Sari la conținut

Gratar La Arges Maine 21 Oct


Purghy
 Share

Postări Recomandate

Mai ramane asa

1. sa stabilim la arc exact locul de campare

2. ce facem cu carbunii sau ... cum aprindem focul.

3. cum caram gratarele

 

1. Purgy trebuie sa ne lumineze

2. daca benzina e, se aprinde focul mintenas

3. care gratare? :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu man. Am zis asa, locul de parcare, locul de facut focul....

 

@Thot: ce sa fac, de ce nu vii?

 

PS: sunt doctor in condimentari friptane,.... etc

 

Da mah, stiu ca esti doctor, ti-am zis am urmarit topicul ala si am facut cascada niagara, :ok:

Nu vin ca am construire de echipa la srv :angry: (a.k.a. team-building, ca se poarta termenii astia americanesti care este)

Lasa ca va mai prind eu, :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ma bag si eu... inca nu sunt sigur. Sper sa ne vedem maine la 12, la Arc.

De ce nu in excursia asta? S-o gasi unul sa te care in spate. Pe motor, nu in carca... :ok:

acu k m-am uitat la profil stiu si cine esti :) apropo de filmuletul de la snagov.

pai, nush...mi-e rusine :angry: nu prea cunosc lume...decat pe: baiazid, sotia, mielu, nobloody...si parca mai sunt

is usoara si am experienta k pasager, nu asta e pb :)

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terminati-va cu urmatoarele!!!!!!!:

- mi-e frig...

- nu stiu cum va fi vremea...

- nu stiu unde e locatia...

- nu stiu unde sa car...

- sunt incepator...

- imi e rusine...

Ce mama dracului, doar motociclisti suntem!!!

 

Cat despre locatie, nu e una fixa. Zona undeva dupa Mihailesti, la Buda. Ne asezam unde ne place, ca romulanii...

 

Eu vin cu carnati oltenesti si cred ca aduc niste cartofi sa-i facem copti. A, si paine, multa paine!!!

 

Nu uitati de sucuri, bere ohne alcool etc.!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi mergem la un gratar maine, sambata, 21 oct., langa Mihailesti, la padure, la apa... Cine vrea sa se bage sa fie la Arc la 12 cu ceva de fript, paine, mustar, beuturica fara alcool si eventual si cu un gratar ca al nostru e cam mic. :ok:

Si dupa ce ne imbuibam si daca avem chef poate ne mai plimbam pe undeva...

Mama, ce m-as imbuiba si eu cu voi, dar...azi dimineata a aparut o problema si anume la acceleratie...cred ca s-a rupt cablul! :) mama ei de treaba ca numai faze d'astea mi se intampla de la o vreme incoace...daca o rezolv pana maine, vin, poate de data asta reusesc sa nu ma mai pierd :angry:

stay grey,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terminati-va cu urmatoarele!!!!!!!:

 

Cat despre locatie, nu e una fixa. Zona undeva dupa Mihailesti, la Buda. Ne asezam unde ne place, ca romulanii...

 

 

Sa va asezati voi pe buda :angry: :ok: :) :)

 

@Thot: eu am diseara team building. Aseara m-am antrenat in hanul cu tei si diseara ii bag sub masa pe toti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crezi, sau s'a rupt? se invarte degeaba maneta? uh, am patit'o si eu, succese la reparat

nu stiu exact...nu dau de mecanic...vad diseara care-i treaba, ca acum sunt la munca.

Oare gasesc eu cablu "pe stoc" sau trebuie sa-l comand de undeva? pe louis.de n-am gasit. unde sa mai incerc, ai idee?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu exact...nu dau de mecanic...vad diseara care-i treaba, ca acum sunt la munca.

Oare gasesc eu cablu "pe stoc" sau trebuie sa-l comand de undeva? pe louis.de n-am gasit. unde sa mai incerc, ai idee?

Ia vezi nu cumva e asta cablul tau sau poate gresesc eu

http://www.louis.de?topic=artnr_gr&art...&typ_id=3BR

Editat de AsubayaH
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Thot: eu am diseara team building. Aseara m-am antrenat in hanul cu tei si diseara ii bag sub masa pe toti!

 

Hehehe, pai atunci va urez: :moto: :) :ok: :) :moto: :angry: si sa va feriti de :hug: dimineata de dupa :)

Mancati o fripurica si pt mine, :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu k m-am uitat la profil stiu si cine esti :ok: apropo de filmuletul de la snagov.

pai, nush...mi-e rusine :angry: nu prea cunosc lume...decat pe: baiazid, sotia, mielu, nobloody...si parca mai sunt

is usoara si am experienta k pasager, nu asta e pb :)

 

 

Fa-ti rost de o casca si vino la Arc la 12. Sigur te ia careva, nu suntem noi asa rai...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as veni dar nu o cunosc pe Purghy !

 

 

Si mai trebuie sa te lepezi de Clubul din care faci parte acum si sa te convertesti la "Grupu' de la ora 8", viitor "Grupu' de la ora 12", ca vad ca acum se trezesc mai tarziu unii... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...