Sari la conținut

Nr. 50


skorpion
 Share

Postări Recomandate

Cuprins − Nr. 50

 

Prezentari & Test Ride:

 Yamaha XT 125X

 Honda Transalp 400

 Aprilia Pegaso Cube 650

 Victory Kingpin Tour

 MBK X-Power

 Ecorider Hippo

 MV Agusta Brutale 910R “Squadra Azzura”

 Custom: Cory Ness Discovery Bike

 Old-timer: Puch 125 SV

 Concept: Kamikaze

 ATV: Bombardier Outlander 800

 Aprilia Scarabeo 500 ABS

 

Life & Style:

 

 INTERMOT 2006

 Legend of the motorcycle

 Red Bull X-Fighters

 Intruniri: Galati

 Intruniri: Cluj

 Intruniri: Targoviste

 Intruniri: Breaza

 Intruniri: Sibiu

 

Util:

 

 Analize: Taxele 2007 pentru motociclete

 Tehnicus: Suspensiile (III)

 Service: Autosolution

 Oferta Lunii: Ronin 250

 Bike Selector: Honda CBR 600 F

 

Sport:

 

 Viteza Caransebes

 Motocros “Trofeul Natiunilor Europene”

 Enduro Buzau

 Dirt-track Braila

 GP Malaezia, Australia si Japonia

 SBK Germania si Italia

post-344-1160658349_thumb.jpg

Editat de skorpion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

47, 48 ..... 50. A disparut revista 49 de pe site. Sorine, in ultimele zile nu m-am mai uitat, zi-mi rogu-te s-au scris chestii atat de nasoale acolo in ultimele zile incat sa il stergi? Sau criticile la adresa voastra trebuie ascunse repede sub covor? Sau, poate, nu-i exclus, ai primit ordin sa le stergi? Lumineaza-ne, please.

C

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

ba a naibii revista,am cautat-o azi la 4 benzinarii si la vreo 6 chioschiuri de ziare... :) se gaseste greu...deaia mai omit cateodata sa o mai iau,ma satur sa o caut..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

47, 48 ..... 50. A disparut revista 49 de pe site. Sorine, in ultimele zile nu m-am mai uitat, zi-mi rogu-te s-au scris chestii atat de nasoale acolo in ultimele zile incat sa il stergi? Sau criticile la adresa voastra trebuie ascunse repede sub covor? Sau, poate, nu-i exclus, ai primit ordin sa le stergi? Lumineaza-ne, please.

C

 

/index.php?showtopic=61741

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

baaaaaaa si azi am cautat-o si iar nu am gasit,am fost pe la unirii...pana in rahova la toate rodipeturile din drum...am mers pe jos de la scl pt revista si revista **** :angry: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit-o azi :)

 

nu am citit-o inca dar dupa o rasfoire pare un numar reusit :)

nu am gasit posterul... numarul asta nu e sau nu am primit eu?

si daca tot suntem la subiectul asta, pe viitor as vrea sa vad pe poster si un old-timer :angry:

 

ba am gasit acum posterul :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit-o azi :)

 

nu am citit-o inca dar dupa o rasfoire pare un numar reusit :)

nu am gasit posterul... numarul asta nu e sau nu am primit eu?

si daca tot suntem la subiectul asta, pe viitor as vrea sa vad pe poster si un old-timer :angry:

 

ba am gasit acum posterul :ok:

 

 

Pentru tine, ca esti baiat bun, dau un pont: a fost poster cu old-timer, adik cu Rossi cand a castigat nu stiu ce cupa! Good old times!!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa o mai gasesc si eu...

chiar asa : cine ma ajuta si pe mine sa fac o comparatie a 5 motociclete din aceeasi categorie pt un proiect :ok: fac cinste...:angry:

 

 

Man, spune despre ce e vorba! Ca tot suntem la ML, ori vorbesti cu ei la redactie, ori te uiti in arhive si la ML si la UM, ca s-au mai facut comparative. Conteaza ce-ti trebe tie!

 

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu am adunat mai multe informatii din toate revistele pe care le am.

am de comparat o motocicleta cu alte 4 motoare din punct de vedere calitativ (consum, pret, componente, viteza, etc...)

eu cam am peste juma din date, dar voi avea nevoie la un moment dat de niste detalii, de la oameni cunoscatori :angry:

e o ambitie, pt o nota mare la facultate....asta pt k m-a luat profu la misto k sunt fata si k nu stiu nik despre motoare si il ridica in slavi pe un baiat care si-a ales acelasi subiect (numai taicasu e antrenor, a participat la cuse 20 ani...etc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru tine, ca esti baiat bun, dau un pont: a fost poster cu old-timer, adik cu Rossi cand a castigat nu stiu ce cupa! Good old times!!!! :ok:

 

 

care cupa ca a castigat atat de multe!!! :angry: si care e numarul ala ca-l vreau si eu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare numarul asta, dar nu pot sa ma abtin :angry: la ultima pagina de la "style" e o casca acolo care scrie ca e "replica sete gibernau" :ok:. desi se vede clar numarul 5 si steagul americii deasupra... cine sa fie, cine sa fie? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...