Sari la conținut

Denso Iridium


Radu46
 Share

Postări Recomandate

UNDE GASESC SI EU NISTE BUJI DENSO IRIDIUM IUH27 PT CBR600F3 98 MAI SUBTIRE LA PRET CA EU AM GASIT CU 850000 UNA SI MI SE PARE EXAGERAT ASTA AVAND IN VEDERE CA AFARA SUNT DOAR 12 13 EURO. AJUTATI-MA SI PE MINE CA AM DE MULTI KM NGK SI VREAU SA LE SCHIMB LA INCEPUT DE SEZON 2007.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde ai gasit denso?...si eu caut de ceva timp....NGK pentru motoreta mea sunt al draq de pretentioase..

eu sunt din bz si daca vrei desi la un pret maricel ma pot orienta eu la ceiti trebuie numai sa imi dai datele motorului. oricum e un parc auto care aduce filtre kn ulei motul buji denso si ngk iridium ix

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

la iridiu daca vreti performanta luati denso! si daca vreti sa tina putin mai mult dar sa mearga mai "prost" ngk! si inca ceva: feriti-va de ngk-urile (oricare) luate din romania... sunt varza si facute pe la turci, ca si bosch-urile! cele originale sunt intr-adevar bune! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era pe okazii.ro unul care vindea numai bujii cu iridiu, denso si ngk, la preturi mai mici decat la orice magazin la care am intrebat eu;

http://www.okazii.ro/catalog/1133865/auto-...dium-Power.html

era din timisoara, dar nu reusesc sa aflu nr de tel sa il contactez. okazii.ro e de c.... t :hug: si nu da nr contact ci doar face licitatii. eu m-am logat si tot nu am reusit sa aflu nimic. poate sti tu un nr de mobil ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la iridiu daca vreti performanta luati denso! si daca vreti sa tina putin mai mult dar sa mearga mai "prost" ngk! si inca ceva: feriti-va de ngk-urile (oricare) luate din romania... sunt varza si facute pe la turci, ca si bosch-urile! cele originale sunt intr-adevar bune! :hug:

uite cine stie.......eu sunt patit cu NGK......cred ca le am bagat si scos prin toate gaurile mami producatorilor.....si pana nu gasesc denso merg cu un jeg..nu mai pun NGK pe motoreta ca sunt al draq de scumpe si de stricacioase

 

 

sorry de offtopic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

nu, ngk-urile originale nu sunt proaste cum nu sunt nici bosch-urile! chiar tin mai mult decat denso pe afara! la noi e invers... inca nu s-au prins romanii ca se cauta si denso :hug: doar ca la noi slabe sanse sa gasesti originale ngk si bosch, doar denso!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...