Sari la conținut

Ajutor pentru motopolitist lovit grav in Constanta


Nikolas
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 410
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

chiar acum dau din nou pe realitatea, au spus de colegi si de noi motociclistii de pe forum care facem eforturi sa strangem banii necesari; hai sa ne organizam pt treaba cu fluturasii; cand si unde in bucuresti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

marsul este certitudine,am primit autorizatia,vineri ora 16 ne intalnim in parcare la carrefour,in fata la bricostore...va asteptam ,atat motoare cat si autoturisme solidare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr adevar ,din scurt,politia a hotarat ziua de vineri ora 16,am incercam sa amanam dar nu am reusit...asa ca trebuie sa raspandim vestea pana maine,in speranta ca vom fi cat mai multi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este posibil ca,in masura in care se obtine autorizatia din partea organelor locale,sa se desfasoare vineri la braila,ora 16,un mars de solidaritate si sustinere pentru georgian la care sunt invitati in primul rand motociclisti dar si alte vehicule participante la trafic...scopul este de sensibilizare a opiniei publice sa fie alaturi de georgian si sa se stranga o suma suficienta in contul sau care sa i acorde o sansa la normalitate...in cursul zilei de azi voi afla daca totul e ok si marsul va fi o certitudine si voi posta pe forum...de asemenea,am facut un anunt redactat pe un format a4,ce contine poze cu georgian si numarul de cont pe care l am impartit prietenilor motociclisti din braila si l am lipit cu totii pe motoare si pe masini..anunt preluat si de colegii mei de munca(taxi),cat si de politisti pe masinile de serviciu si cele personale..multumesc firmei capricio din braila care m a ajutat sa l redactez si sa l multiplic in peste 100 exemplare fara nici o pretentie financiara..Dumnezeu sa l ajute pe georgian sa depaseasca aceste momente grele...aveti atasat anuntul,in speranta ca il vom lipi cat mai multi pe motoarele si pe masinile noastre

 

atasez si formatul pdf pentru printare

Camn offtopic: Poti si tu sa bagi o poza chioara A4 pentru printare, ca mie nu-mi intra PDF-ul asta pe HPCLJ1600, pur si simplu la "Fit" imi da nasul cam prin dunga din dreapta si la 30% iese jumatate din motocicleta si o parte din text pe afara, si nu pot sa bag sub 30%.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a rezolvat si problema cu poza de care aminteam mai sus, deja o am printata si imbracata in plastic sa o pun maine pe motor, poza castigatoare e pe ziarul ala de la Braila aici.

Si sper sa si aiba alt efect decat surpriza pentru politisti daca o plimbam noi prin oras, ma gandesc in principal la un efect negativ asupra portofelului personal si al vecinilor, ca dupa parerea mea merita...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre oameni buni, fara suparare, ce se mai intampla?

chiar m-as simti f nasol ca noi sa ne fi mobilizat si omul sa ramina cu o problema de sanatate ca nu a fost transportat la timp!

 

mai e nevoie de ceva? mai putem ajuta cu ceva?

cu cat trece timpul cu atat sansele la o asemenea problema se micsoreaza....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre oameni buni, fara suparare, ce se mai intampla?

chiar m-as simti f nasol ca noi sa ne fi mobilizat si omul sa ramina cu o problema de sanatate ca nu a fost transportat la timp!

 

mai e nevoie de ceva? mai putem ajuta cu ceva?

cu cat trece timpul cu atat sansele la o asemenea problema se micsoreaza....

Pai putem sa mai trecem pe la 'caserie' pana se hdecide unde si cum va merge. Eu zic ca daca punem mana de la mana cate 100 ron x 1000 de donatori ar fi o treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai aveti rabdare pana luni, va rog - o sa aflam mai multe. Din cate stiu eu (informatii de joi) mai erau de facut niste acte si se astepta un accept de la o clinica. Lucrurile sunt foarte avansate si in parte asta ni se datoreaza si noua, comunitatii motociclistilor. Eu evit sa-i stresez cu telefoanele, ca numai de mine n-au chef, banuiesc, dar luni o sa sun sa aflu noutati.

 

Oricum, asa mobilizare mai rar am vazut. Nu numai noi, ci si colegii lui si multi oameni care n-au nici o legatura cu moto, dar au vazut scrisorile mele pe diferite bloguri (la groparu.ro, la arhiblog.ro, la cabral.ro, s.a.m.d.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eforturi se fac, sa vedem ce vesti ne aduce ziua de luni.

 

Georgiane.....La luptaaaaaaaa !!!

noi pionii si soldatii tai te sustinem moral.

 

sanatate maxima si fruncea sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...