Sari la conținut

SOIMII NEMTENI Tg Neamt


cipenyrider
 Share

Postări Recomandate

Facem si noi o plimbarica maine ? Daca nu ninge, cum s-a anuntat la meteo. biggrin.gif

La neamt +14 . Se innoureaza tip til ... cam cum a anuntat dobitocul de Busu : :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 350
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai cu motorul pe doua roti nu se poate iesi...trebuie macar 3 :burnout:

:scratch:

Editat de mihaai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratilor... wtf... am fost si eu plecat doua zile in grecia si cand m-am intors sa nu cred... ce dracu? ati adus iarna inapoi? sa nu creada nici frate-miu ca vede zapada, el vine de la 28-30 grade la umbra la 2-3 grade aici la soare, brrrrrr...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihail, ziceai de o ciorba de burta pt Paste? beer.gif Cand venim din plimbare sa ne incalzim nitel si sa radem o palincuta de la Mitrut! friday.gif

 

da parca pe langa cioba aia de burta era si un gratar printre stupi......nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles. ;)

 

Soimii, ati pus pasca si cozonacul la copt ? Mielul la cuptor? ;)

Mihail, cum stai cu ciorbita de burta ?

 

Vremea pare ca se cam strica, sper sa putem face macar o plimbare mai scurta.

 

mishu ai tmp de cioba printre supape si sincronizari de carburatoare?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In loc de smantana poate ii pui vaselina macar sa fie cu teflon :) :laugh:

 

HRISTOS A INVIAT! PASTE FERICIT SOIMILOR !

Hristos A Inviat ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil plimbare k sigur ii vremea faina, si ceva salata facuta pi gratar, sa puneti poze sa vad si yo de aici din "bora bora"

 

de 1 mai sa stam ce draq.....ca daca am munci o sa creada lumea ca santem nemti nu romani. numa la stat va e gandu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ciprian: noi venim de luni seara si stam pana miercuri. Daca se organizeaza ceva marti( pe 1 mai), scrie te rog si aici, ca ne bagam si noi.

 

Daca nu se organizeaza nimic, eu cu Oana probabil o sa iesim la o tura mai lunga cu motocicleta.

 

Weekend placut tuturor ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ciprian: noi venim de luni seara si stam pana miercuri. Daca se organizeaza ceva marti( pe 1 mai), scrie te rog si aici, ca ne bagam si noi.

 

Daca nu se organizeaza nimic, eu cu Oana probabil o sa iesim la o tura mai lunga cu motocicleta.

 

Weekend placut tuturor ! :cheers:

 

te rog ia legatura cu baietii, eu sunt in grecia pentru cateva zile. va urez gratare cat mai bogate, plimbari cat mai faine si vreme cat mai buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor! Sunt pentru prima data alaturi de voi pe acest forum. Mai intai de toate tin sa-i multumesc lui Mihail, Bianca si Doru pentru ajutorul acordat luni cand radiatorul CBF-ului meu a inceput sa ,,planga". Traiasca loialitatea intre motociclisti!!! Mi-a placut foarte mult zona Neamtului si sper sa revin cat mai curand posibil sa ne cunoastem mai bine si mai multi! Daca vreodata aveti nevoie de ajutor prin zona Focsaniului sau prin Bucuresti si va pot ajuta nu ezitati sa ma contactati (nr. meu il are Mihail). Asfalt uscat tuturor si sa azim de bine!

 

Sa incercati cand aveti ocazia si traseul de pe Siriu(legatura intre Buzau si Brasov), merita ca peisaj si loc de campare la coada lacului care formeaza barajul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor! Sunt pentru prima data alaturi de voi pe acest forum. Mai intai de toate tin sa-i multumesc lui Mihail, Bianca si Doru pentru ajutorul acordat luni cand radiatorul CBF-ului meu a inceput sa ,,planga". Traiasca loialitatea intre motociclisti!!! Mi-a placut foarte mult zona Neamtului si sper sa revin cat mai curand posibil sa ne cunoastem mai bine si mai multi! Daca vreodata aveti nevoie de ajutor prin zona Focsaniului sau prin Bucuresti si va pot ajuta nu ezitati sa ma contactati (nr. meu il are Mihail). Asfalt uscat tuturor si sa azim de bine!

 

Sa incercati cand aveti ocazia si traseul de pe Siriu(legatura intre Buzau si Brasov), merita ca peisaj si loc de campare la coada lacului care formeaza barajul.

 

Cu placere si va mai asteptam pe la noi.

si ca o mica corectura, nu ma numesc Bianca ci Kati :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...