Sari la conținut

caut piese EMW


69R69S
 Share

Postări Recomandate

buna seara. mai exact ma intereseaza; aripi, roata fata, scaune, far, carburator si ghidon.

orice recomandare e binevenita. va multumesc, f

 

set motor,chiuloasa,diferite capace motor...si ceva maruntaie am si eu de emw dar buba e ca si le mine ma intereseaza ce cauti tu :blbl:

farul e ca la simson,ghidon tot daca nu ma insel..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

ce motor e ala Emw > nu cumva w vorba de Bmw?

in nici un caz nu este vorba de BMW, este clar vorba de EMW

CITESTE , DOCUMENTEAZATE, netu e in floare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna seara. mai exact ma intereseaza; aripi, roata fata, scaune, far, carburator si ghidon.

orice recomandare e binevenita. va multumesc, f

 

sal.

incearca pe ebay.de

Editat de jack0088
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Daca esti interesat de un stop uite aici un link : /index.php?/topic/609517-licitatie-piese-comunisteclasice/page__st__460__gopid__2917781#entry2917781

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Salut

Ma intereseaza furca, farul si stopul daca am inteles bine.

Pt schimb as avea disponibil doar nu motor de R 12 dar nu l-as da.

Le-am tot adunat si imi pare rau sa-l dau.

Daca se dau pe bani mai degraba. Astept un semn.

Stima f

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut Mihai

Ma intereseaza ceea ce spui ca ai, partea din fata pt un Emw.

Din pacate piese nu pre am decat pt motoare care le am.

Astept un pret. Stima florin t

 

salut

ma intereseaza, spune-mi te rog un pret la ce ai pt emw.

multumesc, f

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Astea ar fi farul si ghidonul.

 

post-263-0-62228000-1331482856_thumb.jpgpost-263-0-98193800-1331482860_thumb.jpgpost-263-0-16220200-1331482865_thumb.jpgpost-263-0-63920900-1331482869_thumb.jpgpost-263-0-61965400-1331482873_thumb.jpg

 

 

 

e ok am vazut acum pozele.

sti cumva pe undeva si o aripa spate? emw

toate bune. f

 

Astea ar fi farul si ghidonul.

 

post-263-0-62228000-1331482856_thumb.jpgpost-263-0-98193800-1331482860_thumb.jpgpost-263-0-16220200-1331482865_thumb.jpgpost-263-0-63920900-1331482869_thumb.jpgpost-263-0-61965400-1331482873_thumb.jpg

 

salut Mihai

din pacate intre timp, de la discutia noastra de saptamana trecuta am achizitionat un ghidon complet de pe ebay. ma mai intereseaza farul, spune-mi te rog; chilometrajul nu are sticla? cum se prezinta tehnic?

ai cumva cunostinta de o aripa spate pt EMW si un stop? multumesc. florin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut Mihai

din pacate intre timp, de la discutia noastra de saptamana trecuta am achizitionat un ghidon complet de pe ebay. ma mai intereseaza farul, spune-mi te rog; chilometrajul nu are sticla? cum se prezinta tehnic?

ai cumva cunostinta de o aripa spate pt EMW si un stop? multumesc. florin

 

 

 

 

Salut Florin. Atunci cand am vb la telefon si am batut palma, ne-am inteles pe un pret pentru toate piesele. In aceste conditii, in care nu mai vrei ghidonul, nici farul nu mai este de vanzare, o sa incerc sa vand pachetul unei alte persoane care ma contactase si pe care am refuzat-o in ideea ca iti trimit tie piesele. Sunt sigur ca o sa iti gasesti pe ebay si farul complet si stopul cautat. Multumesc pentru intelegere.

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intereseaza farul, spune-mi te rog; chilometrajul nu are sticla? cum se prezinta tehnic?

 

 

Sticla aia ar trebui sa fie cea mai mica problema a ta!Nu se vede din poza ca scrie ruseste pe el?

Farul si ghidonul(fara inaltatoare) cu tot cu manete sunt de simson.

 

As fi curios sa vad ce ghidon ti-ai luat de pe ebay :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut Florin. Atunci cand am vb la telefon si am batut palma, ne-am inteles pe un pret pentru toate piesele. In aceste conditii, in care nu mai vrei ghidonul, nici farul nu mai este de vanzare, o sa incerc sa vand pachetul unei alte persoane care ma contactase si pe care am refuzat-o in ideea ca iti trimit tie piesele. Sunt sigur ca o sa iti gasesti pe ebay si farul complet si stopul cautat. Multumesc pentru intelegere.

 

buna ziua

simt in formularea dumneavoastra un oarecare repros si nu pot sa va contrazic. intr-adevar asa este. din pacate am castigat acel gfhidon pe ebay si acolo e mai greu de dat inapoi. la momentul cand am licitat nu aveam nici o imagine cu ceea ce oferiti dumneavoastra. daca in aceasta situatie sunt direct catalogat neserios ramanand interesat doar de far va salut respectuos si ma retrag.

 

sper sa reusesc sa atasez pagina cu ghidonul de pe ebay. ozi buna tuturor

 

buna ziua

simt in formularea dumneavoastra un oarecare repros si nu pot sa va contrazic. intr-adevar asa este. din pacate am castigat acel gfhidon pe ebay si acolo e mai greu de dat inapoi. la momentul cand am licitat nu aveam nici o imagine cu ceea ce oferiti dumneavoastra. daca in aceasta situatie sunt direct catalogat neserios ramanand interesat doar de far va salut respectuos si ma retrag.

 

sper sa reusesc sa atasez pagina cu ghidonul de pe ebay. ozi buna tuturor

 

buna ziua

simt in formularea dumneavoastra un oarecare repros si nu pot sa va contrazic. intr-adevar asa este. din pacate am castigat acel gfhidon pe ebay si acolo e mai greu de dat inapoi. la momentul cand am licitat nu aveam nici o imagine cu ceea ce oferiti dumneavoastra. daca in aceasta situatie sunt direct catalogat neserios ramanand interesat doar de far va salut respectuos si ma retrag.

 

sper sa reusesc sa atasez pagina cu ghidonul de pe ebay. ozi buna tuturor

 

 

 

mai bine nu ma pricep, am facut o poza paginii...

 

buna ziua

simt in formularea dumneavoastra un oarecare repros si nu pot sa va contrazic. intr-adevar asa este. din pacate am castigat acel gfhidon pe ebay si acolo e mai greu de dat inapoi. la momentul cand am licitat nu aveam nici o imagine cu ceea ce oferiti dumneavoastra. daca in aceasta situatie sunt direct catalogat neserios ramanand interesat doar de far va salut respectuos si ma retrag.

 

sper sa reusesc sa atasez pagina cu ghidonul de pe ebay. ozi buna tuturor

 

 

 

 

 

 

 

mai bine nu ma pricep, am facut o poza paginii...

 

 

da stiu. nu e original EMW insa arata mult mai bine dupa parerea mea.

post-54217-0-84504800-1334996571_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da stiu. nu e original EMW insa arata mult mai bine dupa parerea mea.

 

greu de inteles de ce cauti piese originale si in final le amesteci in halul asta cu rusesti si nemtesti!un ghidon gol costa 40euro.daca-l faci ciopper atunci e de inteles..

in cazul asta,iti dau eu o aripa spate de bmw r4-160euro,care nu se potriveste la brat dar cu un ciocan bun o potrivesti la emw!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

greu de inteles de ce cauti piese originale si in final le amesteci in halul asta cu rusesti si nemtesti!un ghidon gol costa 40euro.daca-l faci ciopper atunci e de inteles..

in cazul asta,iti dau eu o aripa spate de bmw r4-160euro,care nu se potriveste la brat dar cu un ciocan bun o potrivesti la emw!

ai dreptate, nici eu nu sunt de acord cu modificarile. aceasta motocicleta a fost un dezastru; doar cadrul, rezervorul, motorul si cutia. nu am avut niciodata intentia sa o pun la punct insa unul din prietenii care ma ajuta la alte proiecte dar care nu are nici o treaba cu net-ul a placut-o si am hotarat ca va fi a lui, si ne calculam noi cu banii. el o vede neaparat cu manete invers si scarite stil talpa de aluminiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...