Sari la conținut

Accident pod Otopeni 09.07.2011


smok3
 Share

Postări Recomandate

In sensul spre Bucuresti chiar la urcarea pe pod,aglomeratie,coada mare de masini,politie ,salvare abia ajunse....un Suzuki GSX-R K8 arata dupa spate ca fata nu mai exista,cu numar de Constanta,abia ridicat pe cric a lovit o masina in plin pe partea soferului(necedare de prioritate la prima vedere din partea masinii care cred ca urca de sub pod),sper ca riderul este ok avariile motocicletei cat si ale masini pareau destul de serioase...cred ca motocilistul era deja in salvare pt ca nu l`am vazut... decat un al doilea rider vorbind cu Politia si langa K8 parcat un R1 intreg...

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am oprit, asa s-a intamplat, neacordare de prioritate de catre auto care urca de sub pod. riderul era ok, nu a fost luat de salvare. era baiatul cu tricou verde sau albastru (nu mai tin minte) care vorbea cu politistii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu nu stiu de vreo vantaie ca nu l-am cautat, dar omul era in picioare si umbla de colo colo, l-am intrebat daca e ok, a zis ca da, mai era un amic care se oprise inaintea mea si el a zis la fel ca e ok omul, iar cand am plecat chiar il ajuta pe herr polizai sa traga motorul din drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era un miar auriu ?

 

Alb cu albastru daca nu ma insel...

 

Am trecut si eu pe acolo dar probabil mult mai tarziu dupa ce se intamplase pentru ca nu mai era agitatie, doar vreo 2-3 persoane in curtea aia de pe dreapta...motorul era pus pe cric la marginea drumului, intr-adevar partea din fata era praf.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...