Sari la conținut

Yamaha YZF R6 (2004)


ArkAngel
 Share

Postări Recomandate

Super bicicla, sa o stapanesti sanatos! Daca simti ca mai ai de invatat, poti iesi la ture in weekend de dimineata, sunt destul de libere strazile. Si cum zicea si colegul de mai sus, grija cu gazul - nu uita ca trebuie sa te si opresti :) Si grija la inceput cu sportiva cand e soseaua uda, rece etc. La un chopper il mai redresezi parca mai usor daca fuge spatele, dar pozitia pe sportiva e ceva mai dificila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa alegere.s-o stapanesti sanatos.(tot yzf r6 modelu tau o sa-mi iau la primavara)Asfalt uscat

 

Auzi?tu stai in sebastian?..ca acolo sta si cumnatu meu..si am vazut cand am trecut pe acolo motorele astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa alegere.s-o stapanesti sanatos.(tot yzf r6 modelu tau o sa-mi iau la primavara)Asfalt uscat

 

Auzi?tu stai in sebastian?..ca acolo sta si cumnatu meu..si am vazut cand am trecut pe acolo motorele astea.

 

Dap, dar nu o să mai ținem motoretele acolo mult timp, le băgăm la garaj curând.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa alegere.s-o stapanesti sanatos.(tot yzf r6 modelu tau o sa-mi iau la primavara)Asfalt uscat

 

Auzi?tu stai in sebastian?..ca acolo sta si cumnatu meu..si am vazut cand am trecut pe acolo motorele astea.

Ai 16 ani .. nu ai A1 ,,, ai un Rs 250 furat ... acum vrei 600 ...

 

Asteapta si iti cumperi ZX14-R. Apare in 2012 ...

 

Dap, dar nu o să mai ținem motoretele acolo mult timp, le băgăm la garaj curând.

Poate te scapa booyaka de el ...

 

Ti-l "cumpara" fara sa vrei ...

 

Ai lacatul pus pe roata ? :crack:

Editat de BQGDDAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit frate...ca nu sunt de ala de fura..nu te lua dupa altii..am trecut si azi pe acolo si era un motor ..dar avea husa pusa pe el.poate o data ne vedem .s-a vad si eu motoru tau si tu pe al meu :))

 

La primăvară, cu cea mai mare plăcere... mai era doar 1 motor (Honda CBR 954 RR FireBlade) cu husa pe el pentru că fratimiu e accidentat la picior (football player) ...nu Âştiu, să văd... poate îi duc eu motorul la garaj, dacă el nu poate.

Editat de ArkAngel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare ca am vazut motoru intr-o zi pe bulevardu 1 Dec la posta....A cam inghetat de frig parca o seara pe acolo :) .

 

Haha... da îmi aduc aminte seara aia... am parcat motorul în fața blocului unei prietene pe 1 decembrie, apoi am mers amândoi cu metroul până în underworld club ;D ...când ne-am întros, aveam motorul "înghețat" -_-" ...am stat la ea până pe la prânz, apoi am plecat acasă.

Editat de ArkAngel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

My first bike... Yamaha YZF R6 O_o...sunt începător (A-ul luat pe 4 noiembrie 2011)

 

 

 

Frumoasa rau .. Sa ai parte de ea . Si eu mi-am luat carnetul prin august 2011 si tot un r6 am dar din 2000 . Tr sa avem grija cu ele . Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...