Sari la conținut

accident nerva traian 6 sept


Darkthor
 Share

Postări Recomandate

Salutari.am primit un telefon de la un amic de un accident pe nerva traian azi.Nu mi-a putut zice nici un detaliu...aveti vreo informatie cineva despre ce s-a intamplat? Aparent a fost implicata o masina Ford.

Editat de Darkthor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati pt gresala... cand nu e cap e vai de picioare.

 

Am mai gasit acest articol al politiei dar nu din 06 sept... http://www.politiacapitalei.ro/index.php?option=com_content&view=article&id=59

 

 

 

 

Editat de AndUtz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un pic de confuzie aici pe forum. Politia si-a lansat un canal pe YouTube si au postat pe acolo cele mai memorabile accidente din cele ce au fost surprinse de diverse camere de filmare. Aici pe forum mai nou suntem bombardati cu tot felul de accidente care chipuirile ar fi noi dar unele sunt vechi de 4-5 ani. Cred ca si aici e vorba de unul din astea vechi. Sau e din nou o confuzie intre alea vechi si astea noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema este ca deschizatorul de topic zice a primit un telefon ieri nu in 2007!!! de la un amic care...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, ieri mi s-a spus la telefon despre un accident de ieri....din pacate nu am gasit nici o informatie clara...sper sa nu fi fost ceva major.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, ieri mi s-a spus la telefon despre un accident de ieri....din pacate nu am gasit nici o informatie clara...sper sa nu fi fost ceva major.

Chestiunea e simpla; suni amicul care zici ca te-a sunat si il intrebi de unde stie, cine i-a spus, si asa din aproape in aproape afli si ne spui si noua...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dasta nu mai posteaza lumea....ca incep raideri de tastatura sa se dea cu parerea...toti atotstiutori motociclisti pe anunturile dupa bikeshop.ro...=)):))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dasta nu mai posteaza lumea....ca incep raideri de tastatura sa se dea cu parerea...toti atotstiutori motociclisti pe anunturile dupa bikeshop.ro...=)):))))

Care lume frate ? asta este lumea,astia suntem!!! si mai sta si in orasul cu metrou, daca statea in provincie avea o scuza ca este taran si provincial.. si se accepta.

Oricum este bine ca sistemul se misca, informatia circula.

 

MA .. sunt eu chior sau cei doi useri de la inceput sunt unul si acelas individ si sa le dea ban la ambele un moderator dc este asa,, in loc sa ma taxeze pe mine cand fac off topic.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Era sa iti zic eu unde sa iti indesi aceste aere de rider de tastatura...unii conduc,altii tasteaza...1000 de postari...da' poate ai atasat laptop pe ghidon si nu stiu eu.

Rog un moderator sa inchida threadul.

Editat de Darkthor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...