Sari la conținut

Viata merita TRAITA, TRAIESTE drumul.


ozzy
 Share

Votati UN concurent din cei 50 cu pozele sale aferente -unul(sau mai multi daca vrei) per grup  

195 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Rog castigatorii sa ma contacteze pentru a intra in posesia premiilor.

Castigatorii care nu sunt din Bucurestii imi pot da PM cu adresa pentru a primi premiile prin posta.

 

Multumim tuturor pentru participare.

 

A castigat cea mai sexy fotografie ( aka concurenta :P ). Lasand gluma la o parte, felicitari castigatorilor si organizatorilor pentru aceasta raza de soare in miez de iarna. A fost o super ideea, ozzy you are da` man ;) . Idee pentru urmatorul concurs : cea mai frumoasa motocicleta. Eh?

 

Multam Mario. :cheers:

Ar fi frumos sa facem si concursul pentru cea mai frumoasa motocicleta dar eu propun mai mult.

Sa fie cea mai frumoasa motocicleta cu cea mai frumoasa fata langa ea. Sa vezi atunci distractie. :D

 

Din pacate orice lucru mititel iti mananca timp. Daca nu ar trebui sa muncesc, sa nu am grija zilei de maine, as face la nebunii cum a fost asta mult, mult mai bine organizate si documentate.

Organizarea acestui concurs mi-a luat cam trei zile adunate. Alea trei zile ori le furi din timpul liber ori le furi din campul muncii.

Pe durata concursului am stresat cam 10 oameni sa ma ajute. Moca evident.

Am consumat cativa litrii de benzina si cateva zeci de minute din telefonul mobil.

 

Nu imi pare rau. Chiar a iesit frumos cu toate balbaielile mele de pe parcurs.

Dar in Romania e dificil sa faci actiuni frumoase si din tot sufletul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Felicitari organizatorilor si castigatorilor!

 

Multumim IceLord.

 

Castigatoarea locului 1 si castigatorul de pe locul 2 si-au ridicat premiile.

Asteptam si pe ceilalti castigatori sa ne contacteze pentru a intra in posesia premiilor.

 

Gasca Romantic Bikers

Va ureaza sarbatori fericite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

felicitari pentru concurs - o tema excelenta- si celor de l-au castigat!

 

ozzy, nu am avut vreme sa urmaresc cu de-amanuntul, poti posta fotografiile castigatoare?

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult pentru aprecieri, multumesc mult pentru ca ati votat sau ca ati vizionat. Practic este singurul premiu pe care mi l-a adus participarea la Tuareg Rally 2011 :) Poate in 2012, daca vine moshu cu un sponsor, voi participa iarasi si voi reusi sa aduc acasa macar imagini spectaculoase de pe acel continent minunat, Africa.

 

cu stima Catalin Mitachescu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1324630639[/url]' post='3019898']

multumesc mult pentru aprecieri, multumesc mult pentru ca ati votat sau ca ati vizionat. Practic este singurul premiu pe care mi l-a adus participarea la Tuareg Rally 2011 :) Poate in 2012, daca vine moshu cu un sponsor, voi participa iarasi si voi reusi sa aduc acasa macar imagini spectaculoase de pe acel continent minunat, Africa.

 

cu stima Catalin Mitachescu.

 

Felicitari, Stiulete!!! Imi spusese Codin de mult ca esti nebun cu motoarele! Craciun fericit si la multi ani!

Editat de chill0ut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...