Sari la conținut

Raliul Dobrogei 16-18 Nov 2006


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 84
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

vezi ca pe coperta apare cam insistent o mobra care nu este a sponsorului. si cea a sponsorului nu apare de loc. plus ca aia insistenta s-a rasturnat ca prostu'. plus ca aia care nu apare are cea mai spectaculoasa poza in apa pana la gat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca pe coperta apare cam insistent o mobra care nu este a sponsorului. si cea a sponsorului nu apare de loc. plus ca aia insistenta s-a rasturnat ca prostu'. plus ca aia care nu apare are cea mai spectaculoasa poza in apa pana la gat.

 

Polarisul care apare pe coperta a mers cu 110km/h dupa Lutas si Gabi Nicolae multi km. Super pilot Mihai. Probabil de-aia l-a pus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba vecine, tu ai probleme la cap?

eu aici faceam glume pe tema sponsorizare, drepturi, organizare, etc.

unde-i problema la mers cu 110?

de bagat gaz poate oricine, de tinut pe roti e putin mai greu.

plus ca n-am dat nici un nume....

linisteste-te, stiu ca si pe mine ma mananca viteza, suntem toti statuti, peste iarna. Eu personal ma trezesc mergand ca boul cu masina cu 180 prin oras, zicand ca-s la curse (doar de vreo 2oua ori)

Tu te descarci pe net? Cum reusesti? Te iei de toata lumea? Sa facem si noi la fel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde-i problema la mers cu 110?

de bagat gaz poate oricine, de tinut pe roti e putin mai greu.

 

Trebuie OO mari si tari sa mergi cu 110 cu un ATV utilitar. Si nu a mers doar 1 km; a mers multi KM. Eu nu am mai vazut inca unul ca el, de-aia il admir si am completat informatia si pentru cei care urmaresc acest topic si nu l-au vazut pe Mihai in actiune.

Nu stiu de ce ti se pare ca ma iau de toata lumea. Pur si simplu completez informatii si imi spun punctul de vedere; care uneori e diferit de al altora - c-asa e pe forum si tocmai asta e farmecul.

Probabil, cariera ta militara te-a dezobisnuit sa discuti in contradictoriu. In lumea reala nu exista grade si de-aia sunt tot felul de pareri. Obisnuieste-te si o sa-ti fie mai usor.

 

Cat despre descarcare: eu am inceput iesirile; am deja anul asta 2 iesiri la enduro si 2 de mountainbike. Si am si o nevasta frumoasa. Sunt ok :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...