Sari la conținut

Va mai amintit de....Vallentin?


Vlad_N
 Share

Postări Recomandate

1. Daca tu din ce am spus ai inteles ca vreau sa te bat, esti proasta. Lucru care nu ma mira, avand in vedere varsta si genul de "educatie" de care ai beneficiat impreuna cu cei din generatia ta. Eu nu dau in femei, oricat de proaste ar fi. Si nici in alte animale fara aparare.

2. "Pretenas" sa-l numesti matale pe cine vrei, dintre cocalarii cu care iti faci veacul. In cel mai rau caz ma poti numi "prietren" da' nu "prietenas", ca n-am spart seminte impreuna pe groapa la glina, sa ma "descrii" ca pe ultimul tigan borat.

 

Analizandu-i pe cei care au interactionat cu mine in conflictul asta nu m-ar fi mirat sa te inscrii si tu pe lista. Acum imi pare rau ca s-a mai micsorat.

Daca tu asa ai inteles ca te-am descris, esti prost.

 

Si acum mai spune-mi o data ca nu esti tigan borat si n-ai spart seminte la Glina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Analizandu-i pe cei care au interactionat cu mine in conflictul asta nu m-ar fi mirat sa te inscrii si tu pe lista. Acum imi pare rau ca s-a mai micsorat.

Daca tu asa ai inteles ca te-am descris, esti prost.

 

Si acum mai spune-mi o data ca nu esti tigan borat si n-ai spart seminte la Glina.

 

 

As I was saying, aroganta asta intr-o zi o sa te coste scump. Parca imi si pare rau ca n-o sa fiu acolo sa-ti zic "i told you so". Dar ca tine sunt mii, si nu trece mult timp intre ocaziile in care vad "burice ale pamantului" ca tine, luandu-si una peste bot, la propriu sau la figurat. Si uite asa parerea de rau dispare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine poarta-i de grija prietenului tau; cum am zis, poate al treilea e cu "noroc". ;)

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma, pe bune ca nu stau sa verific pe "un mecanic" care spune ca face el comanda ca ajung piesele intr-o saptamana, apoi stai ca-s aia prosti, ca ajung in 2, apoi stai ca au uitat sa dea comanda, si ajung peste alte 2. Nu esti in stare, lasa-te, ca d-aia esti platit, ca sa-ti faci treaba.

 

Dau si eu o tasta de ajutor in explicarea problemei. Beatrice, daca tu te-ai suparat pe Fabio din cauza semeringurilor, reactia ta este putin exagerata. Intamplator eram acolo cand a facut comanda la United Motors pentru ca a vorbit de pe telefonul meu, Fabio avand in momentul respectiv bateria descarcata. A fost o simpla comanda ca oricare alta, s-a transmis codul piesei, s-a afat pretul final, i s-a spus termenul de livrare si asta a fost tot. Circul ulterior cu cei de la UM este din filmele cu fraieri. La implinirea termenului pentru livrare, cel de la UM putea sa jure ca n-a primit nici o comanda. Ok, alta comanda, alt termen de livrare. Cand sa ridice piesa, cel de la UM i-a spus ca a uitat sa retransmita comanda. Ok, a treia oara, vorba ta, poate este cu noroc. La livrare i s-a spus ca n-a dat finalizat comanda pentru ca in saptamana aia nu se stransesera suficient de multe comenzi pentru a fi rentabil transportul. Ajunse sa fie un subiect de misto-uri. Eu tocmai aveam nevoie de o baterie noua si radeam ca la gandul ca daca ar fi sa dau comanda la UM, s-ar termina sezonul moto.

Iti dai seama ca, cel putin in cazul semeringurilor, n-a vrut nimeni sa-si bata joc de tine. Ca ulterior, spiritele s-au aprins, poate si pentru alte motive, n-as putea sa ma pronunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buei uameni buni? :blink:

daca aveti probleme cu mecanicu din topic de ce nu ati actionat legal sau moral sau cum credeti voi ca e bine?

ce tot aruncati cu noroi pe aici? sperati ca ce?

e frumos sa "tabarati" pe om in haita si sa-i denigrati imaginea?

eu constat ca de ceva vreme prietenul tau da sfaturi (nu contest cat de bune sunt sau nu) pe sectiunea Service.

pai stii ce am "reparat" eu primul lucru la fosta motoreta?FURCA.un amarat de zzr din '91.

pai furca aia functioneaza in parametri optimi si azi dupa 4 ani.cu ajutorul altor OAMENI care intimplator sunt mecanici am servisat chiuloasa la actuala motoreta.

tot suferiti de obsesia ca vrea cineva sa va bata! :crack:

pai sincer ar fi un mare pacat!ce dracu sa bati la voi doi?ca nici incalzirea nu reusesti sa o faci cum trebuie .

hai pa!

valentinica ala e o treapta mai sus ca voi doi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi credem ca e bine sa-l porcaim aici pe unde se intreba unii cat de bun este si de profi'!

Noi credem ca e bine sa-i facem pe eventualii beneficiari ai serviciilor lui sa fie de doua ori mai atenti cand isi lasa motoru' la el in garaj!

Speram ca o sa-i "luam" niste clienti, ca deh, sa moara si capra vecinului!

 

Mai ai intrebari?

 

PS: mai credem ca Valentin ne "razbuna" si pe noi intr-un fel!

Editat de alex_en
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi credem ca e bine sa-l porcaim aici pe unde se intreba unii cat de bun este si de profi'!pai da reparatiile se fac pe forum

Noi credem ca e bine sa-i facem pe eventualii beneficiari ai serivciilor lui sa fie de doua ori mai atenti cand isi lasa motoru' la el in garaj!valabil pt orice service de cartier sau reprezentanta!

Speram ca o sa-i "luam" niste clienti, ca deh, sa moara si capra vecinului!

 

Mai ai intrebari?

va doare rau?

 

 

PS: mai credem ca Valentin ne "razbuna" si pe noi intr-un fel!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...