Sari la conținut

SOIMII NEMTENI Tg Neamt


cipenyrider
 Share

Postări Recomandate

Mere bine, dl Alex. Bine sanatos? beer.gif Te astept la intrunire, 5-7 august, Pensiunea La Struti. Cele bune! bigstar.gif

 

 

P.S. Aventura noastra rimeaza cu a ta, din iarna. biggrin.gif

 

Care mai vrea drumul baltagului sa apeleze la mine, ca il rezolv imediat! roflol.gif

 

pe 5-7 august o sa fie after party la intrunire.....ea este pe 3-5 august!!!!!!!!!!!!!!!!!!beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 350
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

azi am fost 1 pic pe A3(plictisitor ca nu am motoreta de viteza si am avut si limitatot in spate de viteza :P) si un pik pe cheile turzii, interesant akolo pe chei doar ca traseu se face pe jos pe o poteca pe langa apa nu i ca la noi pe bicaz :rolleyes: si ceva poze :peace:

post-45483-0-89610600-1339944677_thumb.jpg

post-45483-0-39092500-1339945066_thumb.jpg

post-45483-0-71672000-1339945169_thumb.jpg

post-45483-0-80614100-1339945251_thumb.jpg

post-45483-0-73044300-1339945317_thumb.jpg

Editat de ruffrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am fost 1 pic pe A3(plictisitor ca nu am motoreta de viteza si am avut si limitatot in spate de viteza :P) si un pik pe cheile turzii, interesant akolo pe chei doar ca traseu se face pe jos pe o poteca pe langa apa nu i ca la noi pe bicaz :rolleyes: si ceva poze :peace:

 

i-mi place pozili mitrut....soimii rullez!!!!!!!!!thumb.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am fost 1 pic pe A3(plictisitor ca nu am motoreta de viteza si am avut si limitatot in spate de viteza :P) si un pik pe cheile turzii, interesant akolo pe chei doar ca traseu se face pe jos pe o poteca pe langa apa nu i ca la noi pe bicaz :rolleyes: si ceva poze :peace:

Mitrut, dar ai intrat cu totu' in pi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

enake ai venit calare de la wdw?

 

comic...calare pe ce.

apropo, cand vii pe drum sa opresti sa iti iei un bidon de ulei ca sa poti lua masina de la mishu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incercand sa fotografiez cainele, l-am prins si pe cojo facand cortul ::grinbandit:

 

post-67532-0-36631800-1340638849_thumb.jpg

 

se vede VI :blink:

 

 

 

gata m-am prins. numa la semnatura nu m-am gandit

Editat de ninjakat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incercand sa fotografiez cainele, l-am prins si pe cojo facand cortul ::grinbandit:

 

post-67532-0-36631800-1340638849_thumb.jpg

 

 

 

 

 

gata m-am prins. numa la semnatura nu m-am gandit

 

aha

ua enache cand ajungi acasa baga niste pozi di la italia

 

Cojo & comp la montat cortu , cat se poate de stramb. :blbl: In final, a iesit el, dupa vreo ora si. :lol:

 

post-43821-0-22910200-1340643283_thumb.jpg

 

nu va luati dupa astfel de poze...norii erau de vina

soimilor pe unde va purtati aripile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, Vstromania IV a luat sfarsit si datorita voua a fost cea mai reusita intalnire a noastra de pana acum. Sunteti niste oameni deosebiti si nu exista in dictionar suficiente cuvinte de lauda pentru efortul dovedit . Ma inclin cu respect in fata domniilor voastre.

 

Vlad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia gospodarule ce zice lumea;http://www.vstromania.ro/forum/51-2012/3294-v-stromania-2012-intrunire-de-vara?limit=20&start=540#4485

 

http://www.vstromani...&start=540#4485

 

sa stii ca ai facut cinste SOIMILOR NEMTENI.chiar ca a fost fain!

 

bagree.gifbgood.gif

 

ii dau dreptate lu mishu...plus ca eu am mancat si din oaie...bbeer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim din nou pt aprecieri, cum am spus, placerea a fost de partea noastra. Si pt noi va ramane, clar, cea mai buna intrunire la care am participat, pina acum, si asta datorita, in primul rand, oamenilor de calitate care au luat parte la eveniment. Ca si tine, cand vedeam cum pleaca spre case fiecare ma incercau sentimente amestecate. De bucurie si satisfactie pt ca v-am cunoscut si ca totul a iesit cum trebuia, si parere de rau ca nu am avut timp sa socializam suficient. Ne revansam noi, cu urmatoarele ocazii. Multa, multa sanatate va dorim. Cu stima, Gospodarul & Soimii Nemteni beer.gif

 

 

GOSPODARE LA MULTI ANI SI LA MULTI BANI CA E MAI BUNI DECAT TOATE .........NU SCAPI FARA SA DAI DE BAUT :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...