Sari la conținut

CONCURS gratuit cu premii GRATIS pentru MOTOCICLISTI


Vizitator MosRahao
 Share

Postări Recomandate

revin cu pozele cand incep sa nimeresc tastele... si mai dureaza :-)))

 

mie mi-a placut mult aseara, m-am simtit intre prieteni. trofeul facut de tiranspider cu mainile lui a fost senzatia serii!

 

Au aparut primele poze, aici: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.377038172390626.88576.100002533380683&type=1

 

Si iata TROFEUL:

 

attachicon.giftrofeul.jpg

bai, daca stiam ca o sa fie asa de studiat .. dadeam mai multa atentie la detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator MosRahao

Sincere felicitari Rares, baieti si fete.

Asta este spiritul motociclismului!

La multi kilometri frumosi!

 

Multumesc frumos, domnule Nastase, toate cele bune si dvs.

 

Dincolo de chestiile ce ne despart (ori pentru care, uneori, ajungem sa ne ciondanim in exces) un lucru e sigur: ca impartasim cu totii aceeasi pasiune! Multi km frumosi si dvs sa aveti, va urez cu aceeasi sinceritate!

 

 

bai, daca stiam ca o sa fie asa de studiat .. dadeam mai multa atentie la detalii

 

 

 

nu ai probleme, e excelent facuta motocicleta, chiar cu totii am crezut ca special ai croit-o "mai rustic" - e foarte bine facuta asa!

toata lumea a admirat-o, s-au pozat cu ea, iar lucian e cel mai fericit!

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

nu ai probleme, e excelent facuta motocicleta, chiar cu totii am crezut ca special ai croit-o "mai rustic" - e foarte bine facuta asa!

toata lumea a admirat-o, s-au pozat cu ea, iar lucian e cel mai fericit!

pai asa am vrut sa iasa, mai rustica, altfel o slefuiam mai mult, dadeam punctele de sudura ascunse. dar ideia a fost sa fie " mai speciala"

 

 

cine is domnisoarele din poza???

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Hai ca am izbutit sa extrag, de-abia - de-abia, cinci fotografii (computerul gafaie greu, luni insa la office am sa incarc mai multe poze).

In esenta, aseara oamenii au comentat slideshow-ul cu pozele de calatorie si au socializat la un drink, Owene a daruit fetelor inimi mari din turta dulce, Lucian a impartit premiile cu ceilalti, Andreea a plusat cu o "damigeana" de tzuica de Arges, trofeul construit de Tiranspider a circulat din mana-n mana si a starnit admiratia tuturor (nu cred ca a scapat careva care sa nu se fi pozat cu motocicleta-trofeu), Dan ne-a povestit cate ceva din Crimeea, Cicloburu si Grip au venit cu motocicletele (iar Ural-ul lui Cicloburu a entuziasmat toata suflarea), am chefuit si ne-am veselit cu totii, fara deosebire de capacitatea cilindrica... Fiecare a primit din partea lui Lucian un set complet al fotografiilor expuse (fiecare din cei ce au trimis poze au fost reprezentati cu cate o fotografie de calatorie moto), iar berea a alunecat perfect si din belsug intr-o asemenea companie placuta.



*** Le multumesc lui Codru Stefanescu, Kiss Istvan si Adrian Preda pentru sprijinul acordat, le multumesc celor care au participat la "concurs" si-i multumesc motocicletei mele - pentru ca datorita ei si acestei pasiuni am prilejul sa va cunosc pe toti!

Multi kilometri frumosi tuturor ce merg 2 roti!

post-67793-0-93392700-1354984016_thumb.jpg

post-67793-0-15870900-1354984095_thumb.jpg

post-67793-0-93678800-1354984246_thumb.jpg

post-67793-0-50123600-1354984326_thumb.jpg

post-67793-0-07275400-1354984380_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfuai.... incep sa ma oftic ca n-am ajuns.... .chiar daca era pentru 2 ore :laugh:

 

 

Eu is necajit de cand am aflat ca nu pot ajunge ! ......

 

Ma enerveaza de mor , forumul asta nou ca nu poti urca direct pozele , trebuie sa le pui in alta parte dupa care sa pui link-ul ...... is tot pe fuga , de nu am apucat nici poza cu km sa o pun ....

 

 

FAINA DISTRACTIE SE VEDE CA A FOST !!! BRAVOS !!!

 

 

PS - De luni ma ocup de concursul de fotografie , centralizam totul , si dam premiile !

Editat de ACHIMOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am izbutit sa extrag, de-abia - de-abia, cinci fotografii (computerul gafaie greu, luni insa la office am sa incarc mai multe poze).

 

In esenta, aseara oamenii au comentat slideshow-ul cu pozele de calatorie si au socializat la un drink, Owene a daruit fetelor inimi mari din turta dulce, Lucian a impartit premiile cu ceilalti, Andreea a plusat cu o "damigeana" de tzuica de Arges, trofeul construit de Tiranspider a circulat din mana-n mana si a starnit admiratia tuturor (nu cred ca a scapat careva care sa nu se fi pozat cu motocicleta-trofeu), Dan ne-a povestit cate ceva din Crimeea, Cicloburu si Grip au venit cu motocicletele (iar Ural-ul lui Cicloburu a entuziasmat toata suflarea), am chefuit si ne-am veselit cu totii, fara deosebire de capacitatea cilindrica... Fiecare a primit din partea lui Lucian un set complet al fotografiilor expuse (fiecare din cei ce au trimis poze au fost reprezentati cu cate o fotografie de calatorie moto), iar berea a alunecat perfect si din belsug intr-o asemenea companie placuta.

 

Multi kilometri frumosi tuturor ce merg 2 roti!

 

Dragii mei,

 

A fost o seara faina, trofeul pe masura, si oameni frumosi, prietenosi si cu voie buna. Multumim Rares pentru idee si organizare, multumim Lucian pentru setul de fotografii si pentru agat, care intr-adevar o sa-mi aminteasca de sezonul 2012. Sunetul Ural-ului lui Cicloburu m-a uns pe suflet si am ascultat cu placere povestile celorlalti.

 

Toate bune si sa ne revedem cu bine :)

Editat de incognito
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari tuturor! Imi pare rau si mie ca nu am ajuns, dar de la 500 km distanta, cu balamucul de la job si cu ninsoarea asta imi e mai dificil. Sper sa ne vedem la anul, dupa un sezon cel putin tot asa frumos ca asta.

Sarbatori frumoase alaturi de cei dragi, un An Nou fericit si multi kilometri fara incidente tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"tuica mea s-o beti voi daca va e sete; daca printr-o minune scapa, il rog pe Tiranspider s-o puna bine, ca sigur ne mai vedem la un "sirop de tuse" pe undeva!"

 

 

 

Referitor la tuica-premiu de la D-ra Incognito:

2 l au plecat spre BV la Mihut !

Dexter inca nu da semne de viata... deci, tiranspider o sa o gazduiasca!!!

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la tuica-premiu de la D-ra Incognito:

2 l au plecat spre BV la Mihut !

Dexter inca nu da semne de viata... deci, tiranspider o sa o gazduiasca!!!

 

 

mersi de ajutor :)

 

Lucian, te rog sa bei tzuica cu voie buna alaturi de tiranspider :)

tiranspider, cat despre recipient, pot sa-ti spun ca momentan benzina pentru suflet (ca sa-l citez pe cel care mi-a dat viata :P) nu e deloc unul eco :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata,

 

asta noapte la ora 1 am ajuns in iasi cu 12 ore intarziere. avionul care trebuia sa ma aduca la iasi a fost rutat la bucuresti din cauza ninsorii (dupa ce a survolat iasul), de acolo ni s-a dat un autocar care trebuia sa ne duca la iasi. din focsani nu am mai putut pleca mai departe pt ca nu se circula, drept pt care am luat un tren pana la iasi...a fost belea!

 

@incognito: multumesc pt carburant, vad cum fac sa ajunga la mine, o sa-l sun pe @tiranspider

@Festina: multumesc pentru poza cu halba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata,

 

asta noapte la ora 1 am ajuns in iasi cu 12 ore intarziere. avionul care trebuia sa ma aduca la iasi a fost rutat la bucuresti din cauza ninsorii (dupa ce a survolat iasul), de acolo ni s-a dat un autocar care trebuia sa ne duca la iasi. din focsani nu am mai putut pleca mai departe pt ca nu se circula, drept pt care am luat un tren pana la iasi...a fost belea!

 

@incognito: multumesc pt carburant, vad cum fac sa ajunga la mine, o sa-l sun pe @tiranspider

@Festina: multumesc pentru poza cu halba!

=)) hai ca zici ca-i telefonul fara fir ;))

cred ca benzina-i inca la Lucian :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata,

 

asta noapte la ora 1 am ajuns in iasi cu 12 ore intarziere. avionul care trebuia sa ma aduca la iasi a fost rutat la bucuresti din cauza ninsorii (dupa ce a survolat iasul), de acolo ni s-a dat un autocar care trebuia sa ne duca la iasi. din focsani nu am mai putut pleca mai departe pt ca nu se circula, drept pt care am luat un tren pana la iasi...a fost belea!

 

No, data aviatoare sa iti iei o parasuta ( nu de aia obsedatilor) cu tine, si cand trece pe derasupra..... . Ai avantaj ca scapi de trambalarea pe Aeroport, te catapultezi direct acasa in balcon :P

 

 

 

nici nu ai ajuns bine si te gandesti la sirop de tuse, carburant si alta alea .... ce dracu mah cat ai fost plecat ai stat numa pe apa??

 

 

 

@incognito: multumesc pt carburant, vad cum fac sa ajunga la mine, o sa-l sun pe @tiranspider

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

am inmanat azi Agatul lui Incognito, multumim prietenului Fosile pentru dar!

 

Felicitari tuturor! Imi pare rau si mie ca nu am ajuns,

 

Poate la anul - si sa nadajduim ca vom fi sanatosi! Toate cele bune si tie!

 

Pfuai.... incep sa ma oftic ca n-am ajuns.... .chiar daca era pentru 2 ore :laugh:

 

Pai vezi?

 

@Festina: multumesc pentru poza cu halba!

 

Lucian a avut ideea si mai ales a tinut neaaparat sa te salute (si) in acest fel! Ocazie cu care te salut si eu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu is necajit de cand am aflat ca nu pot ajunge ! ......

 

Ma enerveaza de mor , forumul asta nou ca nu poti urca direct pozele , trebuie sa le pui in alta parte dupa care sa pui link-ul ...... is tot pe fuga , de nu am apucat nici poza cu km sa o pun ....

 

 

FAINA DISTRACTIE SE VEDE CA A FOST !!! BRAVOS !!!

 

 

PS - De luni ma ocup de concursul de fotografie , centralizam totul , si dam premiile !

 

 

 

ce se mai aude cu concursul??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

No, data aviatoare sa iti iei o parasuta ( nu de aia obsedatilor) cu tine, si cand trece pe derasupra..... . Ai avantaj ca scapi de trambalarea pe Aeroport, te catapultezi direct acasa in balcon :P

 

 

 

nici nu ai ajuns bine si te gandesti la sirop de tuse, carburant si alta alea .... ce dracu mah cat ai fost plecat ai stat numa pe apa??

 

 

 

o parasuta prinde bine in orice situatie!

 

ah, ai zis "nu din aia".. scuze.

 

marturisesc, am ajuns aici dand search la "parasuta" :laugh:

 

si? cine-a castigat?

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...