Sari la conținut

...visul Meu...


aliass_pitbull
 Share

Postări Recomandate

SALUTARE..........nici nu stiu cum sa incep....si nici nu stiu dc isi are locul aici acest topic....

 

pun acest topic in speranta ca f multi din voi ati patit la fel ca mine si sunt sigur de asta, ca membru al acestui forum si nu numai "alt forum" am incercat sa "ma bag in seama si eu pe unde am putut sau mi-am dat cu parerea asa cum am crezut eu de cuviinta...in diverse teme sau probleme....mentionez ca inca nu am motor ,detin permis de 2 ani...si pana in prezent am reusit sa fac si eu cativa KM cu o motoreta "cati va buni zic eu" in fine pana aici totul este in regula, insa problema apare in momentul cand tot felul de "ADEVARATI" de 2 sau mai multe roti incep a critica sau scoate ochii unora care practic nu au gresit cu nimic.Si ca drept dovada o sa pun mai jos si cateva din punctele mele de vedere...cu toate ca imi vor sari multi in cap....

 

1) PENTRU MODELATORI........dupa cum gandesc si posteaza mai mult de jumatate din membrii acestui forum si nu numai ,ar trebui ca pe forum sa posteze numai motociclisti adevarati " adica numai cei care au motoare", bun atunci nu mai lasati pe oricine sa isi faca frate cont aici ....din cate vad eu nu ai motor esti varza...nu stii nimic, nu ai dreptul sa iti spui parerea ,pt ca pe aici este plin de DESTEPTI din toate punctele de vedere....

 

2) Fac pariu ca mai mult de jumatate din memrii acestui forum...nu au motorete ,si ca urmare ce sa mai vb de permis.....poate multi nu au nici 18 ani...si cu toate astea sunti mici rossi pe aici...

 

3) Nu mai fiti chiar asa de siguri de reusitele altora sau de cunostiintele lor generale in priviinta motoarelor sau a datelor tehnice ... si spun asta ptr ca multi habar nu care este farana fata , spate la un motor...

Si nu mai corectati mah toate greselile de ortografie sau gramaticale...ca aici nu este forum de "limba roma sau gramatica la romani "....poate unii se intimideaza si gresesc la gandul ca posteaza ceva interesant sau ca ajuta pe cineva ...sau pur si simplu se intampla....asta este ...

 

 

PS (ca o sugestie) tot pt MODELATORI--la crearea unui cont nou ...sa existe 2 sectiuni clar separate cu si fara motor...sastie lumea si sa dovedeasca cei care spun ca au motor...+ permis....sa vedem atunci cati mai raman aici motociclisti adevarati...

 

4) Creati o sectiune pt bagatori in seama ca mine....in asa fel incat sa nu mai deranjam noi toti cei fara motoare ...pe unii sau pe altii....o sectiune unde sa ne dam si noi cu presupusul si doar atat...

 

Sper sa nu fi suparat pe nimeni...insa ata este adevarul nu se poate posta ceva ca gata...." nu ai motor esti varza.....sau de unde stii tu....sau ....vesi ca ai gresit acolo.... sau intai iati si dupa vb ,,,,,"asa ceva nu se poate....dc tot se vorbeste ca motociclistii sunt mai altfel... din discutiile de pe acest forum nu se vede asta...aici se discuta numai in contradictoriu...numai ciondaneli numai rahaturi...

 

Oameni buni unii din noi poate chiar stim ce vorbim...poate unii chiar au nevoie de o parere spusa calumea din suflet...poate chiar au nevoie de ajutor....dar in final ............

 

ASTA ESTE..............................SA AUZIM NUMAI DE BINE......asfalt uscat pentru cei care au MOTORETE....in rest sa aveti teava la navigat pe net....si ochi de BELIT la adevaratii asi ai motociclismului romanesc...si acum fie vorba intre noi ....un 1500-2000 euroi as putea sa fac si eu rost sa iau o paraitoate de pe vremea lu' BUNICA sa ma dau mare si tare ....sa par barbat in fata unora de pe aici...insa nu fac asta ....MAI ASTEPT... :angry: si mai VORBIM...

Editat de aliass_pitbull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pitbull, ai dreptate in multe privinte."bagatorii de seama" sunt bineveniti aici intrucat maine vor fi in trafic si e recomandat sa afle cateva notiuni dinainte.

 

Eu unul intai mi-am luat motor si apoi am intrat pe site.sincer regret asta..mi-ar fi prins sa am cateva cunostinte despre moto.. chiar si teoretice.

noroc ca 4 roti am schimbat destule si am acumulat si ceva experienta .. altfel o pateam si mai rau pana acum.

 

Ma bucur ca mai citeste cineva si din urma .. cum ar fi topicul despre zzr.. ba nu ,scuze, despre limba romana.. de ala nu se mai vaita nimeni;))..... si chiar de-ar fi asa .. de-ar fi si inculti printre noi, nu vad in asta o problema.nu stiam ca numai intelectualii au dreptul sa conduca motociclete si sa aiba pasiunea asta.

 

Cand am intrat in ""familie"" ma asteptam sa fie toti ca mine: toleranti si binevoitori cu ceilalti colegi de breasla.(in devenire sau nu).... vazand aici atatea replici "acide" incep sa ma indoiesc de asta.sau mai bine sa ma gandesc ca nu sunt ei motoristi adevarati:D

 

asfalt uscat pentru toti .. fie motoristi fie pietoni.. k e periculos si trotuarul.. am vazut eu la stiri:D... SPER K N-AM SCRIS BINE ''trotuar" K SA MA CORECTEZE SHI PE MINE CINEVA... adevaratii motoristi.

Editat de claudiu suzuki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4) Creati o sectiune pt bagatori in seama ca mine....in asa fel incat sa nu mai deranjam noi toti cei fara motoare ...pe unii sau pe altii....o sectiune unde sa ne dam si noi cu presupusul si doar atat...

Acea sectiune exista si se numeste "Incepatori". Nu vad nici o problema daca posteaza cineva fara motor acolo sau in alta parte atata timp cat e constient ca nu are de unde sa stie unele lucruri sau cand posteaza intrebari.

Si stai linistit ca exista bagatori de seama care-si dau cu parerea aiurea si printre posesorii de moto. Asta tine de bunul simt al fiecaruia, nu de motorul pe care il poseda sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acea sectiune exista si se numeste "Incepatori". Nu vad nici o problema daca posteaza cineva fara motor acolo sau in alta parte atata timp cat e constient ca nu are de unde sa stie unele lucruri sau cand posteaza intrebari.

Si stai linistit ca exista bagatori de seama care-si dau cu parerea aiurea si printre posesorii de moto. Asta tine de bunul simt al fiecaruia, nu de motorul pe care il poseda sau nu.

 

Exact postati la incepatori, nu va mai dati cu parerea peste tot, tinand cont ca deja unele posturi nu spun nimic si sunt numai aberatii...

Criticile sunt constructive, asa ca o sa mai primesti multe de acum inainte sia r fi bine sa inveti ceva din ele.

Traiasca "modelatorii" si cu asta am spus tot !

:angry:

P.S. : Pre multe sfaturi din partea unui membru nou, de obicei ei se adapteaza regulilor forumului, nu cei vechi.

Un sfat: mai bine iti iei ceva mai vechiut la 2000 euro si te dai cu el si inveti, daca zici ca deja ai permis, decat sa aberezi ca vrei motor nou si ai mers ceva km si crezi ca stii sa mergi.

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....CATEODATA STAU SI MA GANDESC DC AM CEVA DE CASTIGAT DACA SCRIU CATEVA CACATURI PE AICI....SI SINCER NU GASESC RASPUNS .....

 

SI REFERITOR LA CELE SCRISE MAI SUS....DC ANALIZATI TOT CE AM POSTAT EU PANA ACUM NU AM DAT NICI UN SFAT..OAR MI-AM SPUS PUNCTUL DE VEDERE....DE SCRIS CU GRESELI AM SCRIS CUM AM SCRIS POATE DIN GRABA SAU "DE EMOTII :ok:))))" CICA......IN PLUS NU PREA VAD CARE ESTE ADEVARATA VALOARE INTRE UNUL CARE ARE MOTOR DE 2 SAPT SI SE DA MARE PE ACEST FORUM DAR IN REALITATE ESTE PRAF DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE....SI ALTUL CARE POATE A MAI MERS PE O PARAITOARE CEVA....SI POATE OMUL CHIAR STIE......IAR IN PRIVINTA CARNETULUI STATI MAI OAMENI LINISTITI, CA AM TOATA GRUPA DE VITAMINE PE PERMIS..SI ASTA DE ACUM 6 ANI....SI PESTE 4-5 SUTE DE MII km FACUTI CU TOT FELUL DE RABLE PRIN RAHATUL ASTA DE TARA SI DRUMURILE EI...

IAR IN CEEA CE PRIVESTE PARTEA CU UNII CARE NU AU MOTOARE....SI POSTEAZA AICI SAU IN ALTA PARTE EU ZIC CA ESTE DREPTUL LOR DE MEMBRI AI ACESTU FORUL\M SA POSTEZE CE VOR SI CAT VOR SI UNDE VOR ATAT TIMP CAT NU INCALCA REGULILE ACESTUI FORUM IMPUSE DE MODELATORI...

 

SI PENTRU CA TOT SUNT INCEPATOR LASATI-MA FRATE SI PE MINE SA VISEZ CA INTR-O BUNA ZI O SA FIU SI EU POATE CAT CEL MAI VARZA MOTORIST DE PE ACEST FORUM....SI APROPO.....

CARE ESTE DEFINITIA INCEPARORULUI LA MOTOCICLISM....SAU CAT TINE ACEST STATUT DE INCEPATOR..."OARE EL SE ATRIBUIE IN FUNCTIE DE BANII DIN BUZUNAR,,,DE TIPUL DE MOTOR PE CARE IL CALARESTI ,,,DE NUMARUL DE TOPICURI SAU MESAJE SCRISE PE FORUMURI.....????" EU ZIC CA NU ... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce ai scriu tu ai reiese o mare frustrare, lucru ce nu este de neinteles, deoarece "romanul s-a nascut invatat" si nicaieri nu este mai evident acest lucru decat pe forum-uri.

 

Exista motociclisti mai vechi ce sunt speriati de numarul mare de debutanti pe 2 roti, fiindca isi pierd aura lor de exclusivitate. Exista persoane ce nu au permis si dau reply-uri de bun simt, desi majoritatea produc numai aberatii, exista si motociclisti ce au km buni in spate si merg f. bine pe doua roti (ex. Coxanelu) ce dau niste reply-uri de cacao.

 

Aste e viata pe forum si daca nu iti place nu mai intra. (Nu e o invitatie, e o sugestie).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

....CATEODATA STAU SI MA GANDESC DC AM CEVA DE CASTIGAT DACA SCRIU CATEVA CACATURI PE AICI....SI SINCER NU GASESC RASPUNS .....

 

SI REFERITOR LA CELE SCRISE MAI SUS....DC ANALIZATI TOT CE AM POSTAT EU PANA ACUM NU AM DAT NICI UN SFAT..OAR MI-AM SPUS PUNCTUL DE VEDERE....DE SCRIS CU GRESELI AM SCRIS CUM AM SCRIS POATE DIN GRABA SAU "DE EMOTII :P))))" CICA......IN PLUS NU PREA VAD CARE ESTE ADEVARATA VALOARE INTRE UNUL CARE ARE MOTOR DE 2 SAPT SI SE DA MARE PE ACEST FORUM DAR IN REALITATE ESTE PRAF DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE....SI ALTUL CARE POATE A MAI MERS PE O PARAITOARE CEVA....SI POATE OMUL CHIAR STIE......IAR IN PRIVINTA CARNETULUI STATI MAI OAMENI LINISTITI, CA AM TOATA GRUPA DE VITAMINE PE PERMIS..SI ASTA DE ACUM 6 ANI....SI PESTE 4-5 SUTE DE MII km FACUTI CU TOT FELUL DE RABLE PRIN RAHATUL ASTA DE TARA SI DRUMURILE EI...

IAR IN CEEA CE PRIVESTE PARTEA CU UNII CARE NU AU MOTOARE....SI POSTEAZA AICI SAU IN ALTA PARTE EU ZIC CA ESTE DREPTUL LOR DE MEMBRI AI ACESTU FORUL\M SA POSTEZE CE VOR SI CAT VOR SI UNDE VOR ATAT TIMP CAT NU INCALCA REGULILE ACESTUI FORUM IMPUSE DE MODELATORI...

 

SI PENTRU CA TOT SUNT INCEPATOR LASATI-MA FRATE SI PE MINE SA VISEZ CA INTR-O BUNA ZI O SA FIU SI EU POATE CAT CEL MAI VARZA MOTORIST DE PE ACEST FORUM....SI APROPO.....

CARE ESTE DEFINITIA INCEPARORULUI LA MOTOCICLISM....SAU CAT TINE ACEST STATUT DE INCEPATOR..."OARE EL SE ATRIBUIE IN FUNCTIE DE BANII DIN BUZUNAR,,,DE TIPUL DE MOTOR PE CARE IL CALARESTI ,,,DE NUMARUL DE TOPICURI SAU MESAJE SCRISE PE FORUMURI.....????" EU ZIC CA NU ... :angry:

 

 

Ai mare grija fiindca tie motociclismul nu iti poate decat dauna. In speta, te vei asfixia in cada - asta, fiindca, intr-un mediu umed si cu temperatura ridicata tu porti casca, care mai are si stickere pe ea. :moto: :moto: :hug:

Oricum, daca nu mori asfixiat o sa te ineci in cada dupa ce ai lesinat de la lipsa de aer cauzata de casca :) .

Intr-o a treia situatie s-ar putea ca intr-o noapte sa te omoare manualele si caietele tale fiindca nu le-ai bagat in seama. Oricum sunt "mandru" ca am cunoscut si eu un dur ca tine, plin de tatuaje care se da cu casca in cada.

Initial m-ai sictirit asa de tare ca vroiam sa te injur pe forum dar realizez ca nu esti decat un mitoman analfabet si patetic :) :ok: .

O sa te lasam sa visezi in continuare. Oriunde ar fi locul tau de visare ai grija sa nu traga cineva apa peste tine sau sa te traga vartejul in canalizare.

A, si a propos, spre deosebire de tine noi putem citi un text care nu e 100% majuscule. Sper ca in urmatorul tau post nu vei scrie despartit in silabe, fiindca tu si cand gandesti o faci despartit.

 

Hai pa :) !

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai mare grija fiindca tie motociclismul nu iti poate decat dauna. In speta, te vei asfixia in cada - asta, fiindca, intr-un mediu umed si cu temperatura ridicata tu porti casca, care mai are si stickere pe ea. :moto: :moto: :hug:

Oricum, daca nu mori asfixiat o sa te ineci in cada dupa ce ai lesinat de la lipsa de aer cauzata de casca :) .

Intr-o a treia situatie s-ar putea ca intr-o noapte sa te omoare manualele si caietele tale fiindca nu le-ai bagat in seama. Oricum sunt "mandru" ca am cunoscut si eu un dur ca tine, plin de tatuaje care se da cu casca in cada.

Initial m-ai sictirit asa de tare ca vroiam sa te injur pe forum dar realizez ca nu esti decat un mitoman analfabet si patetic :) :angry: .

O sa te lasam sa visezi in continuare. Oriunde ar fi locul tau de visare ai grija sa nu traga cineva apa peste tine sau sa te traga vartejul in canalizare.

A, si a propos, spre deosebire de tine noi putem citi un text care nu e 100% majuscule. Sper ca in urmatorul tau post nu vei scrie despartit in silabe, fiindca tu si cand gandesti o faci despartit.

 

Hai pa :) !

Omule... nu stiu ce ai cu saracul baiat, doar ca el nu are motor si tu ai... Adu-ti aminte ca ai fost si tu candva incepator si pasiunea pt. 2 roti (daca e pasiune pt tine) s-a nascut dintr-un vis. Acum hai sa ne dam in stamba si sa facem pe marii invatati ca noi ne suntem urmasii lui Rosii si Doohan si el e varza :P ... ce sa zic, de parca s-a nascut omul invatat... Pittbull, iti doresc sa ti se materializeze visul cat mai repede posibil fie ca iti iei partaitoare, fie ca iti iei Busa, numai sa te alaturi fizic comunitatii :ok: Ai mare grija, si asfalt uscat (si la zile mai cu soare, ca sezonul moare).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Omule... nu stiu ce ai cu saracul baiat, doar ca el nu are motor si tu ai... Adu-ti aminte ca ai fost si tu candva incepator si pasiunea pt. 2 roti (daca e pasiune pt tine) s-a nascut dintr-un vis. Acum hai sa ne dam in stamba si sa facem pe marii invatati ca noi ne suntem urmasii lui Rosii si Doohan si el e varza :) ... ce sa zic, de parca s-a nascut omul invatat... Pittbull, iti doresc sa ti se materializeze visul cat mai repede posibil fie ca iti iei partaitoare, fie ca iti iei Busa, numai sa te alaturi fizic comunitatii :ok: Ai mare grija, si asfalt uscat (si la zile mai cu soare, ca sezonul moare).

 

:) :angry:

Pentru a evita sa ma cert pe un singur topic pe langa subiect, cu doi puberi care doresc sa se "alature fizic comunitatii" :) am ales sa iti trimit PM.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

''AM TOATA GRUPA DE VITAMINE PE PERMIS''......io am carenta de multe vitamine...sa ma duc la doctor...sa nu ma duc....

 

Nu :) . Ar trebui sa faci repede scoala si sa dai examen si pentru restul de "vitamine" :) .

:angry: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu :) . Ar trebui sa faci repede scoala si sa dai examen si pentru restul de "vitamine" :) .

:angry: :ok:

 

era o ironie ... :moto: .la fraza pe care a spus-o pitbull.

in rest.. e loc pt toti..ma face sa zambesc ..contrarea unora..nu am nimic cu nimeni, atat timp cat nu ma lezeaza in vreun fel.

fiti fericiti ca viata e scurta. asfalt uscat pan' la iarna :moto: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

......IAR IN PRIVINTA CARNETULUI STATI MAI OAMENI LINISTITI, CA AM TOATA GRUPA DE VITAMINE PE PERMIS..SI ASTA DE ACUM 6 ANI....SI PESTE 4-5 SUTE DE MII km FACUTI CU TOT FELUL DE RABLE PRIN RAHATUL ASTA DE TARA SI DRUMURILE EI...

 

Adica tu vrei sa zici ca in 6 ani de permis ai facut peste 5 sute de mii de km ? Daca ai facut 500.000KM in 6 ani,asta de la 18ani,pentru ca observ ca ai 24 anisori, inseamna ca ai facut cam 231km/zi timp de 6 ani inclusiv sambata si duminica,adica in fiecare zi(ca sa intelegi si tu).Inseamna ca esti un fel de superman al tiristilor.Asa ca mai lasa-ne zeule cu minciunile tale umflate.

 

Dupa ce minti mai esti si lipsit de respect(respect minim bineanteles)cum mi-ai demonstrat mie personal pe alt topic aratandu-mi semnul :angry: fara nici un fel de suport . La varsta pe care o ai ar trebui sa dai dovada de mai multa inteligenta si sa te diferentiezi de restul adolescentilor.

 

Mai oameni buni frumusetea vietii pe 2 roti este direct proportinala cu pericolul pe care al induce asa ca incetati sa sa mai visati la tampeniile astea . Viata bate filmul:eu personal am facut accident la 40km/h care s-a lasat cu fisura de bazin(a prietenei).

 

Si NU, pentru cei ca tine nu ar trebui sa fie loc pe acest forum.Si nu, tu nu esti un incepator,tu esti un mare mincinos,echivalentul lui emanuel.Chiar ce motoreta vrei sa-ti iei?Ca sa-ti zic cand o sa cazi...

 

Imi place poza din avatar,e o aluzie la Brokeback Mountain cumva ?(e film nu motoreta prototip).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :angry:

Pentru a evita sa ma cert pe un singur topic pe langa subiect, cu doi puberi care doresc sa se "alature fizic comunitatii" :) am ales sa iti trimit PM.

Thx o great mogul of 2 wheels driving :ok: Cineva sa incheie topicul asta pls :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA MA NICI NU SE PUTEA ALTFEL.................RESPECT PENTRU UNII .....IAR PENTRU TOTI "C......II" CARE SE CRED MOTOCICLISTI MULTA :angry: :ok: :) :) :) :moto: :moto: ...LA FEL CATI KM REALI AM FACUT EU......

 

ps : MATEMATICIANULE DC FACI SPANIA DE 10 ORI IN 2 LUNI FACI 70 MII "desteptule" :hug: FII DESTEPT CA FORULUL ASTA ESTE PLIN DE ......

 

HAI CA TREBUIE SA PLEC CA SE RACESTE APA IN CADA SI SE DEZABURESTE CASCHETA....AAAAAA

SI INCA CEVA "PARTARULE" TATUAJELE ALEA FAC MAI MULT DECAT PARAITOAREA TA.... SI NU PREA POT SA TE FAC SA INTELEGI ASTA ......ASA CA CIOCULETU MAI MIC.....CA NU MOTORUL ITI DA DREPTUL SA JUDECI PE UNUL SAU PE ALTUL PE ACEST FORUM....SI AS APRECIA DC AI FI MAI DIPLOMAT ...."EU NU CRED CA TE-AM JIGNIT SAU NICI MACAR NU TE-AM DERANJAT CU CEVA DOMNULE "mihai popescu raul"

Editat de aliass_pitbull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare poza ta de la avatar...

Not

 

 

Trebuie sa recunosc ca si eu am vazut la cineva ceva asemanator......si parerea mea este ca este pe aici un baiat cu o poza la avatar mai tare ca asta a mea " el este pe veceu in costum de moto cu casca pusa si cu un laptop in brate"

 

oricum mie unul imi place..... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca cel mai bun raspuns l-a dat nenea nec+ultra :angry: scurt si la obiect

 

si eu sunt incepator si mi-am dat cu parerea in multe topicuri si poate am zis ceva bun sau poate am zis ceva prost. sunt multi care fac si dreg pe forumuri poate si pe strada, sa fie ei sanatosi, eu nu inteleg de ce ii iei in seama. (ma refer strict la raspunsuri ironice si acide)

 

in concluzie sunt tot felul de maimutoi si pe strada si pe forumuri, dar si baieti de nota 11

 

 

numai bine :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine zis ,si eu ma inteleg cel mai bine cu alti posesorii de motocicleta ca a mea ,unde dezbatem probleme comune ,in schimb la alte discutii unde te mai bagi e imposibil sa nu apara cate unul mai cu motz ,posesor sau doar aspirant moto. Stai sa vezi acum ca vine iarna si toata lumea o sa piarda vremea in fata calculatorului ce discutii or sa fie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu cel ce a inceput topicul.

 

Restul...frustrati sunteti voi mah.

Ce trebuie sa calareasca un OM pentru a primi respectul vostru?

 

Cu mult respect...sau cu lipsa totala (in functie de merite)

 

Va salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baiatule, ca sa fii luat in serios nu trebuie sa te apuci sa injuri pe toata lumea cum faci tu in acest topic.Ai inceput un topic foarte serios si dupa aia ai dat-o in diverse si in niste glume extrem de proaste,numai a om serios nu miroase atitudinea ta.

 

Tu de fapt ce vrei sa faci:vrei sa iti iei motoreta ,sa te dai cu ea si sa acumulezi o frumoasa experienta pe 2 roti sau vrei sa fii bagat in seama pe acest forum si sa devii motociclist virtual honoris pausa ?

 

Dupa cum te exprimi si dupa nickul tau liber ales parerea mea este ca esti manelist, ai BOS sau SEF la masina (Aseis).Mai bine ia aminte la semnatura ta si gandeste-te mai bine ce vrea sa insemne si unde vrei sa te incadrezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...