa o tii mai curata, asa cum e in poze. Daca e un el, nu-i stres. (Glumesc :laugh: )

Sa o stapanesti sanatos si sa aveti grija unul de celalalt. Asfalt uscat pe cat posibil !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...