Sari la conținut

Accident grav in Timisoara 5.05.2011


rob_debruce
 Share

Postări Recomandate

Motociclistu are 2 degete rupte si o taietura pe frunte este acasa si se simte OK. Alte detali mai tarziu nu a existat a 2 persoana pe motor !!!

Asa da,era mai logic sa fie singur,mi se parea foarte ciudat el la spital si pasagerul sa nu aiba nimic.

Cum o fi facut taietura pe frunte?Nu l-a protejat casca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE eu sunt cel cu pricina nu am patit mare lucru doar niste julituri si un pic muschi zdrobiti de la cazatura in 26 imi scot gipsu si ma apuc sa repar paraitoarea daca vreti detali despre accident intrebati multumesc de ingrijorare si de sprijin sa ne vedem cu bine in jungla asta de trafic :hurt: :wave: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE eu sunt cel cu pricina nu am patit mare lucru doar niste julituri si un pic muschi zdrobiti de la cazatura in 26 imi scot gipsu si ma apuc sa repar paraitoarea daca vreti detali despre accident intrebati multumesc de ingrijorare si de sprijin sa ne vedem cu bine in jungla asta de trafic :hurt: :wave: :moto:

Nu cred ca mai ai ce sa repari la ea, la cum arata in poze. S-ar putea sa o bage la dauna totala asiguratorul, mai ales daca nu a fost vina ta (din ce am inteles).

Iti doresc insanatosire grabnica si nervi de otel.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite aici model de stire, pentru jurnalistii timisoreni.

 

Senzational, spectaculos, mirobolant! Colegul nostru jurnalist, Gigel, a distrus complet doua tiruri cand acestea au trecut peste el, aproape simultan, chiar pe trecerea de pietoni! Tirurile se afla in stare grava pe marginea drumului si vor necesita reparatii capitale de spalare pe toate rotile. Gigel jurnalistul si pietonul, a fost dezlipit cu greu de pe asfalt pentru a i se aduce acuzatiile cuvenite de "neadaptarea vitezei de mers pe jos la conditiile de drum"!

 

Revenind la accident, spune omule care a fost dinamica accidentului si cam cine este de vina, mai ales daca au fost masinile! ca din ce au scris "jurnalistii" s-a inteles ca ai nenorocit doua masini nevinovate si apoi ai fost accidentat grav, iar gagica (inexistenta) nu a patit nimic!!! ori tu pari in regula

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa va explic mai exact

 

mergeam spre iesir din timisoara sa fac sensu sa ma intorc inapoi din partea dreapta a intrat nenea asta fara sa se asigure am incercat sa il evit dar din contra sens venea audi iar pe mijlocul drumului este bordura am incercat sa nu lovesc bordura lam agatat in partea de fata am sarit de pe motor si mi sa taiat filmu de 3 ori mam trezit iara am adormit... pana la spital

 

de acolo nu mai tin minte nimic doar ca mam trezit la spital

 

din spusele ziaristilor reiese ce vor ei...nu comentez nimic prima data cand am vazut titlu am sunat la ei si au zis ca scimba titlu de pe tion si faza cu fata pt ca nu a existat dar nu mai are rost sa ma enervez in principiu asigurarea ii ok astept raspuns de la bucuresti

 

motoru ii dauna totala se poate face piese necesare:suspensi fata carene,bord,toba,galerie evacuare ghidon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...