Sari la conținut

INTRUNIRE MOTO 2012


etarulescu
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 446
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

La anul aceasta intrunire va fi organizata cel mai probabil intr-o locatie din judetul Brasov, la limita cu judetul Covasna. Detalii in episodul urmator, dupa ce stabilim niste chestii de principiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La anul aceasta intrunire va fi organizata cel mai probabil intr-o locatie din judetul Brasov, la limita cu judetul Covasna. Detalii in episodul urmator, dupa ce stabilim niste chestii de principiu.

 

Cool!

Intrunirea de la Focsani se va tine langa Brasov!!?

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de o intrunire de retro, asa socot eu, nu despre intrunirea de la Focsani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact cum a spus nenea Victor, eu vb despre o intrunire de motociclete clasice. Focsaniul va putea organiza in continuare Retrobike. Iar daca nu reusesc in locatia propusa, ma gandesc sa-l combin pe Cuxi sa ne gaseasca un loc in zona Voila-Fagaras. We shall see.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Exact cum a spus nenea Victor, eu vb despre o intrunire de motociclete clasice. Focsaniul va putea organiza in continuare Retrobike. Iar daca nu reusesc in locatia propusa, ma gandesc sa-l combin pe Cuxi sa ne gaseasca un loc in zona Voila-Fagaras. We shall see.

Noi, focsanenii o sa sprijinim cu tot ce putem aceasta intrunire propusa de Mihai. Licorile bahice o sa fie asigurate de noi(mine). :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Vizitator VULPOIU

Domnilor! Prieteni! Vecini! ....uăi!

 

Tare o fost frumos acolo, locaţia o fost o nebunie curată... mîncarea (care-o apucat :lol:), la fel...

 

La gura sobii cu cana di jin shiert în bot, beleşti ochii la poză, şi.....

 

Aşa caltminteri nu-i:

La anu', cum îi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrea sa organizam si anul acesta RETROBIKE, pentru acest lucru suntem in tratative cu o alta locatie de unde sper sa primim si o sponsorizare. Amu cred ca cel mai bine ar fi sa ne gospodarim singuri, stabilim un plan de cheltuieli si vedem noi cum impartim ca sa omenim pe toata lumea. Din punctul meu de vedere ar fi foarte ok daca ne-am strange numai posesori de moto<1980.

Si lucrul cel mai important: ASTAZI SOTIA MI-A NASCUT INCA O FETITA. Temerile pentru care am suferit ceva vreme s-au dovedit(din fericire) a fi nefondate. La intrunire fac eu cinste cu vinul. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.

Si lucrul cel mai important: ASTAZI SOTIA MI-A NASCUT INCA O FETITA. Temerile pentru care am suferit ceva vreme s-au dovedit(din fericire) a fi nefondate. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

 

Pai ce sa mai zicem : e cu adevarat o zi mare si-i uram bun-venit,viata lunga si sanatate micutei si neamurilor ei !!!!

:tempted: :welcome: :birthday: :cheers: :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

 

Am vrea sa organizam si anul acesta RETROBIKE, pentru acest lucru suntem in tratative cu o alta locatie de unde sper sa primim si o sponsorizare. Amu cred ca cel mai bine ar fi sa ne gospodarim singuri, stabilim un plan de cheltuieli si vedem noi cum impartim ca sa omenim pe toata lumea. Din punctul meu de vedere ar fi foarte ok daca ne-am strange numai posesori de moto<1980.

Si lucrul cel mai important: ASTAZI SOTIA MI-A NASCUT INCA O FETITA. Temerile pentru care am suferit ceva vreme s-au dovedit(din fericire) a fi nefondate. La intrunire fac eu cinste cu vinul. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Sa va traiasca !!!! :10:

Editat de cristi74
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

lucrul cel mai important: ASTAZI SOTIA MI-A NASCUT INCA O FETITA.

 

Tot binele, atat fatitei cat si voua! Bravo si sa fie intr-un ceas bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Ohooooo!!! :D să-ţi trăiască, să fiţi sănătoşi cu toţii să vă bucuraţi de ei!

 

Cît despre altă locaţie.... dacă zici tu că e mai bună... mai bun de atît nu ştiu ce-o putea fi.

Cheltuieli? Simplu: taxă la intrare, 10.15 lei, nu e mult, şi ştii vorba aia: "face toţi banii"

 

...posesori de moto înainte de 1980.... hai hai.... adică io nu pot să vin cu IJ, Nipră sau Ural...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ohooooo!!! :D să-ţi trăiască, să fiţi sănătoşi cu toţii să vă bucuraţi de ei!

 

Cît despre altă locaţie.... dacă zici tu că e mai bună... mai bun de atît nu ştiu ce-o putea fi.

Cheltuieli? Simplu: taxă la intrare, 10.15 lei, nu e mult, şi ştii vorba aia: "face toţi banii"

 

...posesori de moto înainte de 1980.... hai hai.... adică io nu pot să vin cu IJ, Nipră sau Ural...

Scuze, ma refeream in afara de comuniste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Zona Vidra, Valea Sarii, Brosteni sau Mera sunt frumoase. Vidra si Valea Sarii sunt superbe in lunile Iunie si Iulie si sunt accesibile si dinspre Targu Secuiesc.

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai probabil va vom invita si anul care vine la Focsani. Urmeaza sa stabilm data. Asteptam propuneri, idei, sugestii...

Dom' Edy,locatia a fost buna,atmosfera cam de nota 7. Mai trebuiau inlaturati laudarosii care cred ca o honda de 2000 de euro e mai interesanta decat un IJ de 100. Sper ca anu' asta,cand sigur voi veni la Focsani,sa gasesc o formatie pe o scena,sa-mi cante si mie ceva din armata. In rest,cum am mai zis,ai fost la inaltime, esti bun de organizator. Incepe si pune biletele purcoi,o sa te coste mai mult ca in 2012. La multi ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand sigur voi veni la Focsani,sa gasesc o formatie pe o scena,sa-mi cante si mie ceva din armata.

Ia uita ma frate la el , nu a facut armata.

Si ce sa cate formatie pe scena. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:smoke: Petrica......."treburile" cantate "din armata" au avut succes anul trecut deci se pot (macar) repeta.

 

PS: nici mie nu mi-o placut uniforma :P

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori Fericite!

 

Din munti, eu si Cios va spunem ca venim la o intrunire de iarna, daca s-ar putea organiza prin Covasna sau Harghita (Intorsura Buzaului, Joseni, macar sa simtim frigul), ar fi foarte bine.



8322116818_8d0fe4df1f_c.jpg

Poze de azi de la Barajul Pecineagu, ne gandeam ca ar fi dat bine niste atasiste pe fundal.

8322213136_507229b8aa_c.jpg

8322115468_67fa346322_c.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...