Sari la conținut

Am nevoie de ajutor !


Postări Recomandate

As vrea sa achizitionez un derbi gpr 125 doar ca are niste probleme . carena din fata dreapta e rupta putin jos si e zgariata cea de pe stanga ,ar trebui revopsite si pe dreapta una noua . alta problema e ca are nevoie de o oglinda originala pe dreapta si de saua pentru pasager noua ca cealalta a fost rupta si pusa alta . Cea mai mare problema care o are e ca are nevoie de segmenti noi . Imi plac mult derbiurile si as vrea sa am unul , puteti sa imi spuneti cam cat m-ar costa toata "distractia" asta ? Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ce spui , pare cam carpacita ..

nu m-as incurca cu asa ceva decat daca ar avea pret un 25 mil ... (banuind ca e modelul in 4 timpi)

acum ..fiecare cum crede :)

Tu vrei modelul in 4T la 600 d euro.... Daca are nevoie de segmenti e mai mult ca sigur 2T asa ca Zeu daca iti doresti un derbi , cauta unul in stare ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci spuneti ca nu are rost sa ma incurc cu asa ceva . E modelul in 2 T . Sta intr-un service de ceva timp ca nu are proprietaru bani sa o faca si am zis ca daca o iau sa o fac calumea . Aprilia rs 125 am vazut cateva dar erau praf . Intradevar sunt faine si am gasit ceva aici in zona mea , la cluj . Multumesc pentru ajutor si asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am bugetul necesar sa il fac , doar ca nu gasesc carena laterala si saua pentru pasager pe nicaieri .Imi place mult cum arata , desu nu este la fel de puternic , lat si mare ca si Aprilia rs 125 . Am sa ma orientez sa vad . Pana atunci nu stiti pe cineva din Transilvania care vinde aprilia rs 125 sau din tara dar sa se deplaseze aici ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am bugetul necesar sa il fac , doar ca nu gasesc carena laterala si saua pentru pasager pe nicaieri .Imi place mult cum arata , desu nu este la fel de puternic , lat si mare ca si Aprilia rs 125 . Am sa ma orientez sa vad . Pana atunci nu stiti pe cineva din Transilvania care vinde aprilia rs 125 sau din tara dar sa se deplaseze aici ?

Ai A1 ?Daca da cauta ceva ce iti place , iei trenu' o cumperi si vii pe ea. Ce buget ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am A1 , am gratis pe trenca tata lucra la cfr da intervina o problema ... il am de abia 1 sapt si ceva si nu ma lasa tata sa vin nici de la oradea, daramite de pe la bacau sau bucuresti unde am vazut motoare :)

 

Am un buget de 1500-1700e

 

daca era mai mare , pe la 2000 e imi luam sigur un r125 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am A1 , am gratis pe trenca tata lucra la cfr da intervina o problema ... il am de abia 1 sapt si ceva si nu ma lasa tata sa vin nici de la oradea, daramite de pe la bacau sau bucuresti unde am vazut motoare :)

 

Am un buget de 1500-1700e

 

daca era mai mare , pe la 2000 e imi luam sigur un r125 :)

Pai la banii astia iei ceva frumos , nu te mai complica cu Derbi decat daca e modelul 4T.Vezi ca am vazut si aprilia rs 125 2007 - 2008 pe la 1700.Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...