Sari la conținut

Aprilia RS50 la podul Ciurel


melciu
 Share

Postări Recomandate

Acum aprox o ora si-un pic accident pe podul Ciurel. Un baiat (zicea politistul) a derapat in cel mai ciudat mod (pe dreapta cand era aplecat spre stanga) si a sarit bordura pana in gardul de protectie al stavilarului.

 

norocul lui ca nu a zburat in lac.

 

Mobra este inca acolo legata cu un lant de bicla. Garcia a zis ca ramane acolo pana cand vin baietii de la Udriste, fac masuratori si daca nu vine nimeni o vor ridica ei si o duc in parcul lor.

 

casca era sparta in cateva bucati. Smurd-ul l-au luat si e la municipal.

 

Mobra era inmatriculata in Teleorman (o cumuna cu P), era un rs50 "chituita" "by BALAMUC". You do the math.

 

Daca il stiti mergeti si luati mobra pentru ca politia cere chirie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... a derapat in cel mai ciudat mod (pe dreapta cand era aplecat spre stanga) si a sarit bordura pana in gardul de protectie al stavilarului.

 

Este clasic accidentul pentru portiunea aia, se datoreaza inclinarii carosabilului, "inversa" cu traiectoria. Cica este pentru "sa se scurga apa"....Au fost multi care au sarit parleazu' acolo, mai ales cu masina. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut si eu pe acolo...stereotip de mobra ''low cost'':aspect de caruta cauciucuri asemenea....am intrebat daca pot sa ajut cu ceva dar nu era nevoie de mine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...