Sari la conținut

Intrunirea Seth on Fire 2011


Postări Recomandate

Pun si eu linkul cu fotografiile mele: https://picasaweb.google.com/107521694753448492897/SethOnFire2011?authkey=Gv1sRgCKz80ZSj-Ke7DA#

Locatia excelenta (mai frumos si mai placut decit la Eldorado), bautura si mincarea ieftine calitative si diversificate, curatenie si ordine impecabila peste tot, muzica foarte buna, atmosfera foarte foarte placuta fara nici un fel de evenimente suparatoare. Din pacate participarea a fost cam la 50% din cit se astepta, mare pacat, poate ploaia de vineri sa fi fost de vina sau unii se pastreaza pentru urmatoarea intrunire clujeana.Felicitari organizatorilor si participantilor! Asteptam cu placere urmatoarea editie! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu multa placere! Se pare ca lumea nu a pus inca poze pe national asa ca sint momentan mai multe pe topicul deschis pe forumul local Cluj incepind de aici: /index.php?/topic/660856-seth-on-fire-2011/page__view__findpost__p__2854852

Asteptam fotografiile facute de prietenii veniti din tara! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici akol nu merge...sorry...stai sa vad dak merge cand imi ies de pe cont...

nu merge nici asha...da click pe fisieru cu pozele si cand apar pozele facute asha mici da linkul acela...

Editat de streetdawgroby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :lol: :lol: Pai fiecare vede contul lui, mai ales daca a setat calcul sa-i memoreze userul si parola. Lady a cam dat-o in bara de sus, in loc sa copieze adresa albumului din bara a copiat adresa contului propriu( a tuturor albumelor), care la fel deschide contul propriu tuturor care au asa ceva.

 

lady please repair the mistake! :)

 

 

deci habar n-am ce s-a intamplat, incercati aici:

 

Asta merge perfect.Splendide poze scoate mastodontul ala, isi justifica dimensiunile :hug:

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :lol: :lol: Pai fiecare vede contul lui, mai ales daca a setat calcul sa-i memoreze userul si parola. Lady a cam dat-o in bara de sus, in loc sa copieze adresa albumului din bara a copiat adresa contului propriu( a tuturor albumelor), care la fel deschide contul propriu tuturor care au asa ceva.

 

lady please repair the mistake! :)

 

greseala a fost deja reparata dar nu ai observat de atata ras :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Linkul de mai sus e bun, puteti descarca de acolo pozele. ;)

 

Am si eu o serie de poze de la Hunedoreni(acum inca se mai incarca, dar spre seara vor fi toate disponibile)

 

https://picasaweb.google.com/104322803162729533211/Seth2011?authkey=Gv1sRgCPvfzrKxgYW_vAE&feat=directlink

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreme faina, prieteni reintilniti, mancare garla, locatie mai buna din punctul meu de vedere decit anul trecut .... pacat ca nu s-a umplut campingul desi la parada cred au fost de 3 ori mai multe motoare decit "nucleul dur" participant :cheers:

 

Citeva poze si filme (din intervalul 04:00 - 05:30 cind eram cu totii "pusi in cap") :crack:

https://picasaweb.google.com/mihalci8/IntrunireSetNWFaget2022mai2011#

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar un singur comment negativ: daca a-ti citit careva regulamentul de pe spatele biletului de intrare......a-ti observat ca aproape nimic nu s-a respectat?

am vazut ca au incercat organizatorii sa mentina "ordinea si disciplina" dar din pacate unii oamneni nu au urechi sa auda si ochi sa vada. Asta e! la cate intruniri moto am participat toate au fost la fel...nici nu ma asteptatm sa fie altfel.

In rest totul ok, parada a fost chiar faina, mancarea buna, clujenii ii stiu ospitalieri...asa si au fost, concursurile super ok, concertele iar..in afara de Desperado pt care am si venit de vineri, Magica a cantat foarte bine, locatia f buna (spatiu, umbra, toilete curate).

 

si acum hop si eu cu niste poze....

 

P1020072.jpg

P1020089.jpghttp://i288.photobucket.com/albums/ll188/adrianpszota/Seth%20on%20Fire%20Cluj%202011/P1020080.jpg[/img]P1020084.jpgP1010991.jpgP1020023.jpgP1020025.jpgP1020027.jpgP1020041.jpgP1020048.jpgP1020049.jpgP1020052.jpgP1020053.jpgP1020055.jpgP1020056.jpgP1020060.jpghttp://i288.photobucket.com/albums/ll188/adrianpszota/Seth%20on%20Fire%20Cluj%202011/P1020073.jpg[/img]P1020075.jpg

 

P1020064.jpg

Editat de erinnys
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

greseala a fost deja reparata dar nu ai observat de atata ras :blbl:

Nu de aia am ris ci de faptul ca fiecare care accesa linkul isi vedea propriile albume. Si multumiri voua tuturor pentru placuta companie care mi-a inveselit acest weekend. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare poza aia cu Sangele Ursului :crack: Doamneeee cum ai reusit sa il prinzi exact asa ? :lol: Bestiala !!!

pacat ca nu am reusit sa-l prind exact cand a tras un gat!...ar fi fost mai cool... oricum incet si-a baut sticla omu ca si dupa o ora tot cu ea era in mana :friends: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si multumiri voua tuturor pentru placuta companie care mi-a inveselit acest weekend. :cheers:

 

Si pe noi ne-a bucurat compania ta. Multumim pentru gazduirea bagajelor :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...