Sari la conținut

Elevator moto


gtr 1000
 Share

Postări Recomandate

Confectionez la comanda elevatoare moto dupa specificatia clientului.post-32362-0-26246700-1322591613_thumb.jpgpost-32362-0-29259000-1322591637_thumb.jpgpost-32362-0-80244200-1322591652_thumb.jpgpost-32362-0-55084500-1322591684_thumb.jpg Pentru exemplificare ,in imagini apare un elevator care poate fi folosit in configuratie simpla(o motocicleta)sau cu extensie laterala pentru motociclete cu atas,ATV-uri,etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confectionez la comanda elevatoare moto dupa specificatia clientului.post-32362-0-26246700-1322591613_thumb.jpgpost-32362-0-29259000-1322591637_thumb.jpgpost-32362-0-80244200-1322591652_thumb.jpgpost-32362-0-55084500-1322591684_thumb.jpg Pentru exemplificare ,in imagini apare un elevator care poate fi folosit in configuratie simpla(o motocicleta)sau cu extensie laterala pentru motociclete cu atas,ATV-uri,etc.

 

Arata super profi, bravo!

Nu intreb de pret ca nu vreau sa cumpar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A ridicat duba Ford Transit,fara nici un fel de problema. Fata de unul cumparat de la Louis sau ce site-firma vreti voi,pretul este mai mult decat rezonabil pentru asa o conformatie si capacitate !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

PS: Cred ca Feri trebuie sa deschida un topic pe ideea asta si la sectiunea "Service si intretinere curenta" , sa-l vada lumea din toata tara, nu numai cei care citesc pe "Cluj"

Stai liniÂştit că citesc Âşi alții Âşi cel puțin mie mi se pare un proiect îndrăzneț.Mi-ar plăcea să văd poze mai explicite Âşi mai ales la ce înălțime ridică.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ridica Nipra cu atas cu tot (si cu echipaj echipat complect,'mitraliera',roata de rezerva ,scule,lopatica de infanterie,etc -adica inventarul complect),daca ridica duba...ca doar pistonul hidraulic e de 32 tone. Si doar Feri a mai facut elevatoare de motor,stie ce face.

Varianta cu actionare hidraulic electrica si electromecanica (cu surub) trebuie sa mearga la fel de bine doar cadrul e acelasi: tevi de otel, culisand pe rulmenti.

Cand nu era complect l-am ridicat si nu s-a 'clatinat' deloc.

@ km453

Sa-l folosesti sanatos ,acu' ai scapat de dureri de spate!

@ ninel60

Ridica la cat e necesar (1m?) ,dar sant sigur ca Feri v-a gasi o ruleta si da el masura exacta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai liniÂştit că citesc Âşi alții Âşi cel puțin mie mi se pare un proiect îndrăzneț.Mi-ar plăcea să văd poze mai explicite Âşi mai ales la ce înălțime ridică.

Noroc cu "oamenii indrazneti",ca altfel si in ziua de azi taiam carnea cu o aschie de piatra(si probabil nici asta). Cat despre inaltimea maxima de ridicare ,este de 700mm(zecimile nu le mai scriu).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, daca tot sta sus topicul asta, cu acordul Domnului Feri ( daca am inteles bine) propun sa facem noi un pret la bijuteria asta. Spun asta, deoarece cunosc cazuri de meseriasi extraordinari care pur si simplu au o ,,retinere'' in asi evalua corect produsul muncii.

Deci incep eu : PERSONAL FARA 2500 MINIM NU L-AS VINDE

Pareri ....?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc de ceva vreme sa imi construiesc si eu unul, ca tot a venit iarna.... vad ca e foarte robust si sanatos asta, daca e de vanzare da-mi un pret pe PM ,te rog, sau pune-l aici dupa ce iti faci socotelile ca ne lasa nervii domle' :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain garaj, domle'... :friends:

Parca erai la birou, nu in service...sau n-ai avut chef azi de tovarasu' ? :crack:

 

Nea' Silviu, amu poate io stiu, dar totusi...cam cat e halatu' ?

Ca unii parca ar vrea sa stie...o fo' scump tare ? :scratch:

 

Doamne'ajuta, si vorba aia, ca de orice lucru nou: sa ai noroc de el !

P.S. Stii ce ne mai lipseste in curte? :mytruck:

Exact: remorca ! (carlig ai pe toate masinile :scooter: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super frumos realizat , si dupa tot ce sa povestit aici , este si robust si eficient !!!

 

DAR PRETUl domle , ca tot odata la 2 posturi intreaba lumea de pret , si nimic ???

 

 

ASTEPTAM !!!

 

 

 

Bravo fabricantului !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de preturi... am inteles de la Feri ca a transmis vreo 30 de preturi pe PM.

Stai putin: ACELASI pret la vreo 30 de interesati.Cine a intrebat,a primit raspuns.Nu pun pret pe forum din urmatorul considerent:nu vreau discutii de genul"Scump domnu,scump! Dincolo era mai ieftin!" Din pacate acest forum este "populat" in numar destul de mare de tot felul de "lelite" dornice sa stea pe banca la poarta si sa poarte discutii de genul:"vai ,tu, no ni si la ala cum ii imbracat! Tulai doamne,dapai oare de-a cui ii?!Dapai masa cum lo lasat sa umble asa de minune?!?! Si nu vreau sa jignesc sau sa ofensez pe nimeni! Daca am facuto,imi cer scuze! Feri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai putin: ACELASI pret la vreo 30 de interesati.Cine a intrebat,a primit raspuns.Nu pun pret pe forum din urmatorul considerent:nu vreau discutii de genul"Scump domnu,scump! Dincolo era mai ieftin!" Din pacate acest forum este "populat" in numar destul de mare de tot felul de "lelite" dornice sa stea pe banca la poarta si sa poarte discutii de genul:"vai ,tu, no ni si la ala cum ii imbracat! Tulai doamne,dapai oare de-a cui ii?!Dapai masa cum lo lasat sa umble asa de minune?!?! Si nu vreau sa jignesc sau sa ofensez pe nimeni! Daca am facuto,imi cer scuze! Feri

 

:goodposting: :agree:

 

Cei interesati sa cumpere, au aflat de mult pretzul "jucariei"..., cu sigurantza ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...