Sari la conținut

DECERNAREA PREMIILOR MTV


Nitescu
 Share

Postări Recomandate

Daca este cineva interesat sa mearga cu motocicleta (PE SCENA)la decernarea premiilor MTv o poate face astazi sunant la 0722230277-Dan, pana in ora 15.00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca este cineva interesat sa mearga cu motocicleta (PE SCENA)la decernarea premiilor MTv o poate face astazi sunant la 0722230277-Dan, pana in ora 15.00

mesaj postat la 18:28?... am i missing something?... sau e 15:00 PM? adica 3 noaptea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mesaj postat la 18:28?... am i missing something?... sau e 15:00 PM? adica 3 noaptea?

Cred ca ceva nu este in regula -este postat dimineata la prima ora Apr 22 2004, 06:28 AM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ceva nu este in regula -este postat dimineata la prima ora Apr 22 2004, 06:28 AM

pai ia sa postez shi io scurt ca sa verificam ora... ca acu ceva timp era cu o ora in urma... :D

 

ups... tot asha e... ceasu' meu arata 9:49 acum, cand editez... :D

 

tot e bine... am aflat shi io care-i prima ora a diminetzii fratzilor... 6:28! ca ma tot intrebam... ce dreq vor sa zica unii cu "maine la prima ora"? :P

Editat de bandi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ia sa postez shi io scurt ca sa verificam ora... ca acu ceva timp era cu o ora in urma... :D

 

ups... tot asha e... ceasu' meu arata 9:49 acum, cand editez...  :D

 

tot e bine... am aflat shi io care-i prima ora a diminetzii fratzilor... 6:28! ca ma tot intrebam... ce dreq vor sa zica unii cu "maine la prima ora"?  :P

Pentru unii prima ora este 12.00 sau 14.00 sau la ce ora se trezesc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...