Sari la conținut

SOIMII NEMTENI Tg Neamt


cipenyrider
 Share

Postări Recomandate

Cu placere si va mai asteptam pe la noi.

si ca o mica corectura, nu ma numesc Bianca ci Kati :)

Imi cer scuze de incurcatura numelui( eram cam suparat cu problema tehnica si am retinut gresit), gata nu o sa mai uit!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 350
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

soimilor nu ati iesit la bere sa va sarbatoriti ziua? :P

 

nush restu da io am dat cu var tata zaua..nu-mi mai trebe bere acu, in plus ma pastrez pentru mani la alex.:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati vezut ca cel care l-a accidentat pe REBE a luat 2 ani cu suspendare?

personal i-as calca copilul la judecator si stiu sigur ca am doi ani cu suspendare.fain mod de a face dreptate.!!!!!!!!!1 :baldy: justitia pulii in tara asta.!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati vezut ca cel care l-a accidentat pe REBE a luat 2 ani cu suspendare?

personal i-as calca copilul la judecator si stiu sigur ca am doi ani cu suspendare.fain mod de a face dreptate.!!!!!!!!!1 :baldy: justitia pulii in tara asta.!!!!!!!!!!

 

mishu nush daca este vreo unul care sa faca accident, sa omoare si sa faca puscarie....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bancul zilei. E real. Enache ajunge acasa la bunica-sa si gaseste pe gard cateva afise electorale. Da omul sal e dezlipeasca, ca vorba aia, gardul lui nu e panou electoral,si din strada il claxoneaza o masina de politie :-) III, III. Enache zice in sine a lui: sa-mibag,am pus-o de o amend a. Cine credeti ca claxona din masina politiei ?? ?:-) :-)

 

politistul camuflat????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi a venit o ideie : daca e cald weekendu ista hai sa merem pe undeal undeva departe de lume sa facem o simfonie de aia criminala scoatem tobe(gospo scoti si tu db-killerele) cine se baga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amu vedeti si voi cum sta vremea, punem niste bani sa cumparam o lada de bere lu BUSU sa ne dea ceva doare weekendu ista :P

 

soare, scuze scriu di pe telefon :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

hei baieti, v-ati trezit dupa chef
:friends:
? ati intrat in cantonament dupa spectacolul de aseara
:crack:
?

facem o ieseala azi
:spsmile:
? dar scurta, ca vremea nu prea ne ajuta...

Editat de cipenyrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?/topic/675850-petrecere-soimii-nemteni-editia-a-iv-a/

Salutare soimi plesuvii ia ziceti cu voce tare cand este intrunirea de anul acesta la voii nu de alta sa stie B.oii cand sa vie.

 

3-5 august pensiunea LA STRUTI.este publicata din aprilie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am vazut in viata mea o asa natura dezlantuita.unsure.gif sa vezi cum bate gheata, de parca arunca cineva cu pietre si zgomotul sinistru al torentului de parca voia sa mute tot muntele.bine ca am scapat teferi si uscati.gospo asteptam pozele.

 

nu am vazut in viata mea o asa natura dezlantuita.unsure.gif sa vezi cum bate gheata, de parca arunca cineva cu pietre si zgomotul sinistru al torentului de parca voia sa mute tot muntele.bine ca am scapat teferi si uscati.gospo asteptam pozele.

 

nu am vazut in viata mea o asa natura dezlantuita.unsure.gif sa vezi cum bate gheata, de parca arunca cineva cu pietre si zgomotul sinistru al torentului de parca voia sa mute tot muntele.bine ca am scapat teferi si uscati.gospo asteptam pozele.

 

 

 

excavatorul era pe drumul asfaltat din sabasa.

post-66521-0-50419500-1339412282_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iieri m am imbracat asa mai light k am zas k nu o sa ploua si m o luat naiba de frig dar ca sa compensez situatia aku is ta piatra la itp si m am imbracat original cu izmanute sosete groase si tot tacamul, si ma curg apele de moooor. Smakalan purcede pozele knd ai timp

ps: merem diseara la malini =)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iieri m am imbracat asa mai light k am zas k nu o sa ploua si m o luat naiba de frig dar ca sa compensez situatia aku is ta piatra la itp si m am imbracat original cu izmanute sosete groase si tot tacamul, si ma curg apele de moooor. Smakalan purcede pozele knd ai timp

ps: merem diseara la malini =)))

 

o poza facuta de catalin...

post-66521-0-11070700-1339417739_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mere bine, dl Alex. Bine sanatos? beer.gif Te astept la intrunire, 5-7 august, Pensiunea La Struti. Cele bune! bigstar.gif

 

 

P.S. Aventura noastra rimeaza cu a ta, din iarna. biggrin.gif

 

Care mai vrea drumul baltagului sa apeleze la mine, ca il rezolv imediat! roflol.gif

 

am berberit tot passatu pe dedesubpt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...